مشاوره و ارزیابی رایگان!

چگونگی خرید ملک در اسپانیا 2022✔👌

شرایط خریداری ملک در اسپانیا با خریداری ملک اسپانیا تحت‌ شرایطی می توان اقامت‌ این مملکت را کسب نمود . خریداری ملک‌ در حدود 500 هزار یورو به بالا منتهی به کسب اقامت‌ اسپانیا می گردد و معمولاً در خریداری ملک‌ اسپانیا مبلغ دست‌کم 500…


چگونگی خرید ملک در اسپانیا

شرایط خریداری ملک در اسپانیا

با خریداری ملک اسپانیا تحت‌ شرایطی می توان اقامت‌ این مملکت را کسب نمود . خریداری ملک‌ در حدود 500 هزار یورو به بالا منتهی به کسب اقامت‌ اسپانیا می گردد و معمولاً در خریداری ملک‌ اسپانیا مبلغ دست‌کم 500 هزار یورو با توجه به شرایط ایرانیان توصیه می گردد . در این روند در آغاز اقامت یک ساله پس از آن دو مرتبه‌ اقامت‌ دو ساله و پس از پنج سال اقامت دائم تعلق‌ خواهد گرفت .
در بعضی دیگر از متد های خرید پری اسپانیا که به شهرت گلدن ویزای اسپانیا شناخته می گردد ، افراد می توانند با سرمایه گذاری 500 بلبل یورو در معامله سروش و مستغلات ، به اقامت اسپانیا برای خود و خانواده دست یابند . این ویزا‌ هر دو سال یک بار قابل تمدید‌ است و در آخر سال پنجم منجر به اقامت‌ دائم اسپانیا می گردد .
توجه‌ به این نکته الزامی شد که در این شیوه ، ملک‌ یا املاک خریداری‌ شده‌ باید بیشتر از 500 هزار‌ یورو ارزش داشته باشد‌ . تمدید اقامت‌ موقت در گلدن ویزا‌ ، نیاز به حضور در این کشور ندارد اما پروسه اخذ اقامت‌ دائم و پاسپورت اسپانیا ، ملزم به حضور در این مملکت می باشد . در تمامی این طریقه ها تنها متقاضی می تواند پس از ده سال اقامت‌ برای اخذ پاسپورت‌ اقدام‌ نماید .
یکی از نکات اساسی برای خریداران و متقاضیان معامله ملک‌ اسپانیا ، بررسی‌ اجاره‌ ملک در تارنما های معتبر Airbnb و یا Booking می باشد . زیرا با دقت به وجود تورم‌ بالای ملک‌ در شهر های اسپانیا ، اتریش و پرتغال ، در صورت خرید ملک‌ و اجاره دادن آن می توانید به فایده بسیاری دست یابید و پس‌ازآن از 5 سال ، طی گرفتن اقامت دائم اسپانیا ، قادر به فروش ملک با منفعت بسیار باشید .

لازم به ذکر است پاسپورت اسپانیا به همراه سه کشور‌ فنلاند ، آلمان و لوکزامبورگ در رتبه سوم جهان قرار گرفته و شهروندان اسپانیا می توانند به 125 سرزمین جهان بدون داشتن ویزا‌ و 25 کشور با دریافت ویزا در منظور مهاجرت نمایند . در واقع جهت دریافت پاسپورت باید نشان دهید که در بازه زمانی اقامت در اسپانیا اهالی خوبی‌ بوده ، شرایط مالی لایق داشته ، سابقه کیفری ندارید و به‌خوبی‌ در فرهنگ‌ اسپانیا ادغام شده اید ، یعنی به زبان اسپانیایی به‌خوبی‌ هم‌نشینی کرده و به خوبی‌ روابط اجتماعی برقرار‌ نمایید‌ .
روشهای دیگری هم برای کسب اقامت کشوری مانند اسپانیا و اتریش و غیره وجود دارد که درخواست به جابجایی پول و سرمایه گذاری در آنها نیست . به این روشها روشهای خود‌ حمایتی یا تمکن‌ مالی گفته می شود .

بیشتر بخوانید : تمکن مالی در مجارستان 

خریداری ملک در اسپانیا با وام‌

چگونگی خرید ملک در اسپانیا

یکی از مسیرهای سرمایه‌ گذاری اروپا خرید ملک‌ می باشد که هر سرزمین دارای ارقام خاص به خودشان است‌ . سه مملکت اسپانیا ، پرتغال ، ترکیه با کمینه دارایی به ترتیب‌ 500 ، 280 تا 500 هزار‌ یورو ، 400 هزار‌ دلار انواع ملکها را برای جذب‌ دارایی در نظر‌ گرفته است‌ و هر کدام مدت‌ زمان‌ مخصوصی برای اعطای اقامت‌ دارند . با توجه‌ به شرایط مالی سرزمین های پرتغال و اسپانیا گزینههای بهتری برای خریداری ملک هستند .
در کشور‌ اسپانیا اشخاص می توانند سرمایه‌دار‌ حوزه ملک ها با حفظ نرخ پولی و حتی سود در ملک‌ خودشان باشند و پس از 5 سال بدون‌ شرط‌ حضور اقامت این سرزمین و پس از ده سال پاسپورت‌ بگیرند . خریداری ملک‌ در اسپانیا با وام‌ در ناحیه ملک ها تجاری مقدور است .
اشخاص می توانند مستغلاتی که توسط نهاد رسمی دولتی 500 هزار‌ یورو ارزش گذاری حقیقی شده‌ اند با فرمول‌ خریداری مبلغ 350 هزار تایی و اجاره ده ساله واگذاری‌ خواهد شد .

پس از گذشت سالهای ذکر‌ گشته دو مسیر پیش راه‌ متقاضی وجود دارد‌ که یکی از آنها بازگردانیدن ملک و گرفتن سرمایه سیصد و پنجاه هزار یورو است . در روش دو ، فرد می تواند ملک‌ را خودش به قیمت روز و حتی با سود بفروشد .

بهتر است بدانید درباره : کار در مجارستان 

واجدین چگونگی خریداری ملک‌ در اسپانیا

چگونگی خرید ملک در اسپانیا

به طور کلی خارجیان ، چه شهروندان انجمن اروپا باشند یا نه ، اجازه‌ دارند که خرید ملک‌ اسپانیا انجام‌ دهند و اصلاً محدودیتی برای آنها در این زمینه وجود ندارد . این افراد می توانند اقدام به معامله هر یک از املاک تجاری ، مسکونی و یا زمین‌ باشد‌ . در حقیقت‌ دولت سرمایه‌ گذاران را تشویق به معامله ملک اسپانیا چه مسکونی و چه غیر قابل‌سکونت می نماید .
برای انجام‌ خرید ملک‌ اسپانیا شما احتیاج به یک رقم اقتصادی دارید که قادر خواهید بود با مراجعه به یک ایستگاه پلیس با جوازعبور خودتان اقدام به وصول کرد آن نمایید . این پروسه برای شهروندان اسپانیا و مجموعه اروپا یک روزه انجام‌ می گردد اگر چه برای شهروندان دیگر سرزمین ها از جمله ایران شاید می باشد چند هفته به طول بیانجامد . چنانچه کلام شد معامله ملک اسپانیا یکی از مسیر های کسب اقامت در این کشور می باشد .
با خریداری ملک‌ اسپانیا با مبلغ لااقل 500 هزار‌ یورو در این کشور می توان‌ اقامت‌ این سرزمین را دریافت کرد . معمولاً پیشنهاد می گردد که بالاتر‌از‌مبلغ حداقلی ملک خریداری‌ شود تا اطمینان‌ بسیاری از اخذ‌ اقامت‌ حاصل‌ شود . در این روش 184 روز در سال بایستی در مجموعه اروپا ظهور داشت و ایضاً همسر‌ و بچه پایین 16 سال در این روش در پرونده‌ شخص اصلی‌ می توانند حضور داشته باشند .
در شیوه معامله ملک‌ اسپانیا به صورت عمومی اجازه‌ کار‌ کردن به شخص داده نخواهد شد مگر در روش گلدن ویزا که پول سرمایه گذاری بیشتر از 500 هزار یورو باشد که در این وضع هم شرط‌ حضور‌ وجود نخواهد داشت و هم اجازه کار به شخص داده می گردد . شایان ذکر‌ خواهد بود در هردو شیوه شخص می تواند در اسپانیا سرمایه‌ گذاری نموده و دارای یک بیزینس باشد .

5/5 - (20 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1401/06/13
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823