مشاوره و ارزیابی رایگان!

🔷 شرایط مهاجرت به دومینیکا در سال 2023

شرایط اخذ شهروندی و مهاجرت به دومینیکا از جمله مسائلی است که این روزها سوالات زیادی درباره آن مطرح شده و خواهان زیادی پیدا کرده است. به تازگی درخواست مهاجرت به کشورهای کوچکتر همچون مهاجرت به دومینیکا، سنت لوسیا، گرانادا و امثال آن‌ها افزایش یافته،…


شرایط مهاجرت به دومینیکا در سال 2023

شرایط اخذ شهروندی و مهاجرت به دومینیکا از جمله مسائلی است که این روزها سوالات زیادی درباره آن مطرح شده و خواهان زیادی پیدا کرده است. به تازگی درخواست مهاجرت به کشورهای کوچکتر همچون مهاجرت به دومینیکا، سنت لوسیا، گرانادا و امثال آن‌ها افزایش یافته، که یکی از دلایل مهم این موضوع درخواست پاسپورت دومینیکا است که اعتبار زیادی در دنیا دارد و میتوان با آن به بسیاری از کشورهای دنیا سفر کرد. به همین دلیل بررسی هزینه‌های مهاجرت به کشورهای فوق اهمیت دارد.

🧐  دومینیکا کجاست؟

دومینیکا کجاست؟

دومینیکا جزیره‌ای دارای آب و هوای معتدل، کوهستان‌های زیبا و طبیعتی جذاب هست که واقع در دریای کارائیب می‌باشد. آب‌ و هوای مطبوع از ماه دسامبر تا مارس بسیاری از متقاضیان برای گردشگری را به این جزیره زیبا جذب می‌کند. کشور دومینیکا دارای زمین‌های حاصلخیز و مناسب برای کشت و زرع است.

همین امر موجب شده است که صادرات محصولات کشاورزی یکی از ارکان اقتصاد قدرتمند این کشور محسوب شود. دومینیکا از سال‌های پیش تا سال 1987 به استعمار انگلیس درآمد و سپس در سال‌های بعد به استقلال رسید و امروزه به عنوان کشور مشترک المنافع دومینیکا رسمیت یافته است.

این کشور به منظور تقویت بیشتر صنعت کشاورزی و رونق اقتصادی برنامه‌های مهاجرتی مختلف را به متقاضیان بین‌المللی ارائه می‌دهد. به غیر از کشاورزی، صنعت توریسم این کشور بسیار پر رونق و گسترده هست. میان 74000 نفر جمعیت این جزیره، حدوداً 3000 نفر از آن‌ها بومیان کارائیب را تشکیل می‌دهند که جزو بازماندگان بومیان کارائیب هستند.

✅  شرایط مهاجرت به دومینیکا

شرایط مهاجرت به دومینیکا

ابتدا باید تصمیم بگیرید که با چه روشی می‌خواهید از این کشور، ویزا و پاسپورت اخذ کنید. در صورت داشتن بودجه خوبی برای مهاجرت به دومینیکا، می‌توانید از راه کمک بلاعوض برای اخذ پاسپورت دومینیکا اقدام نمایید. در صورتی که دانشجو یا دانش‌آموزید، بهتر است از طریق ویزای دانشجویی اقدام نمایید.

در چنین صورتی نباید سوء سابقه کیفری داشته باشید. روش دوم، برخوردار بودن از سلامت جسمی کامل هست. علاوه بر آن ارائه مدارک و اطلاعات به‌صورت کاملاً صحیح و بی‌کم‌وکاست، روند اخذ شهروندی شما را در این کشور سرعت می‌دهد.

✅  فرد باید بالای ۲۱ سال سن داشته باشد.

✅  فرزندان متقاضی باید زیر ۲۸ سال و مجرد باشند.

✅  داشتن امکان درخواست برای همسر متقاضی و والدین بالای ۵۵ سال

✅  فرد نباید هیچ‌گونه سابقه ارتکاب جرم داشته باشد.

✅  فرد باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد.

✅  نداشتن ویزای ردی در آخرین درخواست ویزای اروپا

اگر قصد مهاجرت به دومینیکا را دارید، مشاوران ما در ره پویان عدالت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشند. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق شماره 02122892823 با ما در تماس باشید.

🔴  مزایای مهاجرت به دومینیکا

benefits of immigration to dominica -ره پویان عدالت

📌  دومینیکا تنها کشوری می‌باشد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به اعطای پاسپورت و حق شهروندی اقدام می‌کند. (فرایند دریافت پاسپورت ۳ تا ۶ ماه می‌باشد)

📌  دارای کمترین قیمت است.

📌  سرعت بالای رسیدگی

📌  انگلیسی زبان رسمی است

📌  بسیاری از امور دارای معافیت مالیاتی هستند.

📌  می‌توان به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا مسافرت کرد.

📌  می‌توان در انگلستان و اروپا اقامت کرد. 

📌  مطلع نبودن کشور مادری از نسبت به اعطای تابعیت و اقامت

🤔  راه‌های مهاجرت به دومینیکا

راه‌های مهاجرت به دومینیکا

این کشور نیز مانند دیگر کشورهای جهان برای مهاجرت متقاضیان بین‌المللی به این کشور برنامه‌های مهاجرتی مختلفی فراهم کرده است.

افراد از طریق اخذ ویزای تحصیلی و تحصیل در دانشگاه‌های دومینیکا، به روش اخذ ویزای کاری و کار در این کشور، به روش اخذ ویزای سرمایه‌‎گذاری و ثبت شرکت و همچنین روش‌های سرمایه‌گذاری و روش ازدواج با شهروند این کشور قادرند به دومینیکا مهاجرت نمایند.

همچنین افرادی که دارای اصل و نسب دومینیکایی هستند و اقامت کشور دیگری را دارند نیز قادر هستند به کشور دومینیکا مهاجرت نمایند. روش‌های اصلی مهاجرت به دومینیکا موارد زیر هستند:

روش‌های مهاجرت دومینیکا توضیحات
اخذ ویزای توریستی برای اقامت بیشتر از 6 ماه و بر اساس ملیت و کشور متقاضی صادر می‌شود/ اثبات تمکن مالی کافی برای تامین هزینه‌های اقامت
اخذ ویزای سرمایه‌گذاری با سرمایه‌گذاری حداقل 100.000 دلاری/ اخذ پاسپورت دومینیکا فقط در مدت 3 تا 4 ماه پس از سرمایه‌گذاری
اخذ ویزای کاری با دارا بودن پیشنهاد کاری از کارفرمای اهل دومینیکا/ مجوز اقامت بالاتر از 6 ماه برای کار و اشتغال
اخذ ویزای موقت برای اقامت متقاضیان بدون کار و یا بدون سرمایه/ دارا بودن قابلیت تمدید سالانه

🎓  مهاجرت به دومینیکا از طریق تحصیل

مهاجرت به دومینیکا از طریق تحصیل

دومینیکا دارای کالج‌ها و دانشگاه‌های زیادی هست که امکان تحصیل را فراهم ساخته‌ است، کلاً در این کشور پذیرش دانشجویان خارجی بسیار زیاد می‌باشد. توجه کنید که مسیر مهاجرت برای تحصیل در دومینیکا به صورتی هست که اشخاص باید دوره‌های آموزشی مشخصی را طی کنند و باید دارای تسلط کافی به زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند.

هر دو زبان در میان مردم کشور دومینیکا رایج است و امکان تحصیل بسیار خوبی نیز برای افراد به وجود آورده است. دانشگاه‌های این کشور دارای فضای خوابگاهی عالی می‌باشند و همچنین هزینه‌های تحصیلی در لاین‌های بورسیه تحصیلی بسیار عالی هست. باید در کل این اصل را در نظر بگیرید که بودجه تامین مسکن و هزینه بیمه درمانی نیز توسط دانشگاه‌های دومینیکا صادر خواهد شد.

هزینه تحصیل در رشته‌های مختلف این کشور بین ۴۰۰۰ الی ۷۰۰۰ دلار ارزیابی می‌گردد. در کل دانشجویان بین‌المللی باید تا ۱۶ هزار دلار را برای تحصیل در نظر بگیرند. قابل توجه است که مهاجرت تحصیلی در این کشور می‌تواند در سال‌های آینده منجر به اخذ ویزای کاری بشود. افراد متقاضی می‌بایست فرم درخواست تحصیل را از دانشگاه تکمیل کنند. باید بتوانید مسیر تحصیلی درستی طی کنید.

پس از اینکه مدرک دیپلم و ریزنمرات خود را ارائه دادید، یک دوره یک‌ساله به عنوان پیش نیاز گذرانده خواهد شد. متقاضیان مهاجرت تحصیلی در دومینیکا نیاز دارند که برنامه روتین و ارزشمندی را فراهم کنند. فرایند تحصیلی در این کشور آسان و مشخص هست و احتیاج است که افراد طبق قوانین پیش روند.

متقاضیان برای تحصیل در دومینیکا نیاز به گذرنامه معتبر دارند، شما باید دو عکس گذرنامه‌ای داشته باشید. احتیاج است که صورت حساب بانکی ارائه دهید، داشتن نامه پذیرش از دانشگاه از موارد بسیار مهم هست. همچنین نیاز به گزارشات سوءپیشینه از اداره پلیس دارید. متقاضیان باید هزینه درخواست را ارائه کنند و نیاز به گزارش پزشکی در این کشور به خصوص در بخش آزمایش AIDS و HIV دارند.

0 تا 100 مهاجرت به مجارستان|از ایران تا مجارستان با یک گام

💼  مهاجرت به دومینیکا از طریق کار

dominica work visa -ره پویان عدالت

اگر قصد دارید مهاجرت به دومینیکا را از طریق کار انجام دهید، اول نیاز به مجوز کاری دارید، که در کل دارای شرایط خاصی هست و تحت شرایطی ارائه می‌گردد که قرارداد مبنی بر مدت کاری بالای ۶ ماه باشد. باید مجوز کاری LI12 را در دومینیکا دریافت بکنید. همچنین باید گواهی پزشکی مبنی بر صحت سلامت داشته باشید که در مدت زمان سه سال گذشته ارزیابی شده باشد.

احتیاج به نامه کارفرما هست که کلاً به نوع شغل و دستمزد و مسئولیت کارمند و پیشنهادهای قراردادی مشخصی وابسته است. متقاضیان باید تأیید لازم اداره پلیس را در رابطه با ثبت پرونده متقاضی دریافت کنند. احتیاج است که افراد اثبات بلیط بازگشت و یا وجود هزینه بازگشت را در نظر بگیرند.

خیلی مهم هست که شخص دارای دو قطعه عکس پاسپورتی باشد و هزینه درخواست در این زمینه ۲۹۵ دلار می‌باشد. از بخش‌های مهم در این کشور سند ازدواج است. متقاضیان باید نامه‌های کاری مهمی ارائه بدهند که احتیاج به گذرنامه متقاضی با حداقل ۶ ماه دارد و داشتن نامه تمکن مالی در این زمینه اهمیت زیادی داراست. اشخاص باید فرم درخواست خود را تکمیل نمایند.

💰 مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

کشور دومینیکا دارای یک برنامه اقتصادی شهروندی دومینیکا برای مهاجران می‌باشد. این برنامه متقاضیان را قادر می‌سازد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور مشترک المنافع دومینیکا بشوند.

سرمایه‌گذاری به روش اهدائی در دومینیکا برای توسعه فناوری اطلاعات، صنعت، کشاورزی، گردشگری و … و همچنین در پروژه‌هایی چون مدارس غیرانتفاعی، بازسازی بیمارستان‌ها، استادیوم ورزشی و دیگر پروژه‌های بخش خصوصی به کار می‌رود.

💸 کمک بلاعوض به دومینیکا:

از این طریق، بودجه مورد نیاز برای خرید پاسپورت برای یک فرد مجرد برابر با 100 هزار دلار است. علاوه بر آن برای متقاضی و همسر برابر با 175 هزار دلار می‌باشد. اگر دارای فرزند باشید نیز تا دو فرزند همراه زیر 18 سال (یک خانواده 4 نفره) این هزینه 200 هزار دلار است. در صورت داشتن فرزندان بالای 18 سال نیز مقدار سرمایه لازم برای هر فرزند 20 هزار دلار اضافه می‌شود.

در صورت داشتن همراه، برای هر نفر، هزینه مورد نیاز برای خرید پاسپورت به مقدار 50 هزار دلار اضافه می‌گردد. هزینه سرمایه‌گذاری به بانک تجاری دومینیکا سپرده خواهد شد. در صورت رد شدن درخواست در مرحله آخر، تمام هزینه سرمایه‌گذاری منهای مبلغ جزئی هزینه درخواست، در مدت زمان یک ماه به متقاضی بازگشت داده می‌شود.

💸 سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات:

طبق این روش، سرمایه لازم برای خرید پاسپورت، برابر با 200 هزار دلار است که برای املاک و مستغلات سرمایه گذاری می‌گردد. این سرمایه که برابر با هزینه لازم برای خرید پاسپورت در حالت قبل برای یک خانواده 4 نفره است، باید به مدت 3 سال حفظ گردد. در آخر بعد از 5 سال، سرمایه‌گذاری انجام شده منجر به دریافت پاسپورت دومینیکا می‌گردد.

در این صورت شما قادرید پس از 5 سال ملکی که خریده‌اید، واگذار نمایید و همچنین قادرید به فرد دیگری که خواهان پاسپورت دومینیکا است، آن را به فروش برسانید. چند منطقه برای مجوز خرید املاک و مستغلات در دومینیکا مجاز است که جزو بهترین مناطق Range Developments هست و دارای منظره‌ای چشمگیر از اقیانوس‌ها و کوه‌ها می‌باشد.

دیگر مناطق برجسته‌ برای خرید املاک و مستغلات در دومینیکا Tonquility Beach می‌باشد.

مجارستان کجاست؟ + 😃 شرایط مهاجرت در 2023

💍  مهاجرت به دومینیکا از طریق ازدواج

مهاجرت به دومینیکا از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به دومینیکا ازدواج متقاضی با شهروند این کشور هست. افراد از طریق ازدواج با شهروند و تبعه دومینیکا قادرند در این کشور اقامت، کار و زندگی کنند. شروط لازم برای مهاجرت به دومینیکا از طریق ازدواج موارد زیر می‌باشند:

💢  افراد باید دارای درآمد کافی برای تامین هزینه‌های زندگی مشترک و محل اقامت مناسب در دومینیکا برای زندگی مشترک باشند.

💢  افراد باید دارای سن بالاتر از 18 سال باشند و باید هر دو طرف ازدواج در کشور دومینیکا حضور داشته باشند.

💢  افراد باید مدارک لازم از جمله پاسپورت با اعتبار کافی، گواهی عدم سوء پیشینه، مجوز تابعیت شهروند دومینیکا، فرم‌های مربوط به ازدواج و رسید پرداخت هزینه‌های ازدواج را داشته باشند.

💢  افراد با ازدواج با تبعه و شهروند دومینیکا پس از 3 سال می‌توانند تابعیت این کشور را دریافت کنند. قابل ذکر است باید برای اقامت در این مدت 3 ساله مجوز اقامت قانونی دومینیکا را دریافت کنند.

تحصیل رایگان در آلمان🟢✔️ 2023 + مقاطع و بورسیه ها

👶  مهاجرت به دومینیکا از طریق تولد

dominica birth visa -ره پویان عدالت

کشور دومینیکا یکی از معدود کشورهایی می‌باشد که برای اعطای تابعیت اصل خاک را دنبال می‌کند و به همین دلیل تابعیت دوگانه و چندگانه را به رسمیت قبول دارد. برای همین تمام کسانی که در خاک کشور دومینیکا متولد شده‌اند، جدا از اینکه پدر و مادر آن ها اهل کدام کشور باشند تابعیت دومینیکا را هم به دست خواهند آورد.

قابل ذکر است که اخذ تابعیت دومینیکا توسط فرزند تاثیری در اخذ تابعیت یا عدم تابعیت والدین ندارد. پس والدین باید برای اخذ تابعیت از طریق سایر روش‌ها اقدام نمایند.

😉  مهاجرت به دومینیکا از طریق پناهندگی

مهاجرت به دومینیکا از طریق پناهندگی

باید برای پناهندگی در دومینیکا درخواست اولیه خود را اعلام کنید. معلوم است که این درخواست‌ها را بر اساس شرایط افراد می‌سنجند و افرادی که در شرایط حاد قرار دارند واجد شرایط پذیرش پناهندگی به کشور دومینیکا از طریق کشور دومینیکا هستند. دومینیکا برای رفاه حال پناهجویان یک سری امکانات درست در نظر دارد.

اشخاص می‌توانند امکان تحصیل رایگان در این کشور را به دست آورند. داشتن خدمات درمانی و بهداشتی ارزش زیادی دارا می‌باشد. در کل برخی از پروسه مهاجرت از طریق UN کشور دومینیکا کمک به پناهجویان در این کشور می‌باشد. درباره این موضوع رعایت شرایط مورد نظر از اهمیت زیادی برخوردار است.

🤩  مهاجرت به دومینیکا از طریق ویزای توریستی

مهاجرت به دومینیکا از طریق ویزای توریستی

افراد با اخذ ویزای توریستی می‌توانند تا مدت مشخص حدود 6 ماه در کشور دومینیکا اقامت داشته باشند. افراد متقاضی برای دریافت ویزای توریستی دومینیکا باید از طرف یک اسپانسر مقیم این کشور دعوت‌نامه حضور در این کشور را داشته باشند.

همچنین باید دارای تمکن مالی کافی برای تامین هزینه‌های اقامت در مدت اقامت در دومینیکا باشند. همچنین متقاضی باید با ارائه اسناد مالی و فیش حقوقی و سوابق بیمه اثبات نماید که خواهان بازگشت به کشور خود است.

پیشنهاد برای مطالعه: همه چیز درباره ی رشته ی هنر در آلمان2023🎨

😎  بهترین راه مهاجرت به دومینیکا

بهترین راه مهاجرت به دومینیکا

کمک بلاعوض از بهترین و ساده‌ترین راه‌های مهاجرت به دومینیکا می‌باشد؛ که شرایط شما روی این موضوع تاثیر می‌گذارد. از طریق این گزینه می‌توانید هروقت بخواهید به کشور خود بازگردید و در قبال دومینیکا هیچ تعهدی دارا نباشید. با این روش، طی کوتاه‌ترین حالت ممکن ویزا و پاسپورت شما صادر می‌گردد.

طی این روش مبلغ تعیین شده به حساب وکیل قانونی دولت دومینیکا ارسال می‌گردد؛ بعد از آن در مدت ۴ تا ۶ ماه جواب درخواست شما بررسی و پاسپورت برای شما فرستاده می‌شود.

تعداد استان‌های فرانسه+معرفی کامل 18 استان🏰🔵⚪🔴

🤑  هزینه مهاجرت به دومینیکا

هزینه مهاجرت به دومینیکا

برای مهاجرت به دومینیکا، بودجه مورد نیاز به شرایط شما وابسته است. در صورتی که متأهل هستید و فرزند دارید، باید هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید بیشتر باشد؛ ولی افراد مجرد نسبتاً هزینه کمتری باید پرداخت کنند. در سال 2023 هزینه مهاجرت به این کشور کمی افزایش پیدا کرد. تمام هزینه‌های مورد نظر بر حسب دلار می‌باشد.

برای یک فرد مجرد هزینه مهاجرت حدود ۱۰۰هزار دلار هست؛ به جز آن هزینه‌های دیگری مربوط به هزینه درخواست‌ها و فرم‌ها نیز هست که می‌توان از طریق کارگزاری‌ها از آن آگاه شد.

📝  سخن آخر

مطلبی که مطالعه کردید، در مورد شرایط مهاجرت به دومینیکا، راه‌های مهاجرت به دومینیکا و هزینه آن اطلاعات لازم را ارائه داد. همچنین در مورد چگونگی اخذ پاسپورت معتبر دومینیکا جزئیات لازم ارائه گردید.

افراد با سرمایه‌گذاری در خرید املاک و مستغلات و یا کمک به صندوق توسعه ملی و یا اخذ ویزای کار و یا تحصیل در دانشگاه‌های دومینیکا می‌توانند در نهایت تابعیت و شهروندی این کشور را دریافت کنند.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. لطفاً نظرات و سوالات خود را با ما از طریق دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید. 😊

5/5 - (2 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823