مشاوره و ارزیابی رایگان!

4 شرط اصلی سرمایه گذاری در اوکراین

4 شرط اصلی سرمایه گذاری در اوکراین 4 شرط اصلی سرمایه گذاری در اوکراین عبارتست از: تبادل وجه معامله اوراق قرضه در اکراین صندوق سرمایه گذاری مشترک کمپانی هایی که در ایالت متحده در حال کسب و کار و فعالیت می باشند و معتبر هستند…


اقامت در اوکراین با سرمایه گذاری

4 شرط اصلی سرمایه گذاری در اوکراین

4 شرط اصلی سرمایه گذاری در اوکراین عبارتست از:

تبادل وجه معامله

اوراق قرضه در اکراین

صندوق سرمایه گذاری مشترک

کمپانی هایی که در ایالت متحده در حال کسب و کار و فعالیت می باشند و معتبر هستند .

مراحل سرمایه گذاری حداکثر 2 ماه به طول می انجامد . لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در این کشور نسبت به کشور هایی مانند آلمان و اتریش ارزش پایین تری دارد . زیرا این 2 کشور در حوزه شنگن قرار دارند . شرایط بسیار خوبی از لحاظ جغرافیایی و اقتصادی نسبت به اوکراین برخوردار می باشند .

روش های سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام

شرایط و مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اوکراین

از جمله مدارکی که برای ثبت شرکت در اوکراین باید ارائه دهید، عبارتند از :

پاسپورت

وکالت‌نامه رسمی به نماینده در اوکراین

ارائه بیزینس پلن «business plan» و برنامه تجاری کسب و کار شخص

مشخص کردن گسترۀ فعالیت شرکت

4 شرط اصلی سرمایه گذاری در اوکراین
4 شرط اصلی سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق خرید سهام

در این روش مراحل سرمایه‌گذاری همانند ثبت شرکت است . به این صورت که فرد متقاضی ، اقدام به خرید سهام یک شرکت تاسیس شده در اوکراین می‌کند. همانطور که اشاره شد ، شما می‌توانید با خرید سهام یک شرکت به حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار دلار، پس از ورود به کشور اوکراین و گذراندن یک دوره اقامت موقت، اقامت دائم خود را دریافت کرده و پس از ۵ سال هم پاسپورت معتبر اوکراین را دریافت خواهید کرد . همچنین می‌توانید از این طریق اقامت دائم را برای همسر و فرزندان خود دریافت کنید .

خرید سهام شرکت‌های پذیرفته شده ، از طریق بورس اوراق بهادار «PFTS» در اوکراین امکان پذیر است . تنها از طریق اتصال اینترنت ثابت یا همراه ، پس از گذراندن مراحل قانونی و ارائه مدارک ، می‌توانید در بورس اوراق بهادار اوکراین سرمایه‌گذاری کنید . به خاطر داشته باشید که تایم معاملاتی بین ساعت ۱۰ صبح تا ۵:۱۵ بعد از ظهر به وقت کی‌یف (UTC +۲) ادامه دارد .

استانداردهای سرمایه گذاری در اوکراین

از مهمترین موضوعات برای سرمایه گذاران حفظ دارایی اولیه و سود دهی می باشد ، از این جهت در ابتدا می بایست استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری را در کشور هدف بررسی نمود . مهمترین استاندارد های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی وضعیت کنترل فساد و نرخ ریسک مصادره اموال می باشد .

وضعیت کنترل فساد توسط دولت یک کشور با عددی بین 2.5+ تا 2.5- مشخص می گردد و هرچه این عدد نزدیک به 2.5+ باشد نشان دهنده این است که وضعیت کنترل فساد در کشور مورد نظر شخص مطلوب می باشد . دوستان گرانقدر در نمودار ذیل می توانید تغییرات وضعیت کنترل فساد در کشور اوکراین را مشاهده فرمایید .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/22
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823