مشاوره و ارزیابی رایگان!

🔹 راهنمای کامل ویزای همراه روسیه + شرایط و هزینه ها (2022)

  ویزای همراه روسیه، اگر بستگان نزدیک (همسر ، فرزند‌ پایین 18 سال ، کودکان معلول 18 ساله و وابسته) با شما سفر می کنند . شما می توانید درخواست ویزای خانواده‌ خود را با دریافت ویزای خود‌ طبق دعوتنامه ویزا خود‌ درخواست نمائید. زمان…


ویزای همراه روسیه

 

ویزای همراه روسیه، اگر بستگان نزدیک (همسر ، فرزند‌ پایین 18 سال ، کودکان معلول 18 ساله و وابسته) با شما سفر می کنند . شما می توانید درخواست ویزای خانواده‌ خود را با دریافت ویزای خود‌ طبق دعوتنامه ویزا خود‌ درخواست نمائید. زمان پردازش و هزینه‌ ویزای خانوادگی متعلق‌ به نوع ویزا‌ “سر خانوار” و در سن اعضاء خانواده‌ همراه می باشد. زمان لازم برای صادر شدن ویزا‌ به اعضاء خانواده‌ برابر‌ می باشد با زمان لازم‌ برای صادر شدن ویزا‌ به “سرپرست خانوار”.

مخارج ویزای همراه روسیه 

 

ویزای همراه روسیه

 

مخارج ویزای همراه روسیه با دقت به زمانی که طول می‌کشد تا درخواست‌ روادید با سفارت‌ روسیه مطالعه گردد، مغایر می باشد. در طرح پایین مخارج این روادید برای ایرانیان آورده شده‌. 

 

هنگام بازدید روادید مخارج ویزای یک مرتبه ورود‌ مخارج ویزای ۲ مرتبه ورود‌ مخارج خدمت‌ها  

  • ۴ تا ۲۰ روز‌ کاری‌ ۸۰ دلار آمریکا ۱۲۸ دلار آمریکا ۳۰ دلار آمریکا 
  • ۳ روز‌ کاری‌ ۱۶۰ دلار آمریکا ۲۵۶ دلار آمریکا ۳۰ دلار آمریکا 

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: راهنمای کامل ویزای مجارستان

 

مخارج ویزای همراه روسیه 

در حالت درخواست‌ شما ، فرم‌ درخواست‌ روادید به وسیله مرکز‌ ویزای روسیه پر خواهد شد . دقت داشته باشید این عمل یک خدمت مازاد به قیمت ۵ دلار آمریکا برای هر ورق از فرم‌ درخواست‌ خواهد گشت . 

 

چگونگی و امکانات ویزای همراه روسیه 

 

امکانات ویزای همراه روسیه

 

دولت‌ روسیه اخیراً یک روش فدرال منتشر‌ کرده که به اعضای فامیل شخص ساکن در روسیه که دارنده شرایط‌ میباشد‌ ، اجازه‌ می‌دهد از راه روند های ساده‌تری برای روادید های جدید تقاضا دهند. روادید های جدید این توانایی را برای چندی از اعضای فامیل اتباع‌ خارجی‌ مهیا می سازد تا بتوانند در طول مدتی که در این سرزمین می باشند ، آموزش یا کار‌ کنند. 

 

درصورتی‌که شخص حقیقی در طرح های ارزشمند دولتی در روسیه دانش‌اندوزی می‌کنند ، همراه او می‌توانند ویزای تحصیلی روسیه را وصول کنند و این روادید ویژگی تداوم به مقدار دفعات مورد‌ لزوم در یک سال را دارا است. 

 

چنانچه شخص حقیقی در یک کار در فهرست متخصصین دارای شرایط‌ در روسیه سرگرم به کار‌ کردن می بود ، همراه او می‌تواند ویزای کاری روسیه را وصول کرد کنند ، و این روادید را می‌توان در حالت لزوم به مانند یک ساله تمدید‌ شود. 

 

در نهایت چنانچه همراه با ویزای private وارد روسیه گردد یا شخص حقیقی دارای پروانه سکونت موقت می بود، همراه او نمی‌تواند جواز کار‌ کردن یا تحصیل روسیه را وصول بکنید . 

مطابق قسمت ۱۳ .۲ قانون‌ فدرال “حقوق اتباع‌ خارجی ، دسته‌ای از شغل‌ها وجود دارند که به عنوان متخصصان دارای شرایط‌ (HQS) شناخته‌ خواهد شد که جمع ماهانه آن‌ها کمتر‌از‌167.000روبل در ماه نبوده. 

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید قابل اطمینان ملک در ایتالیا

 

کارهای ضروری پس از گرفتن ویزای همراه روسیه 

 

کار های ضروری ویزای همراه روسیه

 

پس از گرفتن ویزا خودتان به همراه روادید ، توانایی سفر به روسیه برای شما امکان‌پذیر خواهد شد . پس از ورود‌ به کشور روسیه ، بایست دو بخش دیگر را انجام‌ دهید. 

 

1. دریافت کارت‌ مهاجرت : کارت‌ مهاجرت سندی می باشد که الزاماً باید آن را از پلیس مربوط به مرز در موقع ورود‌ به روسیه وصول بکنید . این کارت‌ دو تکه خواهد داشت که ضروری می باشد هر دو تکه کارت‌ مهاجرت را با محتوی مورد‌ احتیاج تکمیل‌ نمائید . پلیس مربوط به مرز بخشی از کارت‌ را نگه می‌دارد و تکه دیگر پیش شما می‌ماند. 

 

2. درج ویزای همراه در روسیه : چنانچه تصمیم اقامت در روسیه بیشتر از ۷ روز‌ را دارید ، ضروری می باشد ویزای خویش را درج نمائید . برای درج ویزای خویش درخواست به کپی‌ گذرنامه ، روادید و کارت‌ مهاجرت دارید . روال نام‌نویسی بستگی‌ به جا سکونت شما در روسیه خواهد داشت. 

درصورتی‌که در مهمانسرا سکونت دارید : مهمانسرا مقید می باشد روادید را برای شما درج بکند. 

چنانچه در یک منزل شخصی سکنا دارید : میهماندار مکلف درج روادید برای شما خواهد بود . در این خصوص شاید می ضروری گردد مخارج اندکی را بپردازید. 

 

پیشنهاد میکنم بخوانید: راهنمای کامل ویزای آلمان

 

سفارت‌ و مرکز‌ ویزای روسیه در ایران 

برای گرفتن ویزای همراه روسیه احتیاجی به رجوع به سفارت‌ نخواهد بود و تنها لازم می باشد که اسناد را استرداد مرکز‌ ویزای روسیه در تهران بدهید. 

 

 

 

چنانچه در مورد ویزای همراه روسیه و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

آیا شما نکات دیگری در مورد ویزای همراه روسیه میدانید. می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید. 💙

5/5 - (12 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823