مشاوره و ارزیابی رایگان!

جزئیات کامل 🏠 خرید ملک در اسپانیا (2022)

  خرید ملک در اسپانیا، کشور‌ اسپانیا یکی از محبوب‌ترین کشور‌های‌ صادر کننده ویزای طلایی‌ یا گلدن ویزا‌ می‌باشد. یکی از بهترین‌ راه‌‌های‌ دریافت گلدن ویزای اسپانیا ، خرید ملک‌ به مبلغ‌ دست کم ۵۰۰ هزار یورو است. خرید‌ ملک که یکی از محبوب‌ترین راه‌های…


خرید ملک در اسپانیا

 

خرید ملک در اسپانیا، کشور‌ اسپانیا یکی از محبوب‌ترین کشور‌های‌ صادر کننده ویزای طلایی‌ یا گلدن ویزا‌ می‌باشد. یکی از بهترین‌ راه‌‌های‌ دریافت گلدن ویزای اسپانیا ، خرید ملک‌ به مبلغ‌ دست کم ۵۰۰ هزار یورو است. خرید‌ ملک که یکی از محبوب‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری در اسپانیا محسوب می گردد، می‌تواند شما و خانواده‌تان را به اقامت دائم و شهروندی اسپانیا برساند.

پاسپورت‌ معتبر اسپانیا امکان مسافرت به ۱۶۰ کشور‌ جهان را بدون احتیاج به ویزا‌ یا با ویزای فرودگاهی میسر می‌کند. متوسط قیمت‌ مسکن‌ در اسپانیا ۱,۸۸۶ یورو در هر مترمربع است. به این معنی که شما با ۵۰۰ هزار یورو می‌توانید مالک خانه‌ای ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری و اقامت‌ اسپانیا بشوید.

در واقع هزینه ملک‌ در هرکدام از شهرهای اسپانیا گوناگون است و هزینه‌های دیگری نیز جهت انجام‌ پروسه‌های اداری وجود خواهد داشت.

 

خرید ملک در اسپانیا

 

خرید ملک در اسپانیا

 

بازار‌ ملک ها در اسپانیا فرصت‌‌ های‌ مناسبی را برای سرمایه‌ گذاری ارائه‌ می‌دهد. این امر هم برای سرمایه‌گذاران خارجی‌ و هم برای مهاجرانی که تمایل‌ به اقامت‌ در کشور اسپانیا به همراه خانواده‌ خود هستند، صدق میکند. بعضی از منطقه‌ها برای خرید ملک‌ در اسپانیا پتانسیل بهتری از سایر منطقه‌ها دارد‌.

با توجه به این محبوبیت‌‌ها‌ که در بعضی منطقه‌ها با آن مواجه هستیم ، سرمایه‌گذاران زیرساخت‌ها را توسعه می‌دهند و از یک طرح برنامه‌ریزی‌ شهری‌ پایدار‌ برخوردار می‌شوند؛ از این‌ رو این منطقه‌ های خاص سرمایه‌گذاری بیشتری‌ را به خود می‌گیرند ، با این هدف‌ وقتی‌ زمان‌ فروش آن فرا‌ رسید می‌تواند سود بسیاری به‌دنبال‌ داشته باشد.

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید قابل اطمینان ملک در ایتالیا 

 

آیا خارجی‌‌ها‌ مجاز به خرید ملک‌ در اسپانیا می‌باشند؟

 

خرید ملک در اسپانیا

 

بله، هیچ‌ محدودیتی برای خرید ملک‌ در اسپانیا ، خواه تجاری ، مسکونی‌ یا زمینی وجود ندارد . اسپانیا خارجی‌‌ها‌ را چه مقیم‌ و چه غیرمقیم به سرمایه‌گذاری تشویق‌ می‌کند . به یاد‌ داشته باشید که اگر خانه‌ای به ارزش‌ بیشتر از ۵۰۰ هزار یورو خریداری نمائید ، قادر خواهید بود برای ویزای طلایی‌ اسپانیا اقدام‌ نمائید.

خرید ملک در اسپانیا

تنها چیزی که هنگام خرید‌ ملک‌ در اسپانیا به عنوان یک خارجی (از نظر حقوقی) به آن احتیاج دارید NIE یا شماره‌ شناسایی اسپانیا است . این شماره برای انجام هر معامله‌ای در اسپانیا الزامی است‌. به دست آوردن شماره NIE پیچیده نیست‌ ، منتها زمان‌ بسیاری می‌برد . از مشاور املاک خود بخواهید که دریافت NIE را برای شما آسان‌تر کند تا روند‌ را تا حد امکان‌ سریع تر کند.

افزون بر این ، هر چند اجباری نیست ، ولی داشتن یک حساب بانکی در اسپانیا ، تمام تشریفات را آسان‌تر می نماید ، زیرا پرداخت‌ها را سریع‌تر انجام می‌دهید و احتمالاً سبب صرفه‌جویی در کمیسیون‌ می گردد. به اضافه اینکه به یاد داشته باشید که هنگامی که صاحب‌ ملکی در اسپانیا هستید‌ ، درحالي که ساکن‌ اسپانیا نیستید ، بایستی یک نماینده‌ مالیاتی مشخص نمائید.

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: مراحل خرید ملک در یونان

 

خرید‌ زمین در اسپانیا

 

خرید ملک در اسپانیا زمین

 

خرید ملک در اسپانیا

به‌ عنوان یک خریدار‌ خارجی‌ ، این امکان‌ برای شما وجود دارد‌ که در اسپانیا زمین خریداری کنید و روی آن ملک‌ بسازید . خرید‌ زمین و ساخت‌ ملک‌ در اسپانیا در بین سرمایه‌گذاران بین‌المللی خیلی محبوب است؛ به خصوص در مکان‌‌هایی‌ نظیر کوستا دل سول و جزایر قناری . قیمت زمین با توجه به موقعیت‌ مکانی و فروشنده می‌تواند متفاوت‌ باشد‌. در اسپانیا نیز مانند ایران سنت‌ تخفیف‌گیری برای شکستن قیمت‌ها‌ رایج است‌.

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: چرا خرید ملک در مجارستان؟

 

قیمت‌ زمین در اسپانیا

 

خرید ملک در اسپانیا قیمت زمین

خرید ملک در اسپانیا

شهر‌ | میانگین‌ قیمت به ازای هرمترمربع
اندلس | ۱۷۱ یورو
کاتالونیا | ۱۸۴ یورو
کاستیا و لئون | ۶۶ یورو
جزایر قناری | ۲۴۵ یورو
مادرید | ۳۳۸ یورو
والنسیا | ۱۵۸ یورو

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: با خرید ملک در یونان درجا اقامت بگیرید

 

قیمت خانه‌ در اسپانیا

 

قیمت خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا

قیمت ملک‌ در اسپانیا تا حد زیادی به مکان آن بستگی‌ خواهد داشت. بعضی از گران‌ترین مکان‌ها برای خرید‌ ملک در اسپانیا سن سباستین ، بارسلونا و مادرید می باشند . قادر خواهید بود املاک بسیار مقرون به صرفه‌تری را در شهرهایی از قبیل آلیکانته یا والنسیا پیدا‌ بکنید . در زیر جدولی از میانگین نرخ ملک ها و مستغلات‌ در منطقه‌های مختلف اسپانیا را مشاهده‌ می‌کنید:

شهر | موقعیت خانه | میانگین قیمت به ازای هرمترمربع
آلیکانته | در مرکز‌ شهر‌ | ۲,۵۶۰ یورو
بیلبائو | در مرکز‌ شهر‌ | ۴,۶۷۸ یورو
بارسلونا | در مرکز شهر‌ | ۴,۵۱۹ یورو
مادرید | در مرکز‌ شهر‌ | ۴,۹۲۹ یورو
مالاگا | در مرکز‌ شهر‌ | ۳,۲۷۱ یورو
سن سباستین | در مرکز‌ شهر‌ | ۵,۸۰۰ یورو
والنسیا | در مرکز شهر‌ | ۲,۷۸۴ یورو

میانگین قیمت‌ مسکن‌ در اسپانیا حدود ۱,۸۸۶ یورو در هر متر‌ مربع‌ می باشد . بنابراین ، در صورتی‌ که به‌دنبال گزینه‌های ارزان‌تر می باشید ، باید از شهرهای بزرگ‌ مثل مادرید و بارسلون ، که توریستی، پرجمعیت و قیمت بالا هستند فاصله بگیرید.

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: با خرید خانه در مجارستان، اقامت بگیرید

 

از سوی دیگر ، اگر در پی سرمایه‌گذاری در خانه‌‌ها‌ برای کسب سود‌ هستید، بهترین‌ شهرهای اسپانیا مادرید ، بارسلونا ، والنسیا ، مالاگا و بیلبائو هستند. این شهر‌ها‌ نه‌ تنها مرکزهای استان‌های بزرگ اسپانیا می باشند، بلکه‌ به علت وجود مهاجران تحصیلی‌ و مهاجران کاری‌، همچنین حضور گردشگران بیشترین‌ تعداد ساخت‌ و سازهای مسکن‌ در اسپانیا را در خود متمرکز کرده‌اند و خیلی تقاضا‌ برای آن‌ها وجود دارد‌.

 

خرید ملک در اسپانیا

شیوه یافتن ملک‌ در اسپانیا

 

شیوه خرید ملک در اسپانیا

به علت برنامه جذاب‌ اقامت‌ طلایی اسپانیا از طریق خرید‌ ملک در اسپانیا ، بستر مناسبی هم برای جستجوی ملک ها به هر زبانی در این کشور‌ امکان پذیر شده است‌ . بازار‌ ملک های اسپانیا برای خارجی‌‌هایی‌ که قصد‌ خرید‌ ملک‌ در اسپانیا را دارند به صورت کامل فراهم می باشد . این بدان معنا است‌ که بسیاری از وب‌سایت‌ها و آژانس‌‌های‌ املاک‌ تقریباً به هرزبانی در دسترس هستند .

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید خانه در یونان | با کمترین هزینه در یونان صاحب خانه شوید

 

برخی از وب‌سایت‌‌های‌ جستجو برای خرید ملک در اسپانیا

 

وبسایت خرید ملک در اسپانیا

 

Thinkspain

Servihabitat

Idealista

Kyero

هم به‌ صورت غیرحضوری و هم به‌صورت حضوری امکان‌ جستجو برای خرید ملک در اسپانیا وجود دارد‌ . مشاوران املاک‌ در این کشور به تجارت با خریداران خارجی‌ عادت‌ دارند . آن‌ها اغلب می‌توانند اطلاعات‌ ارزشمندی در مورد‌ هر منطقه‌ به شما ارائه نمایند. با این‌حال به علت افزایش میزان‌ کلاهبرداری‌ها در این زمینه پیشنهاد می‌شود‌ که سرمایه خودتان را با مشاوره‌ متخصصین خبره‌ و مطمئن به یک کشور خارجی‌ ببرید.

 

 

چنانچه در مورد خرید ملک در اسپانیا و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

آیا شما نکات دیگری در مورد خرید ملک در اسپانیا میدانید. می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💛

5/5 - (32 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823