مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (10 امتیاز)

شاخه تربیت بدنی در کانادا ۲۰۲۳ 🏃‍♀️

تحصیل در کانادا و دانشگاه‌های عالی این سرزمین به علت میزان بالای تحصیل و به اضافه کیفیت مناسب زندگی در کانادا یکی از عالی ترین گزینه‌های آموزش در خارج‌ به شمار می‌آید . با دقت به تدبیر های عمومی سرزمین کانادا در تماس با پیشرفت…


شاخه تربیت بدنی در کانادا

تحصیل در کانادا و دانشگاه‌های عالی این سرزمین به علت میزان بالای تحصیل و به اضافه کیفیت مناسب زندگی در کانادا یکی از عالی ترین گزینه‌های آموزش در خارج‌ به شمار می‌آید . با دقت به تدبیر های عمومی سرزمین کانادا در تماس با پیشرفت ورزش‌‌های‌ انفرادی ، گروهی و عمومی ، این فرصت‌ بی‌مانند در این سرزمین وجود خواهد داشت تا دانشجویان در حالت طی کردن دوره‌ آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا ، با نمراتی بالا‌ و بهره‌گیری خوب از فرصت‌‌های‌ مطالعاتی ، به پیدا کردن شغلی با درآمدی در حدود ۸۰.۰۰۰دلار در سال یا ۴۰ دلار در ساعت دست یابند .

مخارج آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا بستگی به گونه دانشگاه ۱۵ تا ۳۰ هزار‌ دلار کانادا در سال می باشد . ما در این پست از نهاد مهاجرتی…… به کاوش چگونگی فراگیری بند پرورش جسمی در کانادا خواهیم پرداخت .

تربیت بدنی در کانادا

توجه به پرورش جسمی در کانادا نگاهی توسعه‌محور و براساس بر تدبیر های عمومی این سرزمین می باشد . محتوی عمومی اقسام گرایش‌‌های‌ شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کل دانشگاه‌های عرضه کننده این شاخه ، کم‌وبیش یکسان می باشد .

در مقطع‌ها آموزشی شاخه تربیت‌ بدنی‌ ، آگاهی تحرک آدمی و ارتقای سلامتی بدن و روان‌ با فعالیت‌ جسمی را در سروکار با جامعه‌ فرا می‌گیرید .

تربیت‌ بدنی‌ در کانادا یکی از شاخه های آکادمیکی می باشد که در دانشگاه‌های گوناگون این سرزمین با گرایش‌‌های‌ متفاوتی عرضه می گردد . شما قادر خواهید بود با وارسی چگونگی قبولی شاخه تربیت‌ بدنی‌ در تاپ ترین دانشگاه‌های کانادا و اقسام گرایش‌‌های‌ این شاخه برای دوران ویژه ای در مقطع‌ها آموزشی این شاخه درخواست‌ بدهید .

بعضی دانشگاه‌های کانادا بورسیه‌های آموزشی شاخه تربیت‌ بدنی‌ را هم عرضه می‌کنند که با آگاهی لازم از چگونگی آن‌ها و فراهم‌سازی الزاماتشان ، قادر خواهید بود به گرفتن این امکانات حمایتی برای مقطع‌ها آموزشی شاخه تربیت‌ بدنی‌ هم منتظر باشید .

 

درباره تحصیل در مجارستان بهتر است بدانید 

 

 

شاخه تربیت بدنی در کانادا

فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، هاکی ، تمرین های آبی ، ژیمناستیک ، قایق‌رانی ، یوگا ، بیس‌بال ، گلف ، دو و میدانی ، راگبی ، رزمی‌ ، ناوبری ، اسکی نوردیک اسکی سراشیبی ، کمپینگ زمستانه ، دوچرخه‌سواری کوه ، کایاک‌سواری ، بقا‌ در جنگل و دشت و صخره‌نوردی مهارت‌های طرح‌ریزی ، مدیریت ریسک ، هدایت ، بازرسی محیطی ، تدبر انتقادی و حل موضوع روان‌شناسی و جامعه‌شناسی

اسم دانشگاه امتیاز برطبق QS

·        دانشگاه تورنتو ۲۶
·        دانشگاه مک گیل ۲۷
·        دانشگاه بریتیش کلمبیا ۴۶
·        دانشگاه مونترال ۱۱۱
·        دانشگاه آلبرتا ۱۲۶
·        دانشگاه مک مستر ۱۴۰
·        دانشگاه واترلو ۱۴۹
·        دانشگاه وسترن ۱۷۰
·        دانشگاه اتاوا ۲۳۰
·        دانشگاه کلگری ۲۳۵
·        دانشگاه کوئینز ۲۴۰
·        دانشگاه دال‌هاوزی‌ ۲۷۲
·        دانشگاه سایمون فریزر ۲۹۸
·        دانشگاه ویکتوریا ۳۳۴
·        دانشگاه لاوال ۴۱۴
·        دانشگاه ساسکاچوآن ۴۵۸
·        دانشگاه یورک ۴۹۴
·        دانشگاه کونکوردیا ۵۲۱ -۵۳۰
·        دانشگا گلف ۵۸۱ -۵۹۰
·        دانشگا کبک ۵۹۱ -۶۰۰
·        دانشگاه کارلتون ۶۰۱ -۶۵۰
·        دانشگاه مانیتوبا ۶۰۱ -۶۵۰
·        دانشگاه نیوبرانزویک ۶۵۱ -۷۰۰
·        دانشگاه ویندوز۷۰۱-۷۵۰
·        دانشگاه مموریال نیوفاندلند۷۵۱-۸۰۰
·        دانشگاه شربروک۷۵۱-۸۰۰
.        دانشگاه ریسون ۸۰۱-۱۰۰۰
.        دانشگاه بروک ۱۰۰۱-۱۲۰۰
·        دانشگاه رجینا-

توضیح دانشگاه‌ها برای آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا

شاخه تربیت بدنی در کانادا

دسته دانشگاه عرضه دهنده شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا ، چگونگی قبولی این شاخه و رنکینگ دانشگاه تأثیر زیادی برکیفیت دوران و مهارت‌آموزی ، مخارج  عمومی و حتی پیدا کردن فرصت‌‌های‌ شغلی خوب و درآمد‌ شاخه تربیت‌ بدنی‌ در آینده‌ دارند . بی‌تردید به این مساله بایست دقت نمائید که شاید شاخه عرضه گشته در حیطه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا دقیقاً عنوان تربیت‌ بدنی‌ را نداشته ولی در همگی ، مبحث‌ها این شاخه را در بر گیرد . دانشگاه‌های خوب کانادا برای آموزش شاخه تربیت‌ بدنی‌ به همراه رتبه‌بندی آن‌ها در رنکینگ جهانی QS و رنکینگ جهانی تایمز (THE) به توضیح پایین می باشد :

اسم دانشگاه اعتبار QS امتیاز (THE)

دانشگاه بریتیش کلمبیا ۴۷ ۳۷
دانشگاه ویکتوریا ۳۵۹= ۳۰۱ -۳۵۰
دانشگاه آلبرتا ۱۱۰ ۱۲۵
دانشگاه مونت رویال – –

۱
دانشگاه بریتیش کلمبیا : دانشگاه بریتیش کلمبیا که در مقطع‌ها لیسانس ، فوق‌لیسانس و دکترا با امتحان ورودی‌ دانشجو می‌پذیرد . طی کردن امتحان آیلتس با حداقل نمره‌ ۶/۵ از الزامات رسیدن به این شاخه می باشد .

 

2
دانشگاه ویکتوریا : دانشگاه ویکتوریا در مقطع‌ها لیسانس ، فوق‌لیسانس و دکترا بی امتحان ورودی‌ دانشجو می‌پذیرد . چگونگی نمره‌ مناسب پذیرش آیلتس یا تافل حسب ضوابط دانشگاه ، لازم می باشد .

 

3
دانشگاه آلبرتا : دانشگاه آلبرتا یکی از برترین دانشگاه‌های کانادا می باشد که با امتحان ورودی‌ در سه مقطع‌ بالا دانشجو در شاخه تربیت‌ بدنی‌ در کانادا می‌پذیرد . آلبرتا به شاخه حرکت‌شناسی خیلی مشهور بوده است و در رنکینگ آکادمیک کانادا ، امتیاز کاملی داراست .

 

4
دانشگاه مونت رویال : مونت رویال یکی از عالی ترین دوران های لیسانس را در شاخه تربیت‌ بدنی‌ عرضه می نماید . برای قبولی در این دانشگاه لزومی به امتحان ورودی‌ ندارید منتها الزاماً باید نیازمندی‌‌های‌ ضروری را از نگاه سابقه‌ها پیوسته تحصیلی‌ و سند زبان مناسب ، عرضه نمائید .

مدیریت ورزشی : در این گرایش‌ ، به مهارت‌های مدیریتی در کنار‌ حرفه ورزش‌ به‌عنوان تفریحی پرداخته خواهد شد . این رشته یکی از بهینه ترین اشکال گرایش‌‌های‌ شاخه تربیت‌ بدنی‌ می باشد که به مهارت‌هایی همانند طرح‌ریزی ، سامان‌دهی ، هدایت‌ ، وارسی ، بودجه‌ریزی ، هدایت یا تخمین راندمان در حیطه ورزش‌ می‌پردازد .

جامعه‌شناسی ورزشی : این گرایش‌ به بازبینی اثرات جامعه‌شناختی ورزش‌ بر روان و بدن اشخاص مرتبط می گردد . در این شاخه ، قرار شده دانشجویان به مباحثی میان‌رشته‌ای پیوسته با ورزش‌ و جامعه‌شناسی اشراف‌ پیدا‌ کنند .

پزشکی‌ ورزشی : مقصود از گرایش‌ پزشکی‌ ورزشی ، ادا کردن به نگهداری های صحیح و معالجه صدمه های ورزشی می باشد . ارزش این گرایش‌ در میزان ورزش‌‌های‌ انفرادی و عمومی امروزین ، لزومی به توضیح کامل تر نخواهد داشت .

بیومکانیک ورزشی : تجزیه مکانیکی‌ تحرک آدمی ، پایه این گرایش‌ می باشد . این گرایش‌ کیفیت بیومکانیکی تن را در حرکات‌ و مسابقه‌ها ورزشی نظارت می نماید .

 

 

 

 

5/5 - (10 امتیاز)
 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۰۸
 • نویسنده : حانیه قاسمی
 • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823