مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (3 امتیاز)

زندگی در مجارستان|آینده رویایی در مجارستان

   در این مطلب شما با چگونگی زندگی در مجارستان آشنا‌ می شوید . نخست شما را با ویژگیهای مملکت مجارستان آشنا‌ می کنیم . اطلاعاتی درباره آدم های این سرزمین، سیاست آن ، چگونگی تحصیل ، فواید زندگی در مجارستان و… را در این…


مهاجرت به مجارستان

   در این مطلب شما با چگونگی زندگی در مجارستان آشنا‌ می شوید . نخست شما را با ویژگیهای مملکت مجارستان آشنا‌ می کنیم . اطلاعاتی درباره آدم های این سرزمین، سیاست آن ، چگونگی تحصیل ، فواید زندگی در مجارستان و… را در این نوشته به شما ارائه می دهیم .

 

 

 

اگر حوصله دیدن مقاله را ندارید  میتوانید به صوت مقاله گوش دهید.

 

صوت مقاله 😉

 

 

 

زندگی در مجارستان

 

 مجارستان دارای خصوصیت های دیگری مانند نرخ زیرین جنایت و جرم ، پایدار بودن‌ جو دیپلماتیک ، غنی بودن صنعت‌ توریسم و جمعیتی صلح‌ دوست‌ می باشد .

 

 

وضعیت آب و هوا‌ برای زندگی در مجارستان

   یکی از امتیاز های زندگی در مجارستان آب و هوای این مملکت است . دیار مجارستان آب و هوایی‌ نسبتاٌ سرد و معتدل دارد . آب و هوای این سرزمین مانند به آب و هوای نواحی‌ غربی ایران است . بستان های میوه ی بسیار و جنگلهای خرمی در مجارستان وجود دارد . علت وجود این گلستان ها و جنگلها در این کشور ، بارش های فصلی در آن می باشد . مجارستان حدوداً در تابستان ۳۴+ درجه و در زمستان نهایتاً ۱۸ – دما‌ دارد .

ملزم به ذکر‌ است که نزدیک‌ به نیمی از محصول های کل قاره ی اروپا به وسیله کشور مجارستان فراهم می گردد .

زبان اصلی مردم مجارستان

   خیلی از مردم مجارستان به زبان انگلیسی تسلط کافی دارند . حتی می بایست بدانید که شما با تسلط به زبان انگلیسی ، در بوداپست و مابقی شهرهای آکادمیک مجارستان به آسودگی قادر خواهید بود زندگی نمائید . پس شما برای زندگی و دانش‌اندوزی در این مملکت احتیاجی نخواهد بود تا زبان مجاری‌ را فرا بگیرید . این بحث از مشکلات زندگی شما در مجارستان می کاهد .

   در ابتدای هر فصل‌ در مجارستان ، کلاس‌های‌ یادگیری زبان مجاری با مبلغ های پایین برای افراد مهاجر به این مملکت برگزار خواهد شد . این کلاسها به مدت‌ ۶ ماه و تا سطح‌ A2 خواهد بود .

 

مهاجرت به مجارستان

   دیار مجارستان دانشجویان بین المللی بسیاری را به خود‌ جذب می نماید . یکی از دلایل این مورد این است که بیشترین‌ها دانشگاههای مجارستان به زبان انگلیسی به ارائه دوران های تحصیلی می پردازند و این از مشکلات زندگی در مجارستان برای دانشجویان بین‌ المللی کم می کند . اسناد دانشگاهی مملکت مجارستان در همه کشورهای جهان ارزش زیادی دارند .
   علت دیگر جذب دانشجویان به این مملکت مخارج مناسب‌ زندگی در مجارستان است . اگر هزینه های زندگی در مجارستان را با دیگر سرزمین های اروپای غربی قیاس کنیم ، می بینیم که هزینه ها در این کشور حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد پایین تر‌از‌بقیه ی کشورها بوده است .وفور از دانشجویان ایرانی نیز به دانش‌اندوزی در مجارستان اشتیاق نشانی می دهند .
   میزان پذیرایی دانشجویان ایرانی توسط دانشگاههای مجارستان در سال ۲۰۲۱ بسیار بسیار است . حتماً خوب تر است بدانید که درصورتی‌که ما قبل از ابتدا فراگیری در دانشگاه ، در دانشکده های مجارستان به تحصیل بپردازید ، فرآیند اخذ ویزای دانشجویی برای شما ساده خواهد شد .

 

مهاجرت به مجارستان

 

   رشد اقتصادی و پول گذاری ظاهری در مجارستان در ۲ دهه ی تازه ، نرخی رو به فوق داشته شده است . الساعه این کشور دارای پولی با کیفیت فراز و فعال خواهد بود و این مبحث از منفعت های بااهمیت زندگی در مجارستان به حساب می آید .

 

مهاجرت به مجارستان

 

میزان تنعم و صلح در مجارستان تعداد نسبتاً زیادی خواهد داشت .
خرج های زندگی در این شهر بیش پست شد .
شما در کامل سرزمین های قلمرو شنگن بی نیاز به اصلاً محدودیتی امکان حرفه ، زندگی و تحصیل دارید .
شما و فرزندان تان در یکی از بهترین کشورهای اروپا می توانید به صورت رایگان تحصیل بکنید .
امکان افتتاح اشکال شمارش مربوط به بانک و وسط ‌المللی برای شما وجود دارد .
چنانچه شما بیمه دولتی داشته باشید قادر خواهید بود از امکانات مجانی و با حال طبابت در مجارستان سود ببرید .
از قوانین تجاری و گمرکی آزاده حوزه شنگن و گروه اروپا بهره مند می شوید .
شما توانایی استخراج ساده از مارکت اروپا و عالم را خواهید داشت .
شما می توانید یک تجارت امان در این کشور راه اندازی بکنید و با تمام کشورهای دنیا واکنش تجاری داشته باشید.
قادر خواهید بود از تسهیلات مربوط به بانک در مجارستان و اروپا بهره برداری بکنید .

بیشتر بخوانید: مهاجرت بی دردسر به مجارستان

 

نتیجه گیری

   مطلب ای که خواندید داده‌ها فراوانی را راجع‌به ی زندگی در مجارستان به شما ارائه علامت . زندگی در این مملکت بسیارساده و به فایده می هست . اگر به محتوی زیادی درزمینه ی مهاجرت به شهر مجارستان درخواست دارید ، مشاورین موسسه ی ما در پرستش شما خواهند بود .

   در حالت دلبستگی با سازمان حقوقی مهاجرتی رهپویان انصاف ارتباط بگیرید و رایزنی کامل رایگان دریافت نمایید .

مورد دیگر این که شما عزیزان می توانید کل سوالات خویش را در قسمت بازخواست و جواب های همین پست بپرسید تا توسط مشاورین رئیس موسسه پاسخ داده شود.

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۲۲۸۹۲۸۲۳ در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
 • نویسنده : زهرا اسماعیلی
 • دسته بندی : اخبار

۲ دیدگاه برای “زندگی در مجارستان|آینده رویایی در مجارستان”

 • بهرام

  برای زندگی در مجارستان باید زبان مردم مجارستان رو بلد باشیم یا اینکه به زبان انگلیسی هم اوکیه ؟

  • نیلوفر اکبری

   زبان مردم مجارستان مجاری هست ولی اکثرا به زبان انگلیسی مسلط هستن . برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید ۲۶۷۲۰۳۱۸

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823