مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
4.8/5 - (5 امتیاز)

مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی (سرمایه داری اتریش)


اقامت از طریق تمکن مالی در اتریش

 

اتریش یکی از کشور های زیبا و رویایی در جهان می باشد. هر ساله افراد زیادی به این کشور مسافرت یا مهاجرت می کنند. روش های گوناگونی برای گرفتن اقامت در این کشور وجود دارد. یکی از رایج ترین نوع گرفتن اقامت، تمکن مالی می باشد. تمکن مالی یا طرح خود حمایتی که به طور اختصار به آن FIP نیز می گویند. این طرح در برخی از موارد در کمتر از دو ماه به نتیجه می رسد و فرد می تواند اقامت خود را بگیرد.
اقامت از طریق تمکن مالی یعنی اینکه فرد در کشور دیگر نیاز به کار ندارد و می توانند از طریق پول های خود به ادامه زندگی برسد. برای گرفتن این نوع اقامت لازم است که مدارکی را به این کشور ارائه دهید، تا اثبات کنید توانایی زندگی در این کشور بدون شغل را دارید.
تمکن مالی دارای مزایایی است که در ادامه به طور کوتاه به آنها اشاره خواهد شد.
۱- امکان بازنشستگی در این کشور
۲- امکان بهره مندی از امکانات این کشور
۳- امکان تجارت
۴- امکان سفر کردن به بیش از ۱۷۰ کشور دنیا بدون ویزا و پاسپورت
۵- امکان استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی
۶- پرداخت نکردن مالیات در این کشور
۷- آسان شدن گرفتن ویزای کشور های پیشرفته جهان
۸- نداشتن محدودیت سنی برای گرفتن اقامت از طریق تمکن مالی
۹- الزامی نبودن داشتن مدرک تحصیلی.
برای اینکه بخواهید با همسر و فرزندانتان از این طریق به کشور اتریش مهاجرت کنید، نیاز است که هزینه های بیشتری را به دولت این کشور پرداخت کنید. به طور مثال برای همسر ۲۰% و برای فرزندان ۱۵% درصد بیشتر باید هزینه کرد.
برای گرفتن این اقامت باید مراحلی را طی کرد تا این کشور به فرد اقامت دهد. اگر فرد به زبان این کشور یا زبان انگلیسی مسلط باشد تا حدودی کار برایش آسان می شود، در غیر این صورت زمان زیادی درگیر گرفتن اقامت خواهید بود. اگر در این زمینه تجربه و مهارت ندارید می توانید از مشاوران خبره و حرفه ای کمک بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقامت خود را دریافت کنید.

4.8/5 - (5 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/17
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823