مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (30 امتیاز)

ویزای کاری


ویزای کاری

مهاجرت کاری‌ امروزه دغدغه‌ بسیاری از جوانانی می باشد که کار‌ ندارند. این جوانان درپی دست یافتن‌ به شرایط‌ بهتر‌ ، کشور‌ را ترک کرده و به سایر کشور‌ها می‌روند. مقاصدی نظیر استرالیا ، کانادا و آلمان، امروزه اولین‌ اولویت‌‌ها‌ برای مهاجرت کاری هستند.

 

ویزای تحصیلی

 

ویزای کاری

برای دست یافتن به مهاجرت کاری‌ ، باید بتوانید در کشور مورد نظرتان شغلی را بیابید که با مهارت شما ، همخوانی داشته باشد یا موسسه‌ای در کشور‌ مورد‌نظر‌ ، نیازمندی‌ خود را نسبت به نیروی کار‌ با مهارت شما اعلام کرده باشد‌ . در این صورت شما قادر خواهید بود درخواست‌ کار بدهید و صبر نمائید تا شرکت‌ یا موسسه‌ مورد نظر درخواست‌ شما را بپذیرد.

در صورتی که درخواست‌ شما از طرف یک شرکت‌ یا موسسه‌ پذیرفته شود ، باید از طرف آنها برای شما دعوتنامه کاری ارسال شود . بهتر است بدانید هنگامی آگهی در زمینه استخدام نیروی کاری در این کشورها منتشر می گردد ، باید سه ماه صبر کنند.

چنانچه نیروی داخلی‌ برای کار‌ وجود نداشت ، پس‌ از آن نیرو‌های‌ خارج از کشور‌ می‌توانند به کار‌ گرفته شوند. از این‌ رو در صورتی که نیرویی در داخل نباشد به درخواست‌ شما توجه‌ می‌شود. برای مهاجرت کاری و دریافت ویزای کار حتما باید شرایط‌ جسمی و روحی‌ شما در سلامت‌ کامل‌ باشد. حفظ سلامت‌ جسمی یکی از شرایط اصلی‌ این نوع‌ مهاجرت و دریافت این نوع‌ ویزا‌ می باشد . از این رو باید معاینات پزشکی ضروری را انجام‌ داده و تاییدیه‌ مربوط‌ به سلامت خود‌ را دریافت‌ کرده و در پرونده آماده داشته باشید . عدم سوء‌ پیشینه‌ از دیگر شرایطی است که برای گرفتن ویزای کاری‌ حتما باید داشته باشید .

از این رو شرایط اخذ ویزای کاری‌ و مهاجرت کاری‌ به کشورهای مختلف‌ ، متفاوت‌ می باشد و باید به طور جداگانه‌ برای هر کشور‌ بررسی شود. برای نمونه شما اگر قصد‌ دریافت ویزای کاری آلمان را دارید، باید‌ کارت آبی این کشور‌ را داشته باشید. این کشور‌ در استخدام متخصصین در رشته‌های فنی و پزشکی‌ بسیار‌ فعال‌ می باشد .

 

ویزای کار و اجازه کار

در مورد تفاوت ویزا و اجازه کار می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد‌ :

ویزا یک سند مسافرتی برای ورود‌ به کشور‌ است‌ اما اجازه‌ کار یک نامه اجازه‌ کار‌ از هر شرکتی می باشد .
منقضی‌شدن‌ ویزا‌ و اجازه کار نیاز به توجه خیلی جدی‌ دارد .
ویزاهای مهاجرت ، بازرگانان و ویزا‌های‌ تحصیلی‌ مزایای بیشتری نسبت به اجازه‌ کار دارند اما گران‌تر هستند .
مجوزهای کار‌ به‌صورت رایگان‌ توزیع‌ می‌شود . بعضی از شرکت‌‌ها‌ حتی تمامی هزینه‌های کارمندان واجد شرایط‌ خود را هم پرداخت می‌کنند .
دارندگان ویزای مهاجرت می‌توانند طبق قانون‌ کشور‌ تقاضای تابعیت‌ نمایند.

 

 

ویزای کاری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چنانچه در مورد ویزای تحصیلی و مدارک مورد نیاز آن سوالی دارید، میتوانید با کارشناسان رهپویان عدالت در تماس باشید.

مشاوره رایگان  |  02122892823

 

آیا شما نکات دیگری در مورد ویزای تحصیلی میدانید. می‌توانید دیدگاه خود را در انتهای همین نوشته با ما و دیگر متقاضیان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (30 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/09
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823