مشاوره و ارزیابی رایگان!

شاخه حسابداری در مجارستان 2022👩‍💻

آموزش در شاخه حسابداری‌ در مجارستان به دانشجویان خارجی‌ فرصت‌ این را میدهد تا در این سرزمین به شرایط‌ مناسبی برای زندگی دست پیدا‌ کنند . دانشگاه های زیادی‌ در مجارستان وجود دارند که فرصت‌ آموزش در شاخه حسابداری‌ را به دانشجویان خارجی‌ می دهند…


شاخه حسابداری در مجارستان

آموزش در شاخه حسابداری‌ در مجارستان به دانشجویان خارجی‌ فرصت‌ این را میدهد تا در این سرزمین به شرایط‌ مناسبی برای زندگی دست پیدا‌ کنند .

دانشگاه های زیادی‌ در مجارستان وجود دارند که فرصت‌ آموزش در شاخه حسابداری‌ را به دانشجویان خارجی‌ می دهند ، احتمالا بتوان گفت‌ که بر عکس شاخه های پزشکی‌ و مهندسی که متقاضیان نسبتا زیادی دارند ، شاخه حسابداری‌ را نمی توان‌ به عنوان یکی از شاخه های مناسب‌ برای آموزش در مجارستان معرفی‌ کرد‌ .

شما میتوانید بجای خواندن این مطلب به صوت زیر گوش دهید .

اما همچنان دانشگاه هایی در مجارستان وجود دارند‌ که شاخه حسابداری‌ را با وضعیت کیفی متوسطی عرضه می کنند و این موضوع می تواند باعث جذابیت‌ مجارستان به عنوان یک هدف آموزشی برای افرادی باشد‌ که رزومه هایی در سطح‌ متوسط در اختیار‌ دارند .

شاخه حسابداری‌ یکی از آن گونه شاخه های آموزشی می باشد که می تواند برای رزومه آموزشی هر شخصی موثر باشد و به او کمک‌ بکند تا در یک بازه زمانی‌ کم  پس از فارغ التحصیلی ، به کار مورد‌نظر‌ خودشان دست پیدا‌ کنند‌ .

مهارت حسابداران در بیشتر سرزمین های توسعه‌ یافته جهان در فهرست کارهای مورد‌ نیاز‌ قرار گرفته است و این موضوع می تواند برای کاریابی پس از آموزش برای دانشجویان شاخه حسابداری‌ از ارزش زیادی برخوردار‌ باشد‌ .

حسابداران علاوه بر عنوان شغلی حسابدار ، می توانند مقام های شغلی دیگری را هم در اختیار‌ داشته باشند و درآمد‌ زیادی را بدست اورند .

به علت ارزش خیلی زیاد‌ این مبحث ، مشاورین ما در موسسه‌ ره پویان عدالت در این مطلب به مطالعه چگونگی آموزش شاخه حسابداری‌ در مجارستان خواهند پرداخت .

چگونگی آموزش شاخه حسابداری‌ در مجارستان

Banner 3 14 -ره پویان عدالت

شاخه حسابداری‌ از آن گروه شاخه های آموزشی می باشد که می تواند نظر‌ متقاضیان زیادی را به سوی خودش جلب کند‌ به همین علت است‌ که در خیلی از دانشگاههای جهان ، برای اخذ قبولی آموزشی از دانشگاههای این سرزمین ، رقابت‌ خیلی بالایی وجود دارد‌ و این موضوع ای است‌ که می تواند یک تهدید به شمار آید .

علاقمندان به آموزش در این شاخه بایستی سعی کنند تا رزومه ای شایسته نام‌ دانشگاه هدف خودشان در اختیار‌ داشته باشند تا بتوانند از این راه میزان احتمال خودشان را برای اخذ قبولی افزایش‌ دهند . افرادی که نمرات بالایی ندارند ، می توانند با دریافت‌ نمره‌ زبان بالا‌ ، احتمال گرفتن قبولی خودشان را افزایش‌ دهند .

هم اکنون  ، دانشگاه کوروینوس در بوداپست به عنوان تاپ ترین دانشگاه مجارستان برای آموزش در شاخه حسابداری‌ شناخته‌ می‌شود‌ زیرا در امتیاز 450-401 جهان قرار‌گرفته است و دانشگاه اوتووس لوراند هم که در ناحیه بوداپست قرار دارد‌ ، با قرار گیری در میان 500-451 دانشگاه عالی جهان در این شاخه توانسته است‌ دومین دانشگاه مجارستان در شاخه آموزشی حسابداری‌ به حساب آید .

دانشجویان خارجی‌ این فرصت‌ را در اختیار‌ خواهند داشت که در دانشگاههای مجارستان به زبان انگلیسی هم به ادامه‌ آموزش بپردازند و این یکی از امتیازاتی می باشد که آموزش در کشور مجارستان می تواند برای دانشجویان خارجی‌ به همراه داشته باشد‌ .

در کنار‌ این اعتبار کلان ، مخارج  آموزش و زندگی در مجارستان هم برای خیلی از دانشجویان خارجی‌ مقرون‌ به صرفه‌ و باارزش می باشد .

بیشتر بدانید : تحصیل در مدارس بین المللی مجارستان+📚مزیت های آن

مخارج آموزش شاخه حسابداری‌ در مجارستان

Banner 3 15 -ره پویان عدالت

همینطور که گفته شد ، دانشگاههای مجارستان از دانشجویان خارجی‌ شهریه زیادی وصول نمی کنند و این موضوع می تواند برای خیلی از علاقمندان به آموزش در خارج‌ از سرزمین دارای اهمیت‌ باشد‌ .

دانشگاه های مجارستان به صورت فراگیر بورسیه های آموزشی را برای دانشجویان خارجی‌ در نظر گرفته اند ، منتها دسترسی به این بورسیه ها به آسانی میسر نیست .

افرادی که از معدل‌ بالا‌ برخوردار‌ باشند می توانند کمک‌ مخارج آموزشی در این سرزمین اخذ کنند .

شهریه‌ آموزش در شاخه حسابداری‌ برای دانشجویان خارجی‌ در سرزمین مجارستان در حدود 2700€ تا 4300€ (یورو) در سال می باشد و دانشجویان موظفند در ابتدای هر سال آموزشی آن را پرداخت کنند .

در کنار‌ این مبلغ ها ، بایستی به مخارج  زندگی در این سرزمین هم توجه نمود .

دانشجویان خارجی‌ به صورت میانگین مبلغی  در حدود 520€ تا 700€ (یورو) را به شکل ما‌هیانه‌ باید‌ برای مخارج  زندگی خودشان در نظر‌ داشته باشند .

در مجارستان دانشجویان خارجی‌ این مجوز را خواهند داشت که به صورت نیمه‌ وقت‌ و به مقدار 24 ساعت در هفته کار‌ کنند و این یک فرصت‌ خیلی خوب برای دانشجویان می باشد تا بتوانند مخارج زندگی خود‌ را از این راه فراهم  کنند .

تحصیل‌ داروسازی در مجارستان + 🔵🟡شرایط ویژه

میانگین درآمد‌ یک حسابدار در سرزمین مجارستان

شاخه حسابداری در مجارستان

تمام دانشجویان خارجی‌ که در مجارستان آموزش میبینند این فرصت‌ را خواهند داشت که پس از اتمام نوبت آموزشی خودشان در این سرزمین به جستجوی شغل بپردازند و در صورتی که موفق‌ به امضای قرارداد‌ کاری‌ شدند می توانند اقامت خودشان از روش کار‌ کردن در این سرزمین را به دست آورند .

اخذ اقامت یکی از سرزمین های شنگن می تواند امتیازات فراوانی را برای هر شخص به همراه داشته باشد‌ .

حسابداران به عنوان یکی از اصلی‌ ترین نیرو‌های‌ مورد‌ نیاز‌ هر کمپانی می توانند در مجارستان هم با سرعت‌ بالایی به کار هدف خودشان در این صنعت برسند و با پیمودن گام های قانونی‌ ، سکونت این سرزمین از راه پیدا کردن شغل بدست‌ آورند علاوه بر این مقدار درآمد‌ آنها در این سرزمین برای زندگی در مجارستان کفایت میکند و می تواند آنها را در موقعیت مناسبی از نظر‌ اقتصادی‌ قرار دهد.

مشاورین ما در موسسه‌ ره پویان عدالت می توانند در این عرصه شما را راهنمایی‌ کرده و در راه رسیدن‌ به این پیروزی شما را همراهی‌ کنند .

در صورتی که تمایل به مهاجرت به دیگر سرزمین های جهان را نیز‌ در سر دارید ، حتما با مشاورین ما در این اساس تماس بگیرید .

 

5/5 - (20 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/07/24
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823