مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (5 امتیاز)

ویزای اتریش


ویزای اتریش

ویزای اتریش از جمله ویزا های معتبر در جهان می باشد، که هر ساله افراد زیادی برای گرفتن این ویزا اقدام می کنند. ویزای اتریش دارای انواع گوناگونی است که از شناخته شده ترین آنها می توان به ویزای تجاری، ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای پزشکی، ویزای ازدواج و غیره اشاره کرد.
برای گرفتن ویزا باید به سفارتخانه ها مراجعه کرد. برای گرفتن ویزا زمان زیادی نیاز نیست و اگر مدارک کامل و درست باشد، در اسرع وقت ویزا صادر می شود. برای گرفتن ویزا مدارکی لازم است که باید به همراه داشت. از مهمترین مدارک برای گرفتن ویزا می توان به شناسنامه، عکس، گذرنامه، بیمه مسافرتی، سند مالکیت پرداخت.
برای گرفتن هر کدام از این ویزاها باید شرایطی را فراهم کرد.

 

ویزای تضمینی اتریش

ویزای تضمینی اتریش را می توان از طریق روش های مختلف تهیه کرد. همانطور که در بالا هم گفته شده است، ویزای اتریش دارای انواع مختلفی می باشد و برای تهیه هر کدام نیز باید شرایطی را مهیا و فراهم کرد. ویزای تضمینی را می توان از طریق تحصیل، کار، درمان، تفریح و غیره کسب کرد.
برای گرفتن ویزای تضمینی باید مدارکی را آماده و تحویل سفارت یا دولت اتریش داد تا بتواند ویزای مورد نظر را تهیه و به راحتی به این کشور بی نظیر سفر کنید. برای گرفتن ویزا زمان زیادی نیاز نیست و در مدت کوتاهی نیز می شود ویزا را تهیه کرد.
اگر مدارک شما برای گرفتن ویزا تکمیل باشد در زمان کوتاهی و در اسرع وقت می توانید ویزا را دریافت کنید.

 

 

 

 

برای اقامت بیشتر از شش ماه در کشور اتریش به کدام ویزا احتیاج داریم؟

اقامت بیشتر از شش ماه در کشور اتریش مشروط به دریافت اجازه اقامت اتریش می‌باشد.

انگیزه‌نامه برای درخواست ویزای کشور اتریش باید دارای چه نکاتی باشد؟

اطلاعاتی مانند قصد سفر، مدت اقامت، وضعیت اشتغال و مقاصد بعدی سفر در اتحادیه اروپا در انگیزه‌ نامه برای درخواست ویزای کشور اتریش باید با نوشتار رسمی عنوان بشود.

سقف پوشش بیمه مسافرتی به اتریش چقدر است؟

بیمه درمانی مسافرتی به اتریش باید تمام مشکلات پزشکی و اورژانسی را تا سقف ۳۰۰۰۰ یورو پوشش دهد.

5/5 - (5 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/01/14
  • نویسنده : rpergasمشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823