مشاوره و ارزیابی رایگان!

درباره ما

about us -ره پویان عدالت

 

logoa -ره پویان عدالت

درباره موسسه ره پویان عدالت پرگاس

 

موسسه ره پویان عدالت پرگاس از سال 1395 در زمینه حقوقی و مهاجرتی آغاز به کار کرده و تاکنون هزاران پرونده حقوقی را به سرانجام رسانده و با افتخار ده ها هزار ویزا صادر شده که جمعیت کثیری از هموطنان مان را در خارج از کشور  با  خدمات با کیفیت همراهی نموده ایم.

مهاجرت، سرمایه گذاری، تولد فرزند، مسافرت و تحصیل در اروپا موضوعاتی هستند که این روزها به شنیدنشان عادت کرده ایم، اما متاسفانه کمتر مجموعه ای تخصص لازم و کافی، جهت ارائه خدمات شایان در این زمینه را دارد.بهترین مشاوران مهاجرتی و وکیل مهاجرت موسسه آماده هستند تا راهنمایی‌های لازم را در زمینه اخذ ویزا، اقامت، پذیرش تحصیلی و بورسیه تحصیلی اروپا  به شما ارایه دهند.

 

 

slide2 -ره پویان عدالت

 

رهنمود و اهداف

 

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

موسسه ره پویان عدالت قصد دارد همراه شما، فصلی نو در رسیدن به خواسته های ما در خارج از ایران آغاز کند. رویکردی نو که از شما می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشید. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت مهاجرتی را با کیفیت، شفافیت , صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

 

ره پویان عدالت پرگاس

راهکاری نوین در مهارجرت و اقامت شما

تجربه کاری

+ 7سال

مشتری‌ها

+ 5000 نفر

اعضای تیم

+ 30 متخصص

کشور مورد تایید

+ 100

 

 

 

 

IMG 5212 -ره پویان عدالت

 

زندگی ره پویان

ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز بی‌نقص باشد. اما زندگی که فقط کار نیست. تفریح و شادی هم برای یک تیم خوب و سرزنده لازم است. پس سعی می‌کنیم قدر تک تک لحظاتی که در کنار هم هستیم را به خوبی بدانیم.

 

 

 

 

IMG 5237 scaled e1649690823780 -ره پویان عدالت

 

باما در ارتباط باشید…

شماره تماس

02122892823

ایمیل

info@rahpuyaneedalat.com

آدرس

تهران خیابان شریعتی روبه روی مترو دکتر شریعتی نبش خیابان زرین برج مینا طبقه 7 واحد 3

تماس با ما

 

5/5 - (1 امتیاز)مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823