مشاوره و ارزیابی رایگان!

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین ؟

تحصیل مهندسی در اوکراین و شرایط آن چرا تحصیل مهندسی در اوکراین : اوکراین کشوری در اروپای شرقی است که امروزه توجه بسیاری از افراد را برای تحصیل به خودش جلب کرده است و در حال حاضر افراد زیادی این کشور را برای تحصیل مهندسی…


اقامت اوکراین از روش تحصیل در اوکراین

تحصیل مهندسی در اوکراین و شرایط آن

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین : اوکراین کشوری در اروپای شرقی است که امروزه توجه بسیاری از افراد را برای تحصیل به خودش جلب کرده است و در حال حاضر افراد زیادی این کشور را برای تحصیل مهندسی و پزشکی  انتخاب می کنند .

بدون آزمون ورودی

هزینه های تحصیلی کم

ورود به بازار کار اوکراین

آموزش عالی با کیفیت

ارائه آموزش به صورت زبان انگلیسی

آینده بهتر کار در سراسر جهان

آموزش به زبانهای انگلیسی / اوکراینی

مشارکت دانشجویان در توسعه ، سمینارها ، سمپوزیوم ها و غیره. در سایر کشورهای اروپایی

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین
چرا تحصیل مهندسی در اوکراین

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین – دانشگاه های مهندسی اوکراین

دانشگاه تاراس شفچنکو : دانشگاه ملی تاراساشفچنكو معروف به دانشگاه سرخ اوكرین در سال ۱۸۳۴ تاسیس گردیده و بعنوان یكی از قدیمی ترین دانشگاه كشور اوكرین با بیش از ۱۷۰ سال قدمت دانشجویان زیادی از كشورهی مختلف در بیش از ۶۰ رشته دانشگاهی را پذیرا می باشد. در این دانشگاه امكانات خاصی از قبیل موزه جانورشناسی، كتابخانه، سالن ینترنت و امكانات ورزشی، رصدخانه موجود است و دانشگاه دارای بهترین خوابگاه در شهر کیف است وخوابگاه بازسازی شده بصورت یک بلوک ۲۱ طبقه با فاصله ای حدود ۴۰۰-۳۰۰ متر تا محل آموزش می باشد و دارای نگهبانی و رستوران و سالن مطالعه و آشپزخانه مجزا است .

دانشگاه فنی و مهندسی کیف کاپئی : دانشگاه ملی فنی و مهندسی كیف معروف به كاپئی درسال ۱۸۹۸ تاسیس گردید و بعنوان یكی از قدیمی ترین دانشگاههای شناخته شده اروپای شرقی در اوكرین با بیش از ۱۰۰ سال قدمت پذیرای دانشجویان خارجی از کشورهای مختلف است. این دانشگاه دارای رنکینگ ۷۴۹ جهانی می باشد. دانشگاه كاپیی اولین دانشگاه فنی و مهندسی در اوكرین بود كه مورد تیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یران واقع گردید. خوابگاه دانشگاه در یك ساختمان ۱۲ طبقه و اتاقها ۲و۳ تخته و ۸۰۰ -۷۰۰ متر با دانشگاه فاصله دارد و به دلیل قدمت دانشگاه ، خوابگاه كمی قدیمی است .

دانشگاه ملی ساختمان و معماری کیف : این دانشگاه در سال ۱۹۳۰ انستیتوی ساختمان بر اساس دانشکده معماری انستیتوی هنر کی یف و بخش ساخت و ساز شهری انستیتوی پلی تکنیک در شهر کیف تاسیس شد و انستیتو ساختمان کیف نامیده شد و در سال ۱۹۳۹ به انستیتو مهندسی ساختمان کیف تغییر نام داد. مساحت کل ساختمان های آموزشی و آزمایشگاهی دانشگاه نزدیک به ۸۰۰۰۰ متر مربع و پروسه تحصیلی آن در قالب ۵۰ کرسی با  بیش از ۶۳۰ دانشمند تشکیل شده است (۹۰ دکتر علوم و پروفسور). همچنین ۲ قهرمان شوروی سابق و ۴ قهرمان کشور اوکراین با بیش از ۷۰  جوایز دولتی از افتخارات این دانشگاه است .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/03
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823