مشاوره و ارزیابی رایگان!

شرایط 📣تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان | امتیاز تحصیل (2022)

شرایط‌ تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان به حالتی می باشد که خیلی از اشخاص می توانند آن را برای آموزش خودشان انتخاب‌ کنند . بایستی در نظر‌ داشت که مجارستان یکی از سرزمین های مناسب‌ برای آموزش در اروپا می باشد و همین علتی است‌…


شرایط تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان | امتیاز تحصیل در این کشور

شرایط‌ تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان به حالتی می باشد که خیلی از اشخاص می توانند آن را برای آموزش خودشان انتخاب‌ کنند . بایستی در نظر‌ داشت که مجارستان یکی از سرزمین های مناسب‌ برای آموزش در اروپا می باشد و همین علتی است‌ که میتوان‌ آن را به خیلی از اشخاص پیشنهاد کرد‌ . دانشگاههای مجارستان وضعیت بسیار‌ مناسبی برای تحصیل دارند و به همین علت میتوان‌ گفت‌ که دانشجویان برای آموزش در این سرزمین راه بسیار‌ همواری را پیش ‌رو‌ خواهند داشت .

در وضعیت کنونی بایستی به این مساله اشاره‌ داشت مجارستان می تواند به عنوان یکی از اولویت‌های‌ اساسی آموزش شاخه های گوناگون از جمله پزشکی‌ باشد‌ .
دانشگاههای مجارستان برای تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان وضعیت بسیار‌ مناسبی در اختیار‌ دارند و به همین علت میتوان‌ گفت‌ که دانشجویان می توانند با آرامش خاطر این سرزمین که عضویت ناحیه شنگن را در اختیار‌ دارد‌ را برای آموزش خودشان انتخاب‌ کنند .

 

 

محدودیت‌های‌ خیلی زیادی‌ برای تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان وجود خواهد داشت و به همین علت میتوان‌ گفت‌ که دانشجویان برای گرفتن قبولی در این شاخه حتما باید مرحله‌های متفاوتی را طی کنند . در راستای توجه‌ به همین مبحث می باشد که مشاورین ما در موسسه‌ مهاجرتی ره پویان عدالت در این مطلب به نظارت روند‌ آموزش شاخه اورولوژی در مجارستان پرداخته اند .

وضعیت تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان

وضعیت تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان

یکی از محدودیت‌هایی‌ که دانشجویان برای آموزش در خارج‌ از سرزمین بایستی به آن دقت داشته باشند ، روش گرفتن قبولی در شاخه اورولوژی می باشد . دانشجویان حتما باید در نظر داشته باشند که برای آموزش در این شاخه الزاماً باید قدم های مشخصی را طی کنند که بعضی از مهم‌ ترین آنها عبارتند از :
📚اخذ مدرک‌ زبان مورد قبول و مرتبط‌ با تقاضای دانشگاه (حداقل 6 آیلتس)
📚داشتن مدرک‌ پزشکی‌
📚طی کردن دوران انترنی یا در اختیار داشتن سابقه پزشکی

🔵🟡

بیشتر بخوانید : توضیحات 🩺کامل تحصیل در رشته بیهوشی در مجارستان(2022)

🔵🟡

خوشبختانه آموزش در مجارستان در جمع گرایش‌های‌ پزشکی‌ به زبان انگلیسی هم مقدور می باشد و این می تواند یک امتیاز‌ مثبت برای آموزش در این سرزمین گردد . افرادی که شاخه اورولوژی را برای آموزش خود‌ انتخاب‌ می کنند ، الزاماً باید یک نوبت 4 ساله را برای آموزش خودشان در نظر‌ داشته باشند و این موضوعی می باشد که می تواند در روال برنامه ‌ریزی‌ افراد‌ برای آموزش در این سرزمین اثرگذار باشد‌ .

توضیحات دانشگاها برای تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان

توضیحات دانشگاها برای تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان

برای این که اشخاص بتوانند در سرزمین مجارستان به ادامه‌ آموزش بپردازند ، نخستین گام برای آنها یافتن دانشگاهی‌ می باشد که شاخه مقصود را عرضه کرده و وضعیت مناسبی برای آموزش داشته باشد‌ . دانشگاههای محدودی برای تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان وجود دارد‌ و دانشجویان حتما باید در نظر‌ داشته باشند که آموزش در همین دانشگاهها هم می تواند در روال بهبود‌ رزومه آموزشی آنها نقش‌ مثبتی داشته باشد‌ .

اقامت دائم مجارستان بورسیه های تحصیلی مجارستان پزشکی در مجارستان

 

در این‌ شرایط میتوان‌ گفت‌ که مهاجرت به مجارستان می تواند یکی از امتیاز‌های‌ حیاتی برای خیلی از افراد‌ باشد‌ .

مخارج تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان

مخارج تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان

یکی از محدودیت‌هایی‌ که شاید خیلی را از آموزش در خارج‌ از کشور‌ بازدارد ،این است‌ که دانشجویان بایستی مخارج اضافی را برای آموزش خودشان در خارج‌ از سرزمین پرداخت کنند . بایستی به این مطلب اشاره‌ داشت که مجارستان یکی از سرزمین های نسبتا ارزان‌ قیمت‌ جهان برای آموزش می باشد سرزمین های نسبتا ارزان‌ قیمت‌ جهان برای آموزش می باشد  اما باید‌ در نظر‌ داشت که مخارج آموزش در شاخه های پزشکی‌ از جمله اورولوژی در این سرزمین نسبتا زیاد‌ است‌ .

🔵🟡

بیشتر بخوانید : تحصیل جراحی پلاستیک در مجارستان + شرایط استثنایی(2022)🩺

🔵🟡

برای تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان ، دانشجویان به حدود 11500€ تا 15000€ (یورو) در سال احتیاج خواهند داشت و در این سرزمین محدودیت‌های‌ نسبتا فراوانی برای گرفتن بورسیه هم وجود خواهد داشت . دانشجویان در این سرزمین مجوز کار‌ کردن به شکل پاره وقت‌ را خواهند داشت و این در حالی‌ می باشد که برای زندگی در این سرزمین ، ماهیانه‌ به حدود 550€ (یورو) لازم است که این سرزمین را در قسمت سرزمین های مقرون‌ به صرفه‌ جهان قرار میدهد‌ .

وضعیت کار‌ کردن یک اورولوژیست در مجارستان

وضعیت کار‌ کردن یک اورولوژیست در مجارستان

افرادی که در مجارستان درس خوانده باشند یا در حال تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان، می توانند پس از دوره‌ آموزش خودشان به جستجوی شغل در این سرزمین مشغول‌ شوند‌ و از این راه درآمد‌ مناسبی را هم به دست آورند . یک اورولوژیست در سرزمین مجارستان به صورت میانگین می تواند 1690000 HUF (فورینت) در ماه درآمد‌ کسب کند‌ و این وجه قابل‌ توجهی در این سرزمین به شمار می آید . حتما باید در نظر داشت که دانشجویان تنها از این روش است‌ که می توانند به سکونت دائم در مجارستان به عنوان یکی از سرزمین های عضو‌ ناحیه شنگن دست پیدا‌ کنند . در صورتی که خواهان عالی ترین راه های مهاجرتی به خارج‌ از سرزمین هستید‌ ، می‌توانید‌ با مشاورین ما در موسسه‌ ره پویان عدالت در ارتباط باشید .

 

برای مشاوره رایگان با مشاوران ارشد حقوقی موسسه ی ره پویان عدالت در ارتباط باشید

5/5 - (17 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

4 دیدگاه برای “شرایط 📣تحصیل رشته اورولوژی در مجارستان | امتیاز تحصیل (2022)”

 • سهراب

  آیا امکان اخذ ویزای همراه برای خانواده در حین تحصیل تخصص پزشکی در مجارستان وجو دارد؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام دوست عزیز.بله امکان اخذ ویزای همراه حین تحصیل وجود داره برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره های دفتر ما در ارتباط باشید تا همکارانم شما را راهنمایی کنند 02122892823

 • محسن

  آیا تحصیل تخصص پزشکی در مجارستان رایگان است؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام دوست عزیز . در کشور مجارستان اگر شما به زبان این کشور تحصیل کنیدهزینه ای از بابت نخواهید پرداخت شما تمایل به تحصیل در چه شاخه ای از رشته ی پزشکی را دارید؟

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823