مشاوره و ارزیابی رایگان!

خرید ملک در یونان + نکات مثبت😃

 در این قسمت از مقاله‌ قصد داریم تا شما را با فواید خرید‌ ملک‌ در یونان آشنا نماییم . با ما همراه باشید تا شما را با فواید خرید ملک‌ در یونان آشنا کنیم.


خرید خانه در یونان

 

 

 

🟡🔵 میتونید به جای خواندن مقاله به صوت مقاله گوش بدید .🔵🟡

 

 

 

🔊 🎵 صوت مقاله  🎵🔊

 

 

 

خرید ملک در یونان

 

فواید خرید ملک‌ در یونان

   در این قسمت از مقاله‌ قصد داریم تا شما را با فواید خرید‌ ملک‌ در یونان آشنا نماییم . با ما همراه باشید تا شما را با فواید خرید ملک‌ در یونان آشنا کنیم:
   اقامت‌ 5 ساله از ابتدای ورود+5 سال قابل‌ تمدید
   سرمایه‌ گذاری با ریسک کم در کشور‌ عضو‌ اتحادیه اروپا
   تردد راحت در کشورهای اتحادیه‌ اروپا و حوزه‌ شینگن بدون دریافت ویزا
   اقامت‌ کشور اروپایی به شرط‌ حضور‌ 
   دریافت اقامت‌ برای همسر‌ ، فرزندان تا سن 24 سال و به اضافه اینکه والدین تقاضاکننده و والدین همسر‌ تقاضاکننده 
   اجازه‌ ثبت‌ شرکت‌ و خرید‌ سهام شرکت ها با سوددهی یونانی
   امکان‌ تعویض نوع ملک و یا خرید‌ هتل پس از پایان 5 سال نخست اقامت‌ 
   امکان کسب سود‌ به یورو از اجاره‌ ملک‌ خریداری‌ گشته 
   پروسه دریافت اقامت کمتر‌از‌3 ماه در روزها عادی و 5 تا 7 ماه در ایام کرونا
خرید ملک در یونان

شرایط دریافت اقامت‌ اروپا با خرید ملک‌ در یونان

   یکی از پرطرفدارترین شیوه ها برای سرمایه‌ گذاری ، خرید‌ ملک است . در این خصوص بایستی گفت‌ که هر کشوری بر اساس خرید ملک به اشخاص خارج از اتحادیه اروپا ارائه‌ نمی دهد . در این میان کشور‌های‌ محدودی می باشند که اشخاص می توانند از روش سرمایه گذاری ملکی‌ اقامت‌ را برای خودش و خانوادشان داشته باشند . دریافت اقامت اروپا از روش خرید ملک‌ به اقامت طلایی معروف‌ می باشد . در حال‌ حاضر سه کشور یونان ، پرتغال و اسپانیا بر مبنای خرید‌ ملک‌ اقامت خویش را به سرمایه‌ گذاران خارجی‌ اعطا می کنند .
   خرید‌ ملک در یونان که منجر‌ به اخذ اقامت‌ طلایی‌ می گردد ، با 250 هزار‌ یورو است . این در حالیست که گلدن ویزای پرتغال با 280 هزار‌ یورو ، 350 هزار یورو و 500 هزار‌ یورو امکان‌پذیر‌ است . خرید‌ ملک‌ در کشور‌ اسپانیا نیز حداقل از 500 هزار‌ یورو شروع‌ می گردد . اشخاص با مبلغ‌های گفته شده‌ می توانند اقامت کل اتحادیه اروپا و شنگن را برای خویش و خانواده‌ داشته باشند و از تمامی فواید شهروندان اروپا بهره‌مند‌ گردند . مقاله گلدن ویزای یونان اطلاعات مفیدی در این رابطه در اختیار‌ شما قرار می دهد .
خرید ملک در یونان

آیا با خرید‌ ملک‌ ارزان‌ در یونان می توان اقامت‌ گرفت ؟

   فرهنگ غنی‌ کشور‌ یونان ، افق های منحصر به فرد‌ و خیلی از مزیت های دیگر دلایلی می باشند که سرمایه گذاران بی شماری را مجذوب این کشور کرده است . علاوه بر آن قانون های مالیاتی این کشور‌ طوری طراحی گشته است که سرمایه گذاران معاف‌ از مالیات جهت درآمدهای خارج از کشور‌ یونان می باشند . خرید ملک در کشور‌ یونان نه تنها قوانین آسان تری در قیاس با سایر کشور‌ها‌ دارا است ، بلکه اشخاص می توانند از کیفیت‌ زندگی به سبک‌ اروپایی نیز‌ بهره‌مند‌ گردند .
   کشور‌ یونان جزء‌ محدود کشور‌هایی‌ است که اقامت‌ خویش را بر اساس خرید‌ ملک به شهروندان خارج از اتحادیه‌ اروپا اقامت می دهد . اگرچه اگر شخص اقدام‌ به خرید‌ ملک ارزان در یونان کند ، هیچگونه آثار‌ اقامتی برای وی به ارمغان‌ نخواهد آورد . خرید‌ ملک‌ در یونان که سبب اخذ‌ اقامت طلایی‌ این کشور می گردد دست‌کم از 250 هزار‌ یورو شروع می گردد .
خرید ملک در یونان

نتیجه گیری 

   کشور‌ یونان جزء‌ محدود کشور‌هایی‌ است که اقامت‌ خویش را بر اساس خرید‌ ملک به شهروندان خارج از اتحادیه‌ اروپا اقامت می دهد . در حال‌ حاضر سه کشور یونان ، پرتغال و اسپانیا بر مبنای خرید‌ ملک‌ اقامت خویش را به سرمایه‌ گذاران خارجی‌ اعطا می کنند . یکی از مزایای خرید ملک در یونان ،تردد راحت در کشورهای اتحادیه‌ اروپا و حوزه‌ شینگن بدون دریافت ویزا می باشد.

   در حالت حاضر با توجه به هزینه های کم سرمایه گذاری در یونان در قیاس با سایر کشور‌های‌ اروپایی این کشور به مقصدی جذاب برای ایرانیان تبدیل‌ گشته است . با وجود این تفاصیل با توجه‌ به طولانی شدن تایم اخذ اقامت‌ دائم و پاسپورت در کشور‌ یونان ، توصیه‌ می گردد که شرایط دریافت گلدن ویزای پرتغال را همچنین مورد‌ مطالعه و تحلیل‌ قرار دهید تا در نهایت با مقایسه مزیت‌ها و عیب ها هر کدام‌ از این دو کشور‌ بتوانید عالی ترین تصمیم‌ گیری را داشته باشد .

 

بیشتر بخوانید : هرآنچه نیاز است درمورد ویزای پرتغال بدانید.

 

شما عزیزان می‌توانید‌ برای دریافت مشاوره‌ در رابطه با خرید ملک‌ در یونان با مشاورین موسسه تماس‌ حاصل‌ فرمائید و به صورت‌ رایگان مشاوره‌ دریافت‌ نمایید‌ . علاوه بر آن می‌توانید‌ سوالات و ابهامات خویش را در زمینه خرید ملک‌ در یونان را در زیر همین صفحه ثبت نمایید تا به وسیله کارشناسان خبره‌ در کوتاهترین زمان پاسخ‌ داده شود .

 

مشاوره رایگان  |  ۰۲۱۲۲۸۹۲۸۲۳

 

5/5 - (3 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/05/24
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

6 دیدگاه برای “خرید ملک در یونان + نکات مثبت😃”

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823