مشاوره و ارزیابی رایگان!

خرید ملک در یونان✔ و شرایط استثنایی

خرید ملک در یونان یونان کشوری آفتابی می باشد که از سرمایه‌گذاران خارجی‌ استقبال می شود و املاک‌ در آنجا ارزان‌ می باشد . خط ساحلی یونان ۱۷۰۰۰ کیلومتر – چهار برابر‌ طولانی‌تر‌ از‌ اسپانیا– که همه از آب‌های مدیترانه محاصره‌شده‌اند ، ازاین‌رو فضای زیادی…


خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان

یونان کشوری آفتابی می باشد که از سرمایه‌گذاران خارجی‌ استقبال می شود و املاک‌ در آنجا ارزان‌ می باشد . خط ساحلی یونان ۱۷۰۰۰ کیلومتر – چهار برابر‌ طولانی‌تر‌ از‌ اسپانیا– که همه از آب‌های مدیترانه محاصره‌شده‌اند ، ازاین‌رو فضای زیادی برای شما وجود خواهد داشت . بحران اقتصادی ممکن خواهد بود شدید باشد ، اما امروزه درواقع سایز توریست‌ها افزایش‌یافته و به رکورد جدید ۲۶ میلیون در سال ۲۰۱۵ رسیده بوده است . مهم‌تر‌از‌همه ، چیزی که بسیاری از ما ابتدا‌ در مورد‌ یونان متوجه آن می‌شویم ، دوستی‌ مردم آن خواهد بود و آن‌ها خون گرم و مهمان‌پذیرند .

 

 

در این مقاله‌ صفر‌ تا صد خرید ملک‌ در یونان بررسی خواهد شد . برای اطلاعات بیشتر و شروع‌ روند‌ خرید ملک‌ در یونان با کارشناسان باتجربه  رهپویان عدالت تماس بگیرید .

نگاهی به کشور‌ یونان

یونان در چند سال‌گذشته‌ نه‌تنها به سبب داشتن زیبایی‌ طبیعی‌ ، آب‌وهوای معتدل‌ و موقعیت جغرافیایی ، بلکه‌ به دلیل افت‌ قابل‌توجه در قیمت‌‌ها‌ به دنبال بحران مالی که پس از سال ۲۰۱۰ به وجود آمد ، به یک مقصد سرمایه‌گذاری خوشایند تبدیل‌ گردیده است‌ . سرمایه‌گذاران از تمام جهان اکنون‌ به یونان به‌عنوان مقصد‌ جدید سرمایه‌گذاری “داغ” نظر خواهند داشت و برای بهره‌وری از فراوانی املاک‌ و مستغلات‌ باکیفیت و با قیمت‌های ارزان‌قیمت تلاش می نمایید . اکثر به‌عنوان کاربران‌ نهایی و سایر اشخاص با هدف‌ اجازه خرید‌ می نمایند .

یونان یک کشور‌ عضو اتحادیه اروپا می باشد که بر اساس قانون اداره می گردد . این کشور‌ هم عضو‌ منطقه یورو می باشد و از تمام مزایایی که ناشی‌ از تقسیم ارز‌ مشترک بدون‌ خطر‌ کاهش‌ ارزش‌ و یا نوسانات تورم‌ است بهره‌مند می گردد . قوانین مربوط به تملک‌ و مالکیت‌ املاک و مستغلات توسط قانون‌ اساسی یونان و قانون‌ مدنی‌ تهیه‌می گردد .

 

 پیشنهاده مطالعه بیشتر :۸ تا از مزایای خرید ملک در یونان😎 

 

درباره خرید ملک در یونان

با نگاهی به “بحران یونان” و وضعیت‌ فعلی‌ پناهندگان ، ممکن‌ می باشد از خودتان بپرسید ، آیا یونان مکانی امن برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات‌ خواهد بود ؟ یونان علاوه بر اینکه یک کشور‌ مدرن و دموکراتیک اروپایی می باشد ، یونان کشوری خواهد بود که سنت بسیار‌ محکمی‌ در قبال‌ دارایی‌ خود خواهد داشت . بیش از ۸۰ درصد یونانیان خانه‌‌های‌ خودشان را دارند . قانون‌ اساسی یونان ، دادگاه‌‌ها‌ و مقامات به‌طور کامل‌ حقوق مالکیت را رعایت‌ می نمایند – که یونان را به مکانی بسیار‌ بی‌خطر برای سرمایه‌گذاری در املاک‌ تبدیل می نماید .

 

Banner 1 9 1 -ره پویان عدالت

 

 

هنگام‌ خرید‌ ملک در یونان ، به این فکر‌ نمائید که چه موقع‌ و چگونه‌ از ملک‌ خود استفاده خواهید نمود . تقاضای خرید ملک در جزایر یونان تفاوت زیادی وجود خواهد داشت . یونان از توسعه‌ بیش‌ازحد که کشور‌های‌ دیگر را می‌بلعد ، فرار کرده است . اگرچه تحولات مدرن‌ نیز‌ در این کشور‌ دیده می‌شود تا حدودی که سلیقه‌ و خواسته‌ی شما را برآورد‌ نماید .

بر اساس گزارشی که به وسیله ی کارگزاران ملک ترانیو انتشار نموده ، کشور یونان به یک مقصد بسیار محبوب برای خریداران خارجی تبدیل‌گریده است و اکنون بهترین زمان برای مهاجرت به یونان و خرید ملک در یونان در این کشور می باشد .

شرایط‌ خرید ملک در یونان

الف – حقوق‌ در املاک‌ و مستغلات‌

صاحبان املاک‌ و مستغلات‌ در یونان محتمل است دارای حقوق مختلفی باشند .

.مالکیت‌ کامل (مطلق یا مشترک)
.ملکیت برهنه (مطلق یا مشترک)
.غصب (مطلق یا مشترک)

 ضروری خواهد بود که خریدار تعیین‌ کند که حق انتقال‌ فروشنده در هر معامله است‌ تا اعتماد حاصل گردد که ارزش‌ املاک‌ و مستغلات‌ در حقوقی که همراه با فروش منعکس‌ خواهد شد ، باشد . 

ب – تملک‌ املاک‌ و مستغلات در یونان

راه های مختلفی برای دستیابی به املاک‌ و مستغلات‌ در یونان وجود خواهد داشت . برای سرمایه‌گذاران ، این‌ها عمدتاً مرتبط به دو مورد‌ زیر‌ خواهد بود :

.تملک با قرارداد‌ : خریدار و فروشنده در جلوی دفتر اسناد رسمی حاضر‌ می‌شوند و عملی‌ را امضا می‌کنند که متعاقباً‌ در محل‌ ثبت‌ محل‌ کار یا زمین ثبت می گردد .

.تملک دارایی‌ از طریق‌ حراج‌ عمومی : از سال ۲۰۱۷ ، دولت‌ یونان حراج‌‌های‌ الکترونیکی را انجام می دهد . یونانیان و بیگانگان‌ (اعم از اشخاص حقیقی‌ یا اشخاص‌ حقوقی) می‌توانند به‌صورت اینترنتی مشترک شوند . این روش برای عموم آزاد‌ خواهد بود و خصوصیات ارائه‌شده از طریق یک روزنامه هفتگی به‌راحتی قابل‌دسترسی خواهد بود .

سرمایه‌گذاری در املاک‌ یونان

طبق‌ نظرسنجی سال ۲۰۱۷ به وسیله شرکت مشاوره‌ NAI Hellas ، با ۵۲ متخصص بازار‌ بین‌المللی سرمایه‌گذاری ، ۴۸% از پاسخ‌دهندگان چشم‌انداز سرمایه‌گذاری در بازار املاک یونان در پنج سال آینده را “خوب” یا “عالی” می‌دانند . از عوامل سرمایه‌گذاری در بخش املاک‌ یونان می‌توان به نکات زیر اشاره نمود :

 

خرید ملک در یونان

ویزای طلایی‌ : یونان برای کسانی که ملکی‌ با بیشتر از ۲۵۰۰ یورو در یونان می‌خرند ، اجازه‌ اقامت‌ اعطا می نماید – این ارزان‌ترین برنامه‌ برای گرفتن اجازه‌ سکونت در اتحادیه اروپا می باشد .
تکثیر ورود توریست‌های خارجی‌ : بر اساس اعلام‌ بانک یونان ، بیشتر از سی میلیون مسافر‌ خارج‌ از کشور در سال ۲۰۱۷ از این کشور‌ بازدید‌ کردند و بیشتر از سی و دو میلیون مسافر‌ تا پایان سال       ۲۰۱۸ به این کشور‌ واردمی شوند و یونان را به یک مقصد‌ تعطیلات خیلی محبوب تبدیل‌ کردند .
کم‌هزینه : تاکنون هزینه ملک در هر مترمربع در یونان کمتر‌از‌سایر پایتخت‌های اروپایی است . اکنون‌ بازار در انتهای چرخه خود‌ قرار می گیرد ، اما شروع به رشد می نماید .
تغییرات مثبت در اقتصاد‌ : تولید ناخالص داخلی‌ یونان برای سه‌ماهه پیاپی در حال رشد‌ خواهد بود . در ماه اوت ۲۰۱۸ ، یونان با موفقیت سومین برنامه‌ کمک‌‌های‌ مالی را به پایان‌  می رساند .

راه خرید‌ ملک‌ در یونان سریع‌ و ساده‌ خواهد بود . این قانون‌ سه متخصص حقوقی را درگیر‌ می نماید : یک وکیل ، برای تحقیق‌ در مورد‌ املاک ، یک دفتر اسناد رسمی‌ برای ترسیم قرارداد و یک
ثبت‌کننده برای ثبت رسمی آن به دفتر وام‌ مسکن‌ محلی . همگی عناوین املاک در یونان بر اساس‌ ترتیب‌ حروف الفبای نام‌ صاحبان در دفاتر رهنی هر شهرداری نگهداری‌ می نمایند .

 

 پیشنهاده مطالعه بیشتر : آشنایی با خرید ملک در یونان ۲۰۲۲ 

 

هزینه‌‌های‌ انتقال‌ سند‌ املاک

مالیات‌ انتقال‌ ۳٫۰۹٪ – ۲۴٪ خریدار‌ پرداخت می نماید .
هزینه ثبت‌نام‌ ۰٫۴۸٪ – ۰٫۶۸٪ خریدار پرداخت می‌کند .
هزینه اسناد رسمی‌ ۰٫۸٪ – ۱٪ (+ ۲۴٪ مالیات بر ارزش‌افزوده) خریدار پرداخت می نماید .
هزینه‌های حقوقی ۱٪ – ۲٪ خریدار پرداخت می‌کند .
هزینه‌ نمایندگی املاک‌ و مستغلات‌ ۱٪ – ۲٪ فروشنده پرداخت می نماید .

بر اساس‌ گزارشی که توسط کارگزاران ملک ترانیو منتشر‌ گردیده ، یونان به یک مقصد‌ بسیار محبوب‌ برای خریداران خارجی‌ تبدیل‌ گردیده و اکنون بهترین زمان‌ برای مهاجرت به یونان و خرید‌ ملک در
یونان  می باشد .

روند‌ خرید ملک‌ در یونان

اتباع‌ اتحادیه اروپا می‌توانند آزادانه‌ املاک‌ را در یونان خریداری‌ نمایند ، درحالی‌که محدودیت‌‌های‌ کمی‌ برای اتباع غیر اتحادیه‌ اروپا وجود خواهد داشت . خریدار‌ بالقوه باید یک حساب‌ بانکی یونان را باز کند و تمام‌ وجوه موردنیاز برای خرید‌ (قیمت ملک‌ ، هزینه دفتر اسناد رسمی‌ ، هزینه‌ ثبت‌نام‌ و غیره) را منتقل نماید تا مطابق قانون مالیات یونان باشد یا در غیر این صورت واردات بازیگران را از طریق‌ یونان انجام دهد .

اداره‌ گمرک به دست آوردن املاک‌ در نزدیکی پایگاه‌‌های‌ نظامی‌ ، مرز‌های‌ ملی‌ و در برخی از جزایر نیاز‌ به مجوز‌ ویژه‌ از شورای محلی‌ خواهد داشت . چنین مجوزی به اتباع‌ غیر اتحادیه‌ اروپا اعطا نخواهد شد .

خرید ملک در یونان

روش های  دستیابی به املاک‌ و مستغلات
پس از انتخاب ملک ، خریدار برای انجام‌ کلیه تحقیقات قانونی‌ لازم‌ یک وکیل تعیین‌ می نمایید . جستجوی عنوان در ثبت‌ زمین‌ انجام خواهد گرفت و تضمین می نماید كه دارایی موردنظر واقعاً‌ به   فروشنده تعلق‌ خواهد داشت و اینكه از هرگونه مشكلات (مانند وام‌ها ، سلب حق بیمه و غیره) مشخص‌ است . وکالت‌ همچنین مناسب‌ بودن دارایی را بررسی‌ می نماید و درصورتی‌که این در محلی   باشد که ممنوعیت یا محدودیت در آن اعمال‌ گردد .

صدور شماره مالیاتی . این درخواست‌ یونان می باشد که هر شخص متعامل (شخص حقیقی یا حقوقی) قبل از دستیابی‌ به املاک‌ و مستغلات‌ ، شماره مالیات‌ منحصربه‌فرد خویش را داشته باشد .
بررسی‌ فنی اموال . این مرحله‌ الزامی نیست‌ ، اما خیلی سفارش می‌شود زیرا ممکن‌ می باشد برنامه‌ریزی‌ یا مسائل ساختاری رخ نماید که سبب فروش نامناسب‌ یا سرمایه‌گذاری ضعیف‌ گردد .
پرداخت عوارض‌ تمبر (مالیات نقل‌ و انتقال) . در حال‌ حاضر در 3٪ از ارزش معاملات مؤثر می باشد .

کامل کردن ملک قرارداد‌ خرید قبل‌ از دفتر اسناد رسمی‌ . خریدار عنوان عمل‌ را دریافت می کند که اولین گام برای مالکیت‌ ملک‌ می باشد .
ثبت عنوان در ثبت‌ محلی اراضی صورت‌ خواهد گرفت و اثبات مطلق مالکیت‌ می باشد.مرقوم املاک به‌صورت اینترنتی در تشکیلات امور مالیاتی .

صورتحساب خرید‌ ملک در یونان

الف) تصاحب املاک و مستغلات‌ در یونان مشمول‌ مالیات سالانه (ENFIA) بوده است که برحسب ارزش هر ملک‌ و در ارتباط‌ باارزش‌ کل دارایی‌ که ممکن خواهد بود در سبد‌ آن‌ها داشته باشد محاسبه‌ می گردد . در حال‌ حاضر مالیات‌ سالیانه در 5 قسط قابل پرداخت می باشد و در تمامی انواع‌ دارایی‌های املاک‌ و مستغلات‌ – از جمله موارد مربوط به حقوق‌ مربوط به املاک (همان‌طور که در بالا‌ گفته شد) قابل‌اجرا خواهد بود . این نوع‌ مالیات هم برای اشخاص‌ حقیقی‌ و هم برای اشخاص‌ حقوقی بدون در نظر‌ گرفتن اینکه ساکن‌ هستند و یا دارای کرسی‌ ثبت‌شده در یونان می باشند اعمال‌ می گردد .

ب – درآمد مبتنی‌ بر دارایی‌ (اجاره کوتاه‌مدت یا بلند مدت‌ ، اجاره Airbnb ، اجاره‌‌های‌ بلند‌ مدت‌ و غیره) مشمول‌ مالیات خواهد شد . افراد حقیقی‌ که از درآمد‌ اجاره‌ بهره‌مند‌ می‌شوند با نرخ‌های متفاوت مالیات‌ می‌شوند (آستانه‌ها بسته به میزان درآمد تولیدشده وجود دارد) . اشخاص‌ حقوقی که دارایی های املاک و مستغلات‌ را دارند متفاوت ازآنجایی‌که درآمد‌ اجاره‌ به‌عنوان درآمد در نظر‌ گرفته خواهد شد و تحت‌ ۲۹ درصد مالیات شرکت‌ها خواهند بود .

محدودیت‌ خرید‌ ملک‌ در یونان

مانند‌ هر کشور‌ دیگری ، مشکلات های خاصی برای سرمایه‌گذاران که در یونان املاک‌ خریداری می‌کنند اعمال‌ خواهد شد :

.تملك در مناطق جنگلی : منوط‌ به قانون‌ اساسی‌ یونان ، كاربری اراضی در مناطقی كه جنگل‌ به حساب‌آمده می‌شوند قابل‌تغییر نیست .
.تملک املاک‌ و مستغلات در منطقه‌های نزدیک‌ به مرز : پیش‌نیازهای ویژه ای برای تملک‌ در مناطقی نزدیک‌ مرزها وجود دارد . در این مناطق ، سرمایه‌گذاران خارجی‌ می‌توانند با گرفتن مجوز‌ ویژه‌ با   تأیید وزیران مشترک ، املاک و مستغلات‌ را به دست آورند . یک لیست در دسترس عموم‌ چنین‌ مناطقی را مشخص می‌کند محدودیت‌‌های‌ سختگیرانه اعمال‌ می گردد و سرمایه‌گذاران باید قبل‌ از خرید‌   تحقیقات کاملی در مورد چنین توطئه‌‌ها‌ انجام‌ خواهندداد .

محدودیت‌ خرید‌ ملک‌ در یونان
.مواردی که در خارج از منطقه بندی شهری‌ قرار دارند : باید به توطئه‌‌هایی‌ که در خارج‌ از منطقه‌های شهری یا قابل‌سکونت قرار دارند دقت ویژه‌ای داشته باشید چون‌که اکثراوقات با توجه‌ به ظرفیت     توسعه‌ای که ارائه‌ می‌دهند محدودیت‌هایی دارند و در اکثر‌ موارد توطئه‌‌ها‌ در بخش‌های کوچک‌تر قابل‌ تقسیم‌ نخواهد بود .
.اکتساب در خط ساحلی : توسعه‌ املاک‌ و مستغلات‌ که در نزدیکی ساحل‌ قرار دارند ممکن‌ شده تحت شرایط‌ بسیار مشخصی که توسط دولت‌ تعیین‌شده ممنوع یا مجاز گردد .
.اکتساب در مناطقی که آثار باستانی در آن قرار دارند : ممکن‌ است توسعه در مناطقی که بناهای تاریخی در آن واقع‌شده‌اند ، تحت‌ شرایط بسیار ویژه ممنوع یا مجاز‌ شوند . در بیشتر موردها ، مجوز   ویژه‌ توسط‌ مدیر صالح وزارت فرهنگ‌ لازم‌ است .
.تحصیل در مناطقی از زیبایی‌ طبیعی برجسته (Natura) یا تحت مراقبت ویژه حفاظت از محیط‌زیست . هر دو کسب و توسعه‌ املاک‌ و مستغلات در چنین‌ مناطقی به دلیل مشکلات هایی که ممکن   است اعمال‌ گردد به‌وسیله وزارت‌ محیط‌زیست مسدود گردد .

چگونگی خرید‌ ملک‌ در یونان

واردات وجوه برای خرید املاک‌ و مستغلات نیاز‌ به مستندسازی دارد و احتیاج به مجوز بانک یونان خواهد داشت . همچنین‌ بایستی یک شماره‌ ثبت مالیاتی را از سرویس درآمد داخلی تهیه کنید . اگر شما یک زوج‌ متأهل هستید که قصد‌ خرید مشترک ملک‌ را دارید ، حتما باید هرکدام یکی را به دست آورید .

 اولین‌ قدم برای خرید ملک در یونان ، استخدام وکیل املاک و مستغلات خواهد شد . او وظیفه‌ انجام دقت‌ و اعتماد از حفظ منافع‌ شما در خریدوفروش را بر عهده‌ خواهد داشت . 

پس از انتخاب‌ پری ، به فروشنده پیشنهاد دهید . در صورت‌ پذیرش ، وكیل شما توافقنامه خرید‌ اولیه‌ را ترسیم‌ می نماید . هر دو طرف‌ امضا می‌کنند و شما باید ۱۰٪ پول‌ را واریز کنید تا ملک‌ را رزرو نمایید . وکالت‌ شما حتما باید بررسی کند که آیا اتهامات مرتبط به این ملک‌ وجود دارد یا خیر‌ ، اگر ساخت‌وساز از مقررات برنامه‌ریزی دولت‌ پیروی می نمایید و تمام مالیات‌های پرداخت‌شده به وسیله فروشنده پرداخت‌شده است . این قضیه می‌تواند در ثبت رهن‌ انجام‌ گردد . هنگامی‌که نتیجه های به دست شما می‌رسد ، به حل‌وفصل مانده‌ و وظایف لازم‌ دولت‌ بروید.

فروش املاک و مستغلات‌ یونان معمولاً چهار تا شش هفته طول می‌کشد . شما باید نسخه‌هایی از مشخصات و خصوصیت های ملک در یک دفترچه را از فروشنده دریافت‌ نمایید . مسئولیت شما این خواهد بود که یک دفتر اسناد رسمی را برای تهیه‌ قرارداد پیدا‌ نمایید . هر دو طرف حتما باید قرارداد‌ حضور‌ را در حضور سردفتر امضا كنند كه معامله را در سوابق عمومی‌ تأیید و ثبت‌ گردد . این امر مستلزم ارائه گذرنامه‌ معتبر ، شماره ثبت‌ مالیات‌ و مجوز ویژه برای خرید (در صورت‌ لزوم) خواهد بود .

مرحله‌ آخر‌ شامل ارسال نسخه‌های سند‌ و انتقال‌ گواهی‌نامه به رجیستری وام‌ برای تغییر‌ مالکیت املاک به نام‌ شما خواهد بود . مخارج های معامله‌های رفت‌وبرگشت شامل کلیه هزینه‌‌های‌ خریدوفروش مجدد‌ یک ملک‌ – حق‌الزحمه‌ وکلا ، هزینه‌ اسناد رسمی ، هزینه‌ ثبت‌نام ، مالیات‌ ، کارگزاران و غیره می باشد .

 

مزایای‌ خرید‌ ملک‌ در یونان

با توجه به اینکه یونان اکنون از آخرین نرخ نهایی مالی خود‌ خارج‌ گشته و با کندتر شدن‌ اقتصاد‌ در حال‌ تغییر خواهد بود ، چهار دلیل برجسته مبنی‌ بر نگاه سرمایه‌گذاران خارجی‌ به املاک یونان :

اقامت از طریق‌ خرید‌ ملک‌
برنامه “اقامت برای سرمایه‌گذاری” یونان بیشترین سود‌ را در اروپا داراست . یونان با “ویزای طلایی” به خارجیانی که حداقل ۲۵۰۰۰۰ یورو دارایی در کشور‌ دارند ، صادر می‌کند . اجازه‌ اقامت‌ یونان در هنگام تعدیل مخارج های مالیات و ویزاها ارزان‌ترین قیمت‌ در میان‌ باقی‌ کشورهای اروپایی خواهد بود : برای مقایسه‌ ، لتونی اجازه‌ اقامت‌ را برای افرادی که ملک آن‌ها در مجموع ۲۵۰۰۰۰ یورو خواهد بود صادر می‌کند ، اما خریداران الزاماً باید ۵٪ مخارج ملک‌ را پرداخت کنند و آن را افزایش‌ دهند .

همچنین حداقل مبلغ‌ سرمایه‌گذاری ۲۶۲۵۰۰ یورو می باشد . خریداران املاک‌ می‌توانند توقع داشته باشند که هزینه‌های ویزای طلایی‌ را در جا‌های‌ دیگر پرداخت نمایند : قبرس به حداقل ۳۰۰۰۰۰ یورو سرمایه‌گذاری احتیاج دارد . در پرتغال ، حداقل‌ مبلغ سرمایه‌گذاری ۳۵۰۰۰۰ یورو خواهد بود . در اسپانیا ، ۵۰۰ هزار یورو است .بیش از ۹۰۰ تبعه‌ روسی از زمان آغاز برنامه‌ تاکنون ویزای طلایی‌ یونانی را دریافت‌ نموده اند . تنها کشوری که مجوز اقامت‌ بیشتر‌از‌روسیه را دریافت می نماید ، چین خواهد بود و بسیار بیشتر از ۲۵۰۰ دارندگان از این برنامه‌ بهره‌مند می گردند .
طبق‌ این برنامه‌ ، در صورت‌ تملک‌ سرمایه‌گذار ملک‌ ، اجازه‌ اقامت یونان هر ۵ سال یک‌بار قابل‌ تمدید خواهد بود . اعضای خانواده‌ تقاضاکننده اصلی‌ – همسر ، والدین ، ​​والدین و فرزندان زیر‌ ۲۱ سال نیز واجد شرایط اقامت می باشند . دارندگان اجازه‌ اقامت‌ می‌توانند زندگی دائمی در یونان را انتخاب‌ نمایند یا درواقع به این کشور سفر نکنند . آن‌ها همچنین می‌توانند بدون ویزا در کل منطقه شینگن سفر کنند .برنامه یونان محبوبیت رو به رشدی دارد .

5/5 - (63 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/13
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823