مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
5/5 - (1 امتیاز)

کار دانشجویی در اوکراین

شرایط کار دانشجویی در اوکراین کار دانشجویی در اوکراین  : کار در هنگام تحصیل یکی از موضوعات مهم برای دانشجویان بین المللی هست. اوکراین مانند دیگر کشور ها به متقاضیان تحصیل اجازه می دهد که در کنار تحصیل کار هم بکنند. دانشجویانی که ویزای تحصیلی…


5 1 -مهاجرت به اروپا تمکن مالی ویزای تحصیلی اروپا آمریکا کانادا مجارستان

شرایط کار دانشجویی در اوکراین

کار دانشجویی در اوکراین  : کار در هنگام تحصیل یکی از موضوعات مهم برای دانشجویان بین المللی هست. اوکراین مانند دیگر کشور ها به متقاضیان تحصیل اجازه می دهد که در کنار تحصیل کار هم بکنند. دانشجویانی که ویزای تحصیلی اوکراین را دارند میتوانند از اداره پلیس و گارد مرزی مجوز کار بگیرند. همچنین دانشجویان باید از دانشگاهی که در آن تحصیل می کنند تاییدیه کتبی بگیرند. دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اجازه دارند در هفته ۲۰ ساعت کار کنند و دانشجویان مقطع دکتری اجازه ۳۰ ساعت کار در هفته را دارند .

کار پس از تحصیل پزشکی

پیدا کردن کار بعد از اتمام تحصیل یکی از مهم ترین اهداف دانشجویان بین المللی هست. برخی از دانشجویان به فکر پیدا کردن کار در دیگر کشور های اروپا هستن زیرا از این طریق میتوانند اقامت دائم این کشور ها را دریافت نمایند. البته کسانی که تصمیم دارند در این کشور بمانند می توانند بعد از اتمام تحصیل در یک دوره علمی شرکت کنند و اقامت خودشان را تمدید کنند سپس به جست و جوی کار بپردازند .

شهریه تحصیل پزشکی در اوکراین

اوکراین دارای دانشگاه های عالی می باشد و هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور بسیار ارزان تر از دیگر کشور های اروپایی می باشد. البته هزینه ها به عواملی مثل رشته و زبان انتخابی شما بستگی دارد. عموما هزینه های تحصیل به زبان انگلیسی بالا تر می باشد. در اینجا ما به برخی از هزینه ها اشاره کردیم.

تحصیل به زبان انگلیسی                        ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰  دلار

تحصیل به زبان اوکراینی                       ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰  دلار

تحصیل دندان پزشکی به زبان انگلیسی       ۳۶۰۰ تا ۵۰۰۰  دلار

کار دانشجویی در اوکراین
کار دانشجویی در اوکراین

برخی از دانشگاه های پزشکی اوکراین

 دانشگاه علوم پزشکی خارکف : دانشگته علوم پزشکی خارکف در سال ۱۸۰۵ تاسیس شد. دانشگاه پزشکی خارکف اوکراین از مجموعه ای از ساختمان های مدرن و ۵ هاستل تشکیل شده است که رشته های درسی گوناگون در آنها تدریس می شود. دانشکده های آن شامل این موارد می شود: دانشکده پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده داروسازی، دانشکده پرستارو دانشکده دکترای تخصصی .

 دانشگاه پزشکی دانتسک : این دانشگاه در سال ۱۹۳۰ تاسیس شد و در حال حاضر توانسته رتبه ۶۰۰ جهان را به دست آورد. هر ساله متقاضیان زیادی این دانشگاه را به خاطر اعتبار بالایی که دارد برای تحصیل انتخاب می کنند .

دانشگاه ملی پزشکی بوگامولتس کیف : این دانشگاه در سال ۱۸۶۱ تاسیس شد و در سال ۱۹۱۸ به نام دانشگاه بوگامولتس فعالیت خودش را شروع کرد.

دانشگاه علوم پزشکی پولتاوا : این دانشگاه یکی از دانشگاه معروف دندان پزشکی در اوکراین است. که بعد ها دیگر رشته های علوم پزشکی به آن اضافه شد. این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت می باشد . در این دانشگاه رشته ها به زبان انگلیسی و اوکراینی تدریس می شود .

دانشگاه علوم پزشکی لووف : این دانشگاه یکی از دانشگاه های اوکراین می باشد که در سال ۱۷۸۴ تاسیس شد و توانست رتبه ۷۰۰ جهانی را به دست آورد. دانشکده های دیگر دانشگاه علوم پزشکی لووف اوکراین در سالهای ۱۹۵۶ و سال ۱۹۹۴ تاسسیس کردید .

شرایط اخذ پذیرش

تمام افرادی که دیپلم ۱۲ ساله دبیرستان را دارند می توانند می توانند برای پذیرش پزشکی و دندان پزشکی در اوکراین اقدام کنند. برای پذیرش شرایط و نمره خاصی وجود ندارد. و فقط متقاضیان باید حداقل ۵۰% از نمره کل در فیزیک، شیمی و زیست شناسی را کسب کرده باشند .

باید دوره ۱۲ ساله مدرسه را گذرانده باشند. حداقل سن مجاز ۱۷ سال می باشد.

تماس باما
تماس باما
5/5 - (1 امتیاز)
 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823