مشاوره و ارزیابی رایگان!

تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن مجوز کار در کانادا(2023)✅

تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا امکان جدیدی است که کانادا با توجه به زیاد شدن درخواست‌ها برای اقامت در این کشور ایجاد کرده است. براساس این قانون جدید کسانی که از تاریخ 3 مارچ 2023 تا 28 فوریه 2024 برای تفریح یا تحصیل…


تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن ورک پرمیت در کانادا(2023)✅

تبدیل ویزای توریستی به کاری در کانادا امکان جدیدی است که کانادا با توجه به زیاد شدن درخواست‌ها برای اقامت در این کشور ایجاد کرده است. براساس این قانون جدید کسانی که از تاریخ 3 مارچ 2023 تا 28 فوریه 2024 برای تفریح یا تحصیل در کانادا هستند می‌توانند ویزای تفریحی یا تحصیلی خود را به صورت کاملا رایگان به ویزای دائمی یا موقت کار تبدیل کنند.😍

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد شما تنها باید بتوانید یک ویزای موقت برای تفریح کانادا را دریافت کنید تا با استفاده از این روش به راحتی ویزای کاری و دائم خود را دریافت کنید.

نکته مهم دراین باره اینکه اول از همه چیز شما باید برای آینده‌ی کاری و زندگی خود برنامه بریزید و همه چیز را با تحقیق درباره کار در کانادا و شرایط آن تا حدودی پیش بینی کنید  تا ببینید آیا می‌توانید کاری مناسب خود در آنجا پیدا کنید و بعد از آن به تبدیل ویزای توریستی به کاری فکر کنید.🤗

خوبی روش تبدیل ویزای توریستی به کاری این است که قبل از زندگی به طور دائم در کانادا یک بار خودتان حضوری برای تفریح به این کشور می‌روید پس با دقت تمام جوانب این کار بررسی کنید و با تحقیق و جستوجوی کامل بهترین کار و بهترین استان کانادا را برای زندگی انتخاب کنید.

💳 ویزای توریستی کانادا

تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن ورک پرمیت در کانادا(2023)✅

می‌توانید با ویزای توریستی (visitor visa) یا ویزای موقت در دوره‌های 6 ماهه طی مدت 5 سال وارد کانادا شوید و سپس برای تبدیل ویزای توریستی به کاری اقدام کنید. این ویزا یک سند رسمی است که از طرف آفیسر سفارت (مصاحبه کننده) ثبت می‌شود.

هدف دارندگان این ویزا معمولا کارهای تجاری، گردشگری یا دیدار اقوام است. مدت زمان از درخواست تا دریافت این ویزا 8 تا 40 روز متغیر است.

 انواع ویزای توریستی کانادا

 • ویزای مولتی یا چندبار ورود: این ویزا به فرد دارنده آن این امکان را می‌دهد در مدت معینی چندبار وارد کانادا شود و هربار به مدت 6 ماه در کانادا بماند؛ اعتبار آن حداکثر  10 سال می‌باشد اما معمولا ویزای مولتی 5 ساله برای افراد، مخصوصا ایرانیان، صادر می‌شود و نکته دیگر اینکه دریافت این ویزا کار سختی نمی‌باشد.
 • ویزای سینگل: با این ویزا شما تنها یک بار در طول 6 ماه اجازه دارید وارد کانادا شوید.
 • super visa: این ویزا multiple یا چندبار ورود است که مدت اعتبار آن ده سال می‌باشد.😮 به دلیل اینکه این ویزا امکان این را فراهم می‌کند که خانواده(پدرومادر، پدربزرگ و مادربزرگ) شهروندان کانادا از کشوری دیگر تا 5 سال پیش آن‌ها بمانند به نام‌های ویزای پدرو مادر، ویزای خانوادگی یا ویزای والدین هم شناخته می‌شود.

با داشتن تمام این ویزاها می‌توانید برای تبدیل ویزای توریستی به کاری اقدام کنید.

ویزای کانادا ✌و انواع آن + هزینه + مدارک(2023)

📑 شرایط و مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا

تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن ورک پرمیت در کانادا(2023)✅

 • مدارک عمومی: شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت معتبر، سند ازدواج، مدارک تحصیلی، کارت پایان خدمت ( توجه داشته باشید تمام این مدارک به جز پاسپورت باید به زبان فرانسوی یا انگلیسی ترجمه شده باشند)
 • پر کردن فرم VAC
 • داشتن حداقل سن 18
 • مدرک عدم سوء پیشینه
 • انگشت نگاری (Biometric fee)
 • ارائه سابقه سفر ( سابقه سقر به حداقل دو کشور شنگن یا ژاپن، استرالیا، آمریکا و انگلیستان که اگر تا الان نداشته‌اید می‌توانید با یک تور گروهی به این کشورها بروید)
 • نامه‌ای با توضیحاتی درباره هدف شما از سفر
 • تمکن مالی
 • مدارک شغلی
 • اسناد مالی و مربوط به دارایی‌های شما
 • دعوتنامه از طرف اعضای خانواده که در کانادا سکونت دارند
 • ویزیتور رکورد (در پایین توضیح داده شده)

💠 نکته‌ای درباره تمکن مالی

  اگر بخواهیم یک مبلغ میانگین برای کسانی که بستگانی در کانادا دارند، یعنی می‌توانند در خانه آن‌ها ساکن شوند و هزینه‌شان را کمتر کنند، مقدار آن حداقل ماهی 2000دلار کانادا و برای 6 ماه 12000 دلار کانادا می‌باشد.(که با بیمه پزشکی ماهی 5 دلار جمع می‌شود)

💠 نکته ضروری در مصاحبه

 شما باید در مصاحبه با آوردن دلایلی که نشان دهد حضور در سرکار برای شما ضروریست (مثل نامه اشتغال به کار یا مرخصی از آن) یا ذکر کردن درباره پدرو مادر و وابستگان که نمی‌توانید برای همیشه آنها را ترک کنید و وابستگی‌های مانند اینها آفیسر را راضی کنید که حتما برمی‌گردید.

تنها با گفتن اینکه شما به کانادا علاقه دارید و دوست دارید برای تفریح و لذت بردن از مناظر و طبیعت به آنجا بروید اکثر مواقع باعث قبول نشدن در مصاحبه و ریجکت درخواست ویزاست.

اگر به کشورهای محدوده شنگن سفر نکرده‌اید ولی در کاری مهارت و سابقه کاری دارید شرایط شما برای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری نیز ایده‌آل است.

مهاجرت به کانادا از طریق کسب و کار🟥🤑 راهی مطمئن برای سرمایه‌گذاران خارجی

🧾 ویزیتور رکورد چیست؟

تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن ورک پرمیت در کانادا(2023)✅

سابقه بازدید کننده سندی است که افسر گمرک ممکن است برای شما صادر کند تا اقامت شما در کانادا را تمدید یا محدود کند. اگر می خواهید بیش از 6 ماه در کانادا بمانید، باید به افسر خط مرزی (گمرک) اطلاع دهید.

 ممکن است پس از تأیید درخواست شما برای تمدید اقامت یا بازگرداندن وضعیت شما، یک سابقه بازدید دریافت کنید. سابقه بازدیدکننده یا توسط آژانس خدمات مرزی کانادا یا اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا صادر می شود.

چه زمانی باید برای ویزیتور ریکورد درخواست داد؟

وقتی بندر ورودی رسیدید و می‌دانید که می‌خواهید بیش از ۶ ماه بمانید. یا زمانیکه شما در کانادا هستید و تصمیم می گیرید که می خواهید بیشتر بمانید. شما باید حداقل 30 روز قبل از انقضای اقامت مجاز خود در کانادا درخواست دهید.  این یک سند مستقل است (در پاسپورت شما قرار نمی گیرد)و شامل تاریخ انقضای اقامت شما در کانادا است.

اخذ پذیرش از دانشگاه ها و مدارس مجارستان📕🟡+2023 مزایا و هزینه

🤗 شرایط تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری در کانادا

تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن ورک پرمیت در کانادا(2023)✅

اول از همه اصطلاح تبدیل ویزای توریستی به کاری کاملا درست نمی‌باشد به این صورت که شما نمی‌توانید یک ویزا را به ویزای دیگر تبدیل کنید بلکه به این صورت است که شما ابتدا وارد کانادا می‌شوید و سپس برای دریافت ویزای کاری یا یک ویزای دیگری اقدام می‌کنید. 

 1. داشتن ویزای موقت
 2. حضور در کانادا و داشتن پیشنهاد کاری
 3. ارسال درخواست برای ویزای کار

زمان بررسی درخواست تبدیل ویزای توریستی به کاری بین 3 تا 6 هفته است. نکته دیگر اینکه ممکن است دولت کانادا زودتر از موعد این امکان جدید (تبدیل ویزای توریستی به کاری) را لغو کند پس اگر تصمیمتان جدیست و شرایط لازم را دارید در اولین فرصت اقدام کنید.

مراحل تبدیل ویزای توریستی به کاری

تنها راهی که یک غیر کانادایی می‌تواند در کانادا کار پیدا کند اینست که ویزای کار کانادا را داشته باشد.

 1. پیدا کردن یک شغل یا پیشنهاد کاری (job offer)
 2. گرفتن گواهی LIMIA
 3. اقدام برای دریافت ویزای کار

روش دیگر و آسانتر برای مهاجرت به کانادا این است که شما درصورت داشتن شرایط مناسب برای تحصیل به کانادا بروید و بعد از اتمام دوره تحصیلتان در کانادا به دنبال کار بگردید که در این صورت روند پیدا کردن شغل برایتان آسانتر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید مطلب 3 روش تحصیل رایگان در کانادا🤩 را مطالعه کنید.

😍 جاب آفر کانادا

تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن ورک پرمیت در کانادا(2023)✅

پیشنهاد شغلی (جاب آفر)، پیشنهادیست که به صورت رسمی از طرف شرکت یا کارفرما برای یک شغل به فرد داده می‌شود.

اولین قدم برای تبدیل ویزای توریستی به کاری، جاب آفر یا پیشنهاد کاری می‌باشد. بهتر است قبل از گشتن دنبال کار به ناک‌های کاری کانادا، سیستمی که مشاغل موردنیاز در کانادا را طبقه بندی کرده، نگاهی بیاندازید تا ببینید پرتقاضاترین کارها در این کشور کدامند.

نکته‌ای که باعث سخت بودن گرفتن پیشنهاد کاری می‌شود این است که کارفرما ابتدا به دنبال فرد شایسته‌ای که شهروند کاناداست می‌گردد و سپس به سراغ متقاضیان بین‌المللی می‌رود اما ناامید نشوید چون افراد زیادی توانستند از خارج از کانادا این پیشنهادها را دریافت کنند.

مدارک برای گرفتن جاب آفر

📌 رزومه

📌 مدرک برای داشتن سابقه شغلی

📌 گواهی تخحصص‌هایی که دارید

📌 مدارک زبان (در بعضی موارد نیاز به مدرک زبان نیست)

📌پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار

📌 عکس رنگی با پس زمینه‌ی سفید

📌 نامه تمکن مالی از بانک

📌 گردش حساب در شش ماه

📌 سند ازدواج یا طلاق یا آگهی فوت همسر

📌 شناسنامه

📌 کارت ملی

📌 نمونه کار

📌 پرکردن فرم‌های موردنیاز

🟥 توضیحات کامل در مورد رشته حسابداری در کانادا (2022)

🔍 روش‌های دریافت پیشنهاد کاری در کانادا

تبدیل ویزای توریستی به کاری🔴+مراحل گرفتن ورک پرمیت در کانادا(2023)✅

نکته‌ی قالب توجه اینکه بین چند هفته تا 3 ماه طول می‌کشد تا پیشنهادی برای کار دریافت کنید. نام چند سایت معتبر برای کاریابی در کانادا:

 • indeed
 • work BC
 • job shark
 • job bank

شرایط اخذ جاب آفر

✔ سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی متقاضی خوب باشد برای انگلیسی IELTS 5 داشته باشد.

✔ عدم سوء پیشینه

✔ نداشتن بیماریهای جدی

✔ سابقه کار مورد قبول (به شکل تمام وقت و با حقوق یعنی کارآموزی جزو سابقه کار حساب نمی‌شود)

👋 نتیجه‌گیری

تبدیل ویزای توریستی به کاری یک فرصت ویژه و جدید برای مهاجرت به کشور کاناداست. قسمت اصلی و دشوار کار پیدا کردن جاب آفر و گرفتن ویزای توریستی می‌باشد و بعد از آن می‌توانید به راحتی بقیه مراحل گرفتن ویزای کاری را طی کنید. می‌توانید با تماس با مشاوران ما در ره پویان عدالت جهت گرفتن ویزای توریستی و به دنبال آن ویزای کاری اقدام کنید.

5/5 - (15 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823