مشاوره و ارزیابی رایگان!

شاخه تربیت بدنی در کانادا 2023 🏃‍♀️

تحصیل در کانادا و دانشگاه‌های عالی این سرزمین به علت میزان بالای تحصیل و به اضافه کیفیت مناسب زندگی در کانادا یکی از عالی ترین گزینه‌های آموزش در خارج‌ به شمار می‌آید . با دقت به تدبیر های عمومی سرزمین کانادا در تماس با پیشرفت…


شاخه تربیت بدنی در کانادا

تحصیل در کانادا و دانشگاه‌های عالی این سرزمین به علت میزان بالای تحصیل و به اضافه کیفیت مناسب زندگی در کانادا یکی از عالی ترین گزینه‌های آموزش در خارج‌ به شمار می‌آید .

با دقت به تدبیر های عمومی سرزمین کانادا در تماس با پیشرفت ورزش‌‌های‌ انفرادی ، گروهی و عمومی ، این فرصت‌ بی‌مانند در این سرزمین وجود خواهد داشت تا دانشجویان در حالت طی کردن دوره‌ آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا ، با نمراتی بالا‌ و بهره‌گیری خوب از فرصت‌‌های‌ مطالعاتی ، به پیدا کردن شغلی با درآمدی در حدود 80.000دلار در سال یا ۴۰ دلار در ساعت دست یابند .

مخارج آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا بستگی به گونه دانشگاه ۱۵ تا ۳۰ هزار‌ دلار کانادا در سال می باشد . ما در این پست از نهاد مهاجرتی…… به کاوش چگونگی فراگیری بند پرورش جسمی در کانادا خواهیم پرداخت .

تربیت بدنی در کانادا

تربیت بدنی در کانادا

توجه به پرورش جسمی در کانادا نگاهی توسعه‌محور و براساس بر تدبیر های عمومی این سرزمین می باشد . محتوی عمومی اقسام گرایش‌‌های‌ شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کل دانشگاه‌های عرضه کننده این شاخه ، کم‌وبیش یکسان می باشد .

در مقطع‌ها آموزشی شاخه تربیت‌ بدنی‌ ، آگاهی تحرک آدمی و ارتقای سلامتی بدن و روان‌ با فعالیت‌ جسمی را در سروکار با جامعه‌ فرا می‌گیرید .

تربیت‌ بدنی‌ در کانادا یکی از شاخه های آکادمیکی می باشد که در دانشگاه‌های گوناگون این سرزمین با گرایش‌‌های‌ متفاوتی عرضه می گردد .

شما قادر خواهید بود با وارسی چگونگی قبولی شاخه تربیت‌ بدنی‌ در تاپ ترین دانشگاه‌های کانادا و اقسام گرایش‌‌های‌ این شاخه برای دوران ویژه ای در مقطع‌ها آموزشی این شاخه درخواست‌ بدهید .

بعضی دانشگاه‌های کانادا بورسیه‌های آموزشی شاخه تربیت‌ بدنی‌ را هم عرضه می‌کنند که با آگاهی لازم از چگونگی آن‌ها و فراهم‌سازی الزاماتشان ، قادر خواهید بود به گرفتن این امکانات حمایتی برای مقطع‌ها آموزشی شاخه تربیت‌ بدنی‌ هم منتظر باشید .

درباره تحصیل در مجارستان بهتر است بدانید 

 

فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، هاکی ، تمرین های آبی ، ژیمناستیک ، قایق‌رانی ، یوگا ، بیس‌بال ، گلف ، دو و میدانی ، راگبی ، رزمی‌ ، ناوبری ، اسکی نوردیک اسکی سراشیبی ، کمپینگ زمستانه ، دوچرخه‌سواری کوه ، کایاک‌سواری ، بقا‌ در جنگل و دشت و صخره‌نوردی مهارت‌های طرح‌ریزی ، مدیریت ریسک ، هدایت ، بازرسی محیطی ، تدبر انتقادی و حل موضوع روان‌شناسی و جامعه‌شناسی

اسم دانشگاه امتیاز برطبق QS

·        دانشگاه تورنتو ۲۶
·        دانشگاه مک گیل ۲۷
·        دانشگاه بریتیش کلمبیا ۴۶
·        دانشگاه مونترال ۱۱۱
·        دانشگاه آلبرتا ۱۲۶
·        دانشگاه مک مستر ۱۴۰
·        دانشگاه واترلو ۱۴۹
·        دانشگاه وسترن ۱۷۰
·        دانشگاه اتاوا ۲۳۰
·        دانشگاه کلگری ۲۳۵
·        دانشگاه کوئینز ۲۴۰
·        دانشگاه دال‌هاوزی‌ ۲۷۲
·        دانشگاه سایمون فریزر ۲۹۸
·        دانشگاه ویکتوریا ۳۳۴
·        دانشگاه لاوال ۴۱۴
·        دانشگاه ساسکاچوآن ۴۵۸
·        دانشگاه یورک ۴۹۴
·        دانشگاه کونکوردیا ۵۲۱ -۵۳۰
·        دانشگا گلف ۵۸۱ -۵۹۰
·        دانشگا کبک ۵۹۱ -۶۰۰
·        دانشگاه کارلتون ۶۰۱ -۶۵۰
·        دانشگاه مانیتوبا ۶۰۱ -۶۵۰
·        دانشگاه نیوبرانزویک ۶۵۱ -۷۰۰
·        دانشگاه ویندوز701-750
·        دانشگاه مموریال نیوفاندلند751-800
·        دانشگاه شربروک751-800
.        دانشگاه ریسون 801-1000
.        دانشگاه بروک 1001-1200
·        دانشگاه رجینا-

توضیح دانشگاه‌ها برای آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا

دسته دانشگاه عرضه دهنده شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا ، چگونگی قبولی این شاخه و رنکینگ دانشگاه تأثیر زیادی برکیفیت دوران و مهارت‌آموزی ، مخارج  عمومی و حتی پیدا کردن فرصت‌‌های‌ شغلی خوب و درآمد‌ شاخه تربیت‌ بدنی‌ در آینده‌ دارند .

بی‌تردید به این مساله بایست دقت نمائید که شاید شاخه عرضه گشته در حیطه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا دقیقاً عنوان تربیت‌ بدنی‌ را نداشته ولی در همگی ، مبحث‌ها این شاخه را در بر گیرد .

دانشگاه‌های خوب کانادا برای آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ به همراه رتبه‌بندی آن‌ها در رنکینگ جهانی QS و رنکینگ جهانی تایمز (THE) به توضیح پایین می باشد :

اسم دانشگاه اعتبار QS امتیاز (THE)

دانشگاه بریتیش کلمبیا ۴۷ ۳۷
دانشگاه ویکتوریا ۳۵۹= ۳۰۱ -۳۵۰
دانشگاه آلبرتا ۱۱۰ ۱۲۵
دانشگاه مونت رویال – –

دانشگاه بریتیش کلمبیا : دانشگاه بریتیش کلمبیا که در مقطع‌ها لیسانس ، فوق‌لیسانس و دکترا با امتحان ورودی‌ دانشجو می‌پذیرد . طی کردن امتحان آیلتس با حداقل نمره‌ ۶/۵ از الزامات رسیدن به این شاخه می باشد .

دانشگاه ویکتوریا : دانشگاه ویکتوریا در مقطع‌ها لیسانس ، فوق‌لیسانس و دکترا بی امتحان ورودی‌ دانشجو می‌پذیرد . چگونگی نمره‌ مناسب پذیرش آیلتس یا تافل حسب ضوابط دانشگاه ، لازم می باشد .

دانشگاه آلبرتا : دانشگاه آلبرتا یکی از برترین دانشگاه‌های کانادا می باشد که با امتحان ورودی‌ در سه مقطع‌ بالا دانشجو در شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا می‌پذیرد . آلبرتا به شاخه حرکت‌شناسی خیلی مشهور بوده است و در رنکینگ آکادمیک کانادا ، امتیاز کاملی داراست .

دانشگاه مونت رویال : مونت رویال یکی از عالی ترین دوران های لیسانس را در شاخه تربیت‌ بدنی‌ عرضه می نماید . برای قبولی در این دانشگاه لزومی به امتحان ورودی‌ ندارید منتها الزاماً باید نیازمندی‌‌های‌ ضروری را از نگاه سابقه‌ها پیوسته تحصیلی‌ و سند زبان مناسب ، عرضه نمائید .

مدیریت ورزشی : در این گرایش‌ ، به مهارت‌های مدیریتی در کنار‌ حرفه ورزش‌ به‌عنوان تفریحی پرداخته خواهد شد . این رشته یکی از بهینه ترین اشکال گرایش‌‌های‌ شاخه تربیت‌ بدنی‌ می باشد که به مهارت‌هایی همانند طرح‌ریزی ، سامان‌دهی ، هدایت‌ ، وارسی ، بودجه‌ریزی ، هدایت یا تخمین راندمان در حیطه ورزش‌ می‌پردازد .

جامعه‌شناسی ورزشی : این گرایش‌ به بازبینی اثرات جامعه‌شناختی ورزش‌ بر روان و بدن اشخاص مرتبط می گردد . در این شاخه ، قرار شده دانشجویان به مباحثی میان‌رشته‌ای پیوسته با ورزش‌ و جامعه‌شناسی اشراف‌ پیدا‌ کنند .

پزشکی‌ ورزشی : مقصود از گرایش‌ پزشکی‌ ورزشی ، ادا کردن به نگهداری های صحیح و معالجه صدمه های ورزشی می باشد . ارزش این گرایش‌ در میزان ورزش‌‌های‌ انفرادی و عمومی امروزین ، لزومی به توضیح کامل تر نخواهد داشت .

بیومکانیک ورزشی : تجزیه مکانیکی‌ تحرک آدمی ، پایه این گرایش‌ می باشد . این گرایش‌ کیفیت بیومکانیکی تن را در حرکات‌ و مسابقه‌ها ورزشی نظارت می نماید .

 

 

 

 

5/5 - (10 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/08
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823