مشاوره و ارزیابی رایگان!

خرید ملک در اسپانیا با😎ویزای طلایی

خرید ملک در اسپانیا یکی از بهترین شیوه های گرفتن گلدن ویزای اسپانیا ، خرید‌ ملک در اسپانیا به مبلغ‌ حداقل‌ ۵۰۰ هزار یورو می باشد . خرید ملک در اسپانیا  که یکی از محبوب‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری در اسپانیا محسوب خواهد شد ، می‌تواند شما…


خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا

 کشور‌ اسپانیا یکی از محبوب‌ترین کشورهای صادر کننده ویزای طلایی‌ یا گلدن ویزا می باشد  . یکی از بهترین شیوه های گرفتن گلدن ویزای اسپانیا ، خرید‌ ملک در اسپانیا به مبلغ‌ حداقل‌ ۵۰۰ هزار یورو می باشد . خرید ملک در اسپانیا  که یکی از محبوب‌ترین راه‌های سرمایه‌گذاری در اسپانیا محسوب خواهد شد ، می‌تواند شما و خانواده‌تان را به اقامت دائم و شهروندی اسپانیا برساند . پاسپورت‌ ارزشمند اسپانیا امکان سفر‌ به ۱۶۰ کشور جهان را بدون‌ احتیاج به ویزا‌ یا با ویزای فرودگاهی فراهم‌ می نماید . میانگین‌ قیمت‌ مسکن‌ در اسپانیا ۱ , ۸۸۶ یورو در هر مترمربع خواهد بود .

 

بدین معنی‌ که شما با ۵۰۰ هزار یورو قادر خواهید بود مالک خانه‌ای ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری و اقامت‌ اسپانیا شوید . البته‌ هزینه ملک‌ در هرکدام از شهر‌های‌ اسپانیا مختلف است و هزینه‌‌های‌ دیگری نیز‌ جهت‌ انجام‌ پروسه‌های اداری وجود خواهد داشت . برای کسب آگاهی‌ بیشتر در این زمینه‌ ، در ادامه‌ این مقاله با موسسه ی رهپویان عدالت همراه گردید .

 

 درصورتی‌که قصد‌ مهاجرت به اسپانیا و یا زندگی در اسپانیا را دارید با متخصصان و وکلای مهاجرتی ما در موسسه‌ مهاجرتی رهپویان عدالت تماس بگیرید تا با مهم به شرایط ویژه و اهداف مهاجرتی که دارید راهنمایی‌های واجب را گرفتن دهید . موسسه ی رهپویان عدالت کیفیت مهاجرت به اسپانیا را با کم‌ترین هزینه‌ و در کمترین زمان‌ برای شما فراهم می نماید . 

 

شرایط خرید‌ ملک در اسپانیا

تنها چیزی که هنگام‌ خرید‌ ملک‌ در اسپانیا به عنوان یک خارجی‌ (از نظر‌ حقوقی) به آن احتیاج دارید NIE یا شماره‌ شناسایی‌ اسپانیا می باشد . این شماره برای انجام‌ هر معامله‌ای در اسپانیا لازم است . به دست آوردن‌ شماره NIE پیچیده‌ نخواهد بود ، اما زمان‌ زیادی‌ می‌برد . از مشاور املاک‌ خود بخواهید که دریافت NIE را برای شما آسان‌تر کند تا روند‌ را تا حد امکان‌ شتاب بخشد .

خرید ملک در اسپانیا
علاوه بر این ، اگرچه اجباری‌ نخواهد بود ، اما‌ داشتن یک حساب‌ بانکی‌ در اسپانیا ، تمام تشریفات را آسان‌تر می نماید ، زیرا‌ پرداخت‌ها را سریع‌تر انجام می‌دهید و احتمالاً باعث‌ صرفه‌جویی‌ در کمیسیون‌ خواهد بود . همچنین‌ به یاد داشته باشید که هنگامی که صاحب‌ ملکی‌ در اسپانیا خواهید بود ، درحالي که ساکن‌ اسپانیا نیستید ، باید یک نماینده‌ مالیاتی تعیین‌ نمایید .

پیشنهاده بیشتر : کار در کانادا برای ایرانیان

 

قیمت‌ ملک در اسپانیا

قیمت‌ ملک‌ در اسپانیا تا حد زیادی‌ به مکان‌ آن بستگی خواهد داشت . برخی‌ از گران‌ترین مکان‌‌ها‌ برای خرید‌ در اسپانیا سن سباستین ، بارسلونا و مادرید خواهند بود . می‌توانید املاک بسیار‌ مقرون‌ به صرفه‌تری را در شهر‌هایی‌ مانند آلیکانته یا والنسیا پیدا‌ نمایید . در زیر جدولی از میانگین‌ قیمت املاک و مستغلات‌ در مناطق‌ گوناگون اسپانیا را مشاهده‌ خواهید نمود :

شهر‌ لوکیشن میانگین قیمت به ازای هرمترمربع

آلیکانته در مرکز‌ شهر ۲ , ۵۶۰ یورو
بیلبائو در مرکز‌ شهر ۴ , ۶۷۸ یورو
بیلبائو در مرکز‌ شهر ۴ , ۵۱۹ یورو
مادرید در مرکز‌ شهر ۴ , ۹۲۹ یورو
مالاگا در مرکز‌ شهر ۳ , ۲۷۱ یورو
سن سباستین در مرکز‌ شهر ۵ , ۸۰۰ یورو
والنسیا در مرکز‌ شهر ۲ , ۷۸۴ یورو

 

 

بهترین شهر‌ها‌ در اسپانیا برای خرید ملک

میانگین قیمت‌ مسکن‌ در اسپانیا حدود ۱ , ۸۸۶ یورو در هر متر‌ مربع‌ می باشد . بنابراین‌ ، چنانچه به‌دنبال‌ گزینه‌های ارزان‌تر می باشید ، باید از شهر‌های‌ بزرگ‌ مثل مادرید و بارسلون ، که توریستی ، پرجمعیت و گران‌ می باشند فاصله‌ بگیرید .

از سوی دیگر ، چنانچه به‌دنبال‌ سرمایه‌گذاری در خانه‌ها برای کسب سود هستید ، بهترین شهر‌های‌ اسپانیا مادرید ، بارسلونا ، والنسیا ، مالاگا و بیلبائو خواهند بود . این شهر‌ها‌ نه‌تنها مراکز‌ استان‌های بزرگ اسپانیا خواهند بود ، بلکه به دلیل‌ وجود مهاجران تحصیلی و کاری‌ ، همچنین حضور‌ گردشگران بیشترین‌ تعداد‌ ساخت و ساز‌های‌ مسکن‌ در اسپانیا را در خود متمرکز‌ می نمایند و بیشترین‌ تقاضا برای آن‌ها وجود خواهد داشت .

پیشنهاده بیشتر : بورسیه های تحصیلی آلمان و شرایط ویژه آن

نحوه یافتن‌ ملک در اسپانیا

به دلیل برنامه‌ جذاب اقامت طلایی از طریق‌ خرید‌ ملک‌ در اسپانیا ، بستر مناسبی نیز‌ برای جستجوی املاک به هر زبانی در این کشور فراهم‌ خواهد شد  . بازار املاک اسپانیا برای خارجی‌‌هایی‌ که قصد خرید ملک‌ در این کشور‌ را دارند کاملاً آماده می باشد . این بدان معنی‌ است که بسیاری‌ از وب‌سایت‌ها و آژانس‌های املاک تقریباً به هرزبانی در دسترس خواهند بود .

تعدادی از وب‌سایت‌های جستجوی املاک‌ در اسپانیا

Thinkspain
Servihabitat
Idealista
Kyero

هم به‌صورت غیرحضوری و هم به‌صورت حضوری امکان جستجوی املاک‌ در اسپانیا وجود خواهد داشت . مشاوران املاک در این کشور به تجارت‌ با خریداران خارجی‌ عادت‌ دارند . آن‌ها اغلب می‌توانند اطلاعات‌ ارزشمندی در مورد هر منطقه‌ به شما ارائه‌ نمایند . با این‌حال به دلیل افزایش‌ میزان کلاهبرداری‌ها در این زمینه پیشنهاد می‌شود که سرمایه‌ خود را با مشاوره‌ متخصصین خبره‌ و معتمد‌ به یک کشور‌ خارجی‌ ببرید . موسسه مهاجرتی رهپویان عدالت با داشتن نمایندگانی در کشور‌ اسپانیا ، می‌تواند شما را در این زمینه‌ به‌طور کامل‌ راهنمایی‌ نماید . درصورتی که قصد‌ پیدا کردن ملک‌ متناسب با نیاز‌های‌ خودتان یا خرید ملک‌ دارید ، موسسه ی رهپویان عدالت می‌تواند صفر تا صد این پروسه را در کوتاه‌ترین زمان به انجام‌ برساند . مشاوران ما همچنین با پیشنهاد پروژه‌های مطلوب و سودآور ، حافظ‌ سرمایه‌‌های‌ شما می باشند .

 

فرآیند گام‌ به گام خرید ملک‌ در اسپانیا

فرآیند خرید ملک در اسپانیا نسبتاً ساده‌ خواهد بود . در این بخش‌ ، دستورالعمل‌های گام به گام را به شما ارائه می نماییم :

 

خرید ملک در اسپانیا

 

1.پیدا‌ کردن یک ملک‌ و ارائه‌ تقاضا برای خرید‌
بعد از این‌که خانه‌‌ها‌ را بررسی نمودید و خانه‌ مورد‌ علاقه‌ خود را پیدا‌ کردید ، حتما باید تقاضای خرید‌ خود را ارائه نمایید . پیشنهاد خرید‌ ملک معمولاً  از طریق‌ مشاور املاک‌ به فروشنده ارائه‌ می گردد . قیمت‌ها اغلب برای مذاکره باز است . بعد‌ از این‌که به صورت شفاهی در مورد‌ قیمت مذاکره‌ کردید و به توافق رسیدید ، بهتر خواهد بود که توافق‌نامه را به صورت کتبی بنویسید . برای این کار‌ بهتر‌ است از یک دفتر اسناد رسمی‌ کمک‌ حاصل نمایید .

 

 

2.امضای قرارداد‌ و پرداخت سپرده‌
پس از امضای قرارداد‌ اولیه‌ که به نام (contrato privado de compravento) شناخته‌ خواهد شد ، حتما باید سپرده‌ای معمولاً به مقدار‌ ۱۰ درصد ارزش ملک ، پرداخت نمایید . درصورتی که پس از پرداخت ودیعه‌ ، فروشنده معالمه را فسخ نماید ، باید دو برابر مبلغی را که پرداخت کرده‌اید (۲۰٪ از کل قیمت) به شما برگرداند . اما‌ مراقب‌ باشید ، چنانچه شما به عنوان یک خریدار معالمه خود را فسخ‌ نمایید ، پول ودیعه‌ را به‌طور کامل از دست خواهید داد‌ .

 

خرید ملک در اسپانیا

 

3.تنظیم وام مسکن

پس از بستن‌ قرارداد پیش‌ فروش و پرداخت ، معمولاً یک دوره ۳ ماهه زمان خواهید داشت . در این ۳ ماه حتما باید منابع‌ مالی را برای تسویه ۹۰ درصد باقی‌مانده از ارزش‌ ملک پیدا‌ نمایید . تنها در صورتی می‌توانید قرارداد وام مسکن‌ در اسپانیا داشته باشید که دارای ملک‌ باشید . حتماً قبل‌ از خرید‌ ملک‌ باید نیاز‌های‌ وام مسکن‌ خودتان را با فروشنده در میان‌ بگذارید .

 

 

4.امضای قرارداد‌
هنگامی که وام‌ مسکن‌ خودتان را مشخص نمودید ، قرارداد فروش (escritura de compravento) را امضا می کنید . در نظر‌ داشته باشید که این کار‌ را باید در حضور‌ سردفتر اسناد رسمی‌ انجام‌ دهید .

 

 

5.طی‌کردن‌ مراحل قانونی‌ پس از تکمیل‌ خرید
پس از امضای قرارداد خرید در دفتر اسناد رسمی ، فرآیند هنوز به پایان‌ نرسیده است . ۳ مرحله نهایی وجود دارد که باید آن‌ها را دنبال‌ نمایید :

1.ملک را با شناسایی مالک‌ جدید‌ (شما) در دفتر املاک ثبت‌ نمایید .
2.فرمهای مربوط‌ به پرداخت مالیات نقل و انتقال‌ ملک را پر نمایید (تنها ۳۰ روز فرصت)
3.مالکیت‌ امکانات عمومی‌ را به نام‌ خود منتقل‌ نمایید . (مانند گاز ، آب و برق)
5/5 - (26 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823