مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
امتیاز بده لطفا!

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین ؟

تحصیل مهندسی در اوکراین و شرایط آن چرا تحصیل مهندسی در اوکراین : اوکراین کشوری در اروپای شرقی است که امروزه توجه بسیاری از افراد را برای تحصیل به خودش جلب کرده است و در حال حاضر افراد زیادی این کشور را برای تحصیل مهندسی…


اقامت اوکراین از روش تحصیل در اوکراین

تحصیل مهندسی در اوکراین و شرایط آن

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین : اوکراین کشوری در اروپای شرقی است که امروزه توجه بسیاری از افراد را برای تحصیل به خودش جلب کرده است و در حال حاضر افراد زیادی این کشور را برای تحصیل مهندسی و پزشکی  انتخاب می کنند .

بدون آزمون ورودی

هزینه های تحصیلی کم

ورود به بازار کار اوکراین

آموزش عالی با کیفیت

ارائه آموزش به صورت زبان انگلیسی

آینده بهتر کار در سراسر جهان

آموزش به زبانهای انگلیسی / اوکراینی

مشارکت دانشجویان در توسعه ، سمینارها ، سمپوزیوم ها و غیره. در سایر کشورهای اروپایی

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین
چرا تحصیل مهندسی در اوکراین

چرا تحصیل مهندسی در اوکراین – دانشگاه های مهندسی اوکراین

دانشگاه تاراس شفچنکو : دانشگاه ملی تاراساشفچنکو معروف به دانشگاه سرخ اوکرین در سال ۱۸۳۴ تاسیس گردیده و بعنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه کشور اوکرین با بیش از ۱۷۰ سال قدمت دانشجویان زیادی از کشورهی مختلف در بیش از ۶۰ رشته دانشگاهی را پذیرا می باشد. در این دانشگاه امکانات خاصی از قبیل موزه جانورشناسی، کتابخانه، سالن ینترنت و امکانات ورزشی، رصدخانه موجود است و دانشگاه دارای بهترین خوابگاه در شهر کیف است وخوابگاه بازسازی شده بصورت یک بلوک ۲۱ طبقه با فاصله ای حدود ۴۰۰-۳۰۰ متر تا محل آموزش می باشد و دارای نگهبانی و رستوران و سالن مطالعه و آشپزخانه مجزا است .

دانشگاه فنی و مهندسی کیف کاپئی : دانشگاه ملی فنی و مهندسی کیف معروف به کاپئی درسال ۱۸۹۸ تاسیس گردید و بعنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاههای شناخته شده اروپای شرقی در اوکرین با بیش از ۱۰۰ سال قدمت پذیرای دانشجویان خارجی از کشورهای مختلف است. این دانشگاه دارای رنکینگ ۷۴۹ جهانی می باشد. دانشگاه کاپیی اولین دانشگاه فنی و مهندسی در اوکرین بود که مورد تیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یران واقع گردید. خوابگاه دانشگاه در یک ساختمان ۱۲ طبقه و اتاقها ۲و۳ تخته و ۸۰۰ -۷۰۰ متر با دانشگاه فاصله دارد و به دلیل قدمت دانشگاه ، خوابگاه کمی قدیمی است .

دانشگاه ملی ساختمان و معماری کیف : این دانشگاه در سال ۱۹۳۰ انستیتوی ساختمان بر اساس دانشکده معماری انستیتوی هنر کی یف و بخش ساخت و ساز شهری انستیتوی پلی تکنیک در شهر کیف تاسیس شد و انستیتو ساختمان کیف نامیده شد و در سال ۱۹۳۹ به انستیتو مهندسی ساختمان کیف تغییر نام داد. مساحت کل ساختمان های آموزشی و آزمایشگاهی دانشگاه نزدیک به ۸۰۰۰۰ متر مربع و پروسه تحصیلی آن در قالب ۵۰ کرسی با  بیش از ۶۳۰ دانشمند تشکیل شده است (۹۰ دکتر علوم و پروفسور). همچنین ۲ قهرمان شوروی سابق و ۴ قهرمان کشور اوکراین با بیش از ۷۰  جوایز دولتی از افتخارات این دانشگاه است .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823