مشاوره و ارزیابی رایگان!

پاسپورت دومینیکا + ✅ اخذ و هزینه در 2023

شاید نام پاسپورت دومینیکا به گوش‌تان خورده باشد. به دست آوردن تابعیت دوم برای کسانی که به دنبال پیشرفت در سطح جهانی و کنار زدن محدودیت‌های جغرافیایی و رسیدن به فرصت‌های رشد، رفاه و آرامش در زندگی می‌باشند، از بهترین راه‌های موجود است. گرفتن تابعیت…


پاسپورت دومینیکا + اخذ و هزینه در 2023

شاید نام پاسپورت دومینیکا به گوش‌تان خورده باشد. به دست آوردن تابعیت دوم برای کسانی که به دنبال پیشرفت در سطح جهانی و کنار زدن محدودیت‌های جغرافیایی و رسیدن به فرصت‌های رشد، رفاه و آرامش در زندگی می‌باشند، از بهترین راه‌های موجود است. گرفتن تابعیت دوم از دیگر کشورها شرایط مختلفی دارد.طی کردن روند آن گاه نیازمند هزینه فراوان، زمان طولانی و مدارک مختلفی هست که باید تهیه گردد. همچنین شرایط برخی کشورها برای ارائه تابعیت دوم بسیار مناسب هست و موقعیتی استثنایی برای کسانی هست که قصد متحول کردن زندگی خود را دارند. دومینیکا از بهترین کشورها برای دریافت تابعیت دوم است.

با توجه به این موضوع، اگر سفر بخش همیشگی زندگی و یا کار شما است و اینکه به دنبال رسیدن به فرصت‌های تحصیلی، کاری و اجتماعی بین‌المللی هستید هم‌چنین خواستار رفاه و آسایش خانواده و فرزندان خود هستید، این پاسپورت انتخابی ایده‌آل برای شما می‌باشد. در این مقاله درباره پاسپورت دومینیکا و راه‌های به دست آوردن آن توضیح داده‌ایم.

🧐  دومینیکا کجاست؟

دومینیکا کجاست؟

کشور دومینیکا جزیره‌ای زیبا واقع در قاره آمریکا و در قسمت شرقی دریای کارائیب می‌باشد. شما پس از دریافت پاسپورت دومینیکا، اقامت دومینیکا را دریافت خواهید کرد. دومینیکا به دلیل زیبایی و طبیعت دست‌نخورده‌ای که دارا می‌باشد «جزیره طبیعت کارائیب» نامیده می‌شود. حدودا جمعیت جزیره ۷۳,۰۰۰ نفر و شهر پایتخت آن، روسو هست.

این کشور دارای مساحت ۷۵۰ کیلومترمربع می‌باشد. زبان رسمی این کشور انگلیسی است اما دیگر زبان‌های کریول دومینیکایی و فرانسوی هم در برخی از مناطق این کشور استفاده می‌شود.

🤔  دریافت پاسپورت دومینیکا

دریافت پاسپورت دومینیکا

تنها کشور جهان که بدون هیچ پیچیدگی به شهروندان ایرانی، پاسپورت ارائه می‌کند، کشور دومینیکا می‌باشد. این کشور یکی از کشورهای مشترک المنافع با انگلیس در دریای کارائیب و همسایه آمریکا است. همچنین قادرید پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم این کشور را در یک پروسه سه تا شش ماهه به دست آورید.

متصور شوید شما در هیچ جای اروپا، کانادا یا آمریکا نمی‌توانید به این سرعت پاسپورت به دست آورید. در چنین کشورهایی، زمانی که با شرایط مساعد خود توانستید اقامت به دست آورید، پس از آن باید کار داشته باشید و مالیات را بپردازید.

تقریبا 5 الی 10 سال طول می‌کشد که صاحب پاسپورت اروپایی یا کانادا و آمریکا بشوید و آسان کسب‌وکار راه بیندازید و در جهان گردش کنید.

اگر شما گرین کارت آمریکا، کارت پی آر کانادا یا کارت اقامت کشورهای اروپایی را اخذ کرده باشید، باید سال‌ها در آن کشور بمانید و طبق رسوم کشور عمل کتید تا بتوانید پاسپورت بگیرید. در چنین شرایطی بسیاری از ایرانی‌ها خواهان زندگی آزاد هستند و نمی‌پذیرند سال‌ها تابع مقررات کشور دیگری باشند که بتوانند پاسپورت بگیرند.

پس برای اینگونه افراد، بهترین و تنها گزینه، فقط پاسپورت دومینیکا با رتبه و رنکینگ جهانی 30 می‌باشد تا راحتی خود را برای تردد بین المللی به دست آورند و هرچه سریعتر به نتیجه مطلوب برسند. حتی بیست سال در دبی هم اقامت داشته باشید، پاسپورت به دست نخواهید آورد.

به غیر از آن اگر در ترکیه خانه هم خریداری کنید، به همراه پاسپورتش برای اروپا باید ویزا داشته باشید و در این صورت تنها پاسپورت قدرتمند برای سفر به کل اروپا و انگلیس و جمعا 140 کشور جهان، فقط پاسپورت دومینیکا هست.

یگانه راه آزادی در بیزینس بین المللی، پاسپورت دومینیکا است که ممکن است در آینده‌ای نزدیک به سرنوشت پاسپورت سنت کیتس دچار و در نهایت آرزو بشود. در سال‌ها پیش سنت کیتس هم پاسپورت ارائه می‌کرد، ولی حالا دیگر به ایرانیان پاسپورتی ارائه نمی‌کند، با توجه به این موضوع باید هرچه سریعتر اقدام کنید.

اگر نیاز به دریافت مشاوره در زمینه اخذ ویزای دومینیکا دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان رهپویان عدالت استفاده کنید. همچنین میتوانید از طریق شماره 02122892823 با ما در تماس باشید.

😀  پاسپورت دوم

پاسپورت دوم

این پاسپورت در واقع همان گذرنامه‌ای هست که شما قادر خواهید بود بدون لغو شدن اعتبار گذرنامه اولیه‌تان، آن را دریافت کنید. با توجه به مطلب گفته‌شده به وسیله این پاسپورت می‌توانید ویژگی‌ها و امتیازات زیادی را داشته باشید و قطعاً این امتیازات به قدری می‌باشند که اشخاص زیادی به دنبال آن هستند.

با اخذ پاسپورت دوم از کشور دومینیکا، قادر خواهید بود به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا بدون داشتن ویزا سفر بروید، از مزایایی که این کشور برای شهروندانش در نظر دارد، استفاده نمایید و علاوه بر آن در خاک این کشور مشغول به کار، زندگی و تحصیل شوید.

مجارستان کجاست؟ + 😃 شرایط مهاجرت در 2023

😉  مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا

مزایای دریافت پاسپورت دومینیکا

📌  قدرت سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور در سرتاسر جهان از جمله کشورهای حوزه شینگن، انگلستان و چین

📌  امکان دریافت پاسپورت برای همسر، فرزندان وابسته زیر ۳۰ سال، پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ بالای ۶۵ سال

📌  امکان انتقال شهروندی و امکان دریافت پاسپورت به نسل‌های بعدی

📌  داشتن حق زندگی، کار و تحصیل در دومینیکا

📌  نداشتن هیچ محدودیتی در رابطه با تابعیت مضاعف

📌  نیاز نداشتن به حضور فیزیکی، دانش زبان و شرط مدیریتی

📌  داشتن فرایند آسان و سریع چند ماهه

📌  داشتن آزادی تجارت در همه کشورهای عضو Caricom

مدت زمان دریافت پاسپورت دومینیکا ۳ تا ۶ ماه
حداقل هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا ۱۰۰ هزار دلار
تعداد کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا ۱۴۴ کشور

مجارستان بوداپست + 🔴 هزینه تور در 2023

😊  شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

راه‌های اخذ پاسپورت دومینکا و تابعیت این کشور ساده هست، شما باید حداقل 21 سال داشته باشید و همچنین دارای گواهی عدم سوء پیشینه باشید.

همچنین قادر خواهید بود در فرایند اخذ اقامت دومینیکا با تکنیک‌های مختلف، پدر و مادر و حتی پدر بزرگ و مادر بزرگ خود را نیز علاوه بر همسر و فرزندان زیر 30 سال خود و یا خواهر و برادر با سن کمتر از 25 سال با پرداخت مبالغی به پرونده اصلی اضافه نمایید. به این روش سرشکن هزینه‌های کار برای هر نفر پایین است.

رشته ی معماری در آلمان(2023)+تحصیل،کار📕🟣

😎  مراحل دریافت کردن پاسپورت دومینیکا

مراحل دریافت کردن پاسپورت دومینیکا

برای دریافت پاسپورت این کشور، نیاز هست اول از شرایط اولیه مطلع باشید و پس از آن مراحل قانونی را طی کنید. دانستن این مراحل به شما کمک می‌کند تا هرچه بهتر و ساده‌تر پاسپورت ارزان دومینیکا را به دست آورید. برای این کار ۴ مرحله اصلی باید طی شود:

🔴  گرفتن مشاوره و داشتن مدارک مورد نیاز

طی مرحله اول، باید شرایط شما بررسی بشود و پس از آن این موضوع مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد که این پاسپورت چه سودی می‌تواند برای شما داشته باشد. پس از پاسخ به این پرسش، قادر هستید وارد فاز دوم این مرحله که تهیه کردن مدارک اولیه است بشوید.

این مدارک شامل پاسپورت ایرانی، اسناد نشان دهنده تمکن مالی، عکس، علت درخواست برای اقامت در این کشور و… می‌باشند. تهیه کردن تمامی این مدارک پیش از هرگونه اقدام دیگری قادر است به شما کمک بکند که نیاز به زمان بیشتری در سفارت نداشته باشید.

🔴  نداشتن سابقه سیاسی و امنیتی و داشتن نامه تأییدیه

طی مرحله دوم و هنگامی که تمامی مدارک لازم و گواهی‌های تمکن مالی را دریافت نموده و به افسر مربوطه در سفارت تحویل داده‌اید، وجود سوابق امنیتی و سیاسی شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت که اطمینان بشود که درخواست شما برای پاسپورت دوم به دلایل سیاسی و امنیتی نمی‌باشد.

هنگامی که از این بابت مشکلی وجود نداشت، یک نامه تأییدیه از سوی دولت صادر می‌شود و قادر خواهید بود از مرحله دوم نیز عبور بکنید.

🔴  پرداخت هزینه سرمایه‌گذاری

فرقی ندارد که روش سرمایه‌گذاری در املاک را انتخاب نموده‌اید و یا خواهان کمک به دولت می‌باشید. طی این مرحله و پس از آن که نامه تأییدیه خود را از دولت این کشور به دست آوردید، قادر هستید به سادگی مبلغ مورد نظر برای سرمایه‌گذاری را پرداخت کنید و منتظر صدور پاسپورت خود بمانید.

همچنین در صورت کمک مالی به دولت، پول بلاعوض هست و نمی‌توان آن را استرداد نمود؛ ولی در صورتی که در حوزه ملک و املاک سرمایه‌گذاری کنید، برای دریافت پاسپورت احتیاج به زمان بیشتری خواهید داشت.

🔴  صدور گواهی شهروندی و دریافت پاسپورت

صادر کردن گواهی شهروندی کشور دومینیکا و علاوه بر آن دریافت پاسپورت، گام آخر دریافت پاسپورت به عنوان تابعیت دوم هست. طی این مرحله نیازی نمی‌باشد که کار چندان زیادی انجام بدهید، چون که دیگر تمام کار‌ها را انجام داده‌اید و بلافاصله با صدور گواهی قادر هستید به دومینیکا سفر کنید و با پاسپورت آن به کشور‌های دیگر سفر کنید.

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

🤩  مدارک مورد نیاز دریافت پاسپورت دومینیکا

مدارک مورد نیاز دریافت پاسپورت دومینیکا

داشتن کارت ملی، شناسنامه، عقدنامه، آخرین مدرک تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه، عکس برای تمام اعضای خانواده با ابعاد 6 در 4 به تعداد 8 عدد، آزمایش عمومی خون، ادرار و ایدز از مدارک مورد نیاز اخذ پاسپورت دومینیکا برای هر فرد می‌باشد.

داشتن مدرک گواهینامه رانندگی، کارت پایان خدمت، پروانه کسب، روزنامه رسمی، معرفی‌نامه شغلی، پرینت 13 ماهه حساب بانکی، قبض تلفن ثابت یا موبایل یا سند ملکی به نام متقاضی از جمله مدارکی هست که باید داشته باشید.

ویزای ایتالیا + 😁شرایط استثنایی + انواع (2023)

💰  هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا

هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دوم از کشور دومینیکا دو راه دارد و با توجه به بودجه و تعداد افراد وابسته خود، قادر هستید یک روش را به انتخاب خود انجام دهید.

💸   کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

طی این روش، باید مبلغ مشخصی را به دولت دومینیکا اهدا کنید و در ازای آن، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید.

هزینه‌های مرتبط متقاضی اصلی (یک نفر) زوج زوج به همراه 2 فرزند زیر 16 سال
کمک مالی 100000 دلار 150000 دلار 175000 دلار
ارزیابی صلاحیت 7500 دلار 11500 دلار 11500 دلار
کارمزد بررسی پرونده 1000 دلار 1000 دلار 1000 دلار
هزینه دولتی 25000 دلار 35000 دلار 35000 دلار
هزینه پاسپورت 1200 دلار 2400 دلار 4800 دلار
تابعیت اکتسابی 250 دلار 500 دلار 1000 دلار
کل 234950 دلار 250400 دلار 253300 دلار

💸  خرید ملک در دومینیکا

روش دوم، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تأیید دولت هست که عبارت است از هتل‌ها، اسپاها و ویلاها. طی این روش باید ۲۲۰ هزار دلار آمریکا را در یکی از این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری نمایید تا قادر شوید برای دریافت پاسپورت دومینیکا درخواست دهید.

شاید می‌دانید که در حال حاضر پروژه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری در دومینیکا موجود هست، ولی بهترین انتخاب، هتل هیلتون دومینیکا می‌باشد. چون این پروژه دارای اسم‌ و رسم هست می‌توان از آینده آن مطمئن بود.

همچنین می‌توانید سود خوبی از این سرمایه‌گذاری به‌دست آوردید و جزو سهام‌داران برند بزرگ و معتبر هیلتون بشوید و نهایتاً پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید.

هزینه‌های مرتبط متقاضی اصلی (یک نفر) زوج زوج به همراه 2 فرزند زیر 16 سال
خرید ملک 200000 دلار 200000 دلار 200000 دلار
ارزیابی صلاحیت 7500 دلار 11500 دلار 11500 دلار
کارمزد بررسی پرونده 1000 دلار 1000 دلار 1000 دلار
هزینه دولتی 25000 دلار 35000 دلار 35000 دلار
هزینه پاسپورت 1200 دلار 2400 دلار 4800 دلار
تابعیت اکتسابی 250 دلار 500 دلار 1000 دلار
کل 234950 دلار 250400 دلار 253300 دلار

کانادا یا آلمان؟✅🔴🟡مقایسه شرایط زندگی در کانادا و آلمان2023

🤑  هزینه‌های اداری اخذ پاسپورت دومینیکا

هزینه‌های اداری اخذ پاسپورت دومینیکا

این هزینه‌ها متغیر می‌باشد و شامل مواردی است که ذکر خواهیم کرد: هزینه تقاضا برای هر نفر 3000 دلار ، هزینه بررسی امنیتی متقاضی اصلی 7500 دلار ، همسر 7500 دلار ، فرزندان 4000 دلار ، هزینه ثبت هر نفر ، 750 دلار ، هزینه صدور پاسپورت ده ساله هر نفر 1200 دلار.

همچنین هزینه حق الوکاله وکیل مورد تائید دولت دومینیکا برای انجام کل فرایند برای متقاضی اصلی، 15000 دلار و برای دیگر نفرات 8500 دلار ، هزینه اپلیکیشن فرم هر نفر 3500 دلار هست که بعضی از این هزینه‌ها قابل مذاکره می‌باشد.

پس اگر بخواهیم واقع‌‎بینانه محاسبه را انجام دهیم، در این صورت هزینه دریافت پاسپورت برای هر فرد مجرد حدودا تا 125 هزار دلار، برای یک زوج حدودا 185 هزار دلار هست.

ویزای تحصیلی سوئیس👩‍🎓 2023+ مقاطع و شرایط

📝  نتیجه‌گیری

با در دست داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید به 145 کشور دنیا از جمله آمریکا و کانادا سفر کنید. به همین دلیل این پاسپورت یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌های دنیا می‌باشد. این پاسپورت بین 3 الی 6 ماه با استفاده از روش‌های سرمایه‌گذاری صادر خواهد شد و کمترین هزینه صدور آن 100 هزار دلار است.

کشور دومینیکا از سال 1993 برنامه‌ای تحت عنوان (شهروندی اقتصادی از طریق سرمایه‌گذاری) طراحی کرد که شرایط را برای اعطای پاسپورت به افرادی که در توسعه دومینیکا یا در املاک و مستغلات دارای مشارکت هستند، فراهم کرد. با داشتن این پاسپورت دسترسی و مسافرت بدون ویزا به 145 کشور در سراسر جهان را خواهید داشت.

در کل از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری مثل اهدای کمک مالی به دولت (EDF) و سرمایه‌گذاری در مستغلات می‌توانید گذرنامه دومینیکا را با پرداخت هزینه به دست آورید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. لطفاً نظرات و سوالات خود را با ما از طریق دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید. 😊

5/5 - (1 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823