مشاوره و ارزیابی رایگان!

چرا تحصیل در اوکراین ؟

شرایط تحصیل در اوکراین چرا تحصیل در اوکراین : یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل اوکراین می باشد . اوکراین در اروپای شرقی واقع شده است و بعد از اوپا بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد.پایتخت اوکراین شهر کی یف می باشد . شغل های…


چرا تحصیل در اوکراین ؟

شرایط تحصیل در اوکراین

چرا تحصیل در اوکراین : یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل اوکراین می باشد . اوکراین در اروپای شرقی واقع شده است و بعد از اوپا بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد.پایتخت اوکراین شهر کی یف می باشد .

شغل های سه ماهه تابستانی در طول تعطیلات

مقرون به صرفه

استاندارد زندگی اروپایی

بدون آزمون ورودی

بدون نیاز به آیلتس و تافل

دوره های شناخته شده جهانی

آزادی دانشجویان در انتخاب زبان تحصیل خود

"چرا

تحصیل در مدارس اوکراین

در کشور اوکراین مانند سایر کشورهای جهان، مدرسه‌های مختلفی وجود دارد. در اوکراین مدارس در سه دسته مدارس دولتی، مدارس خصوصی و مدارس سفارت (مدارس بین‌المللی) هستند. مدارس بین المللی در این کشور به زبان انگلیسی بوده ولی مدارس بومی به زبان اوکراینی هست.

در مدارس کشور اوکراین دروس مختلفی از جمله ادبیات و زبان اوکراینی، زبان خارجی، ادبیات جهان، تاریخ اوکراین و جهان، جغرافیای جهان، ریاضیات، شیمی، فیزیک، هندسه، تربیت بدنی، هنر، موسیقی و زیست شناسی و در برخی مدارس محیط زیست به دانش‌آموزان تدریس می‌شود.

هزینه تحصیل در اوکراین

تحصیل در مدارس دولتی این کشور رایگان است که فقط برای دانش‌آموزان مقیم این کشور است. هزینه تحصیل در مدارس سفارت نیز هم‌ارز با شهریه مدارس در ایران است. شهریه مدارس خصوصی در اوکراین هم از ۸۰۰ دلار به بالا است.

زبان تحصیل در دانشگاه‌های اوکراین

"چرا

زبان تدریس در دانشگاه‌های اوکراین زبان اوکراینی، روسی و فرانسوی است؛اما بسیاری از رشته‌های مهندسی در مقطع دکترا در کشور اوکراین به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند. قبل از انتخاب نوع زبان باید بررسی شود که رشته تحصیلی شما در دانشگاه موردنظر به چه زبانی ارائه می‌شود. برای آموزش زبان روسی و اوکراینی، ۹ ماه دوره آموزش زبان روسی معروف به پادفک برگزار می‌گردد.

دوره پادفک شامل دو ترم است:

ترم اول منحصراً زبان روسی یا اوکراینی تدریس می‌شود.

ترم دوم بسته به رشته انتخابی دانشجو، جهت ادامه تحصیل در دانشگاه‌های اوکراین در کنار آموزش زبان روسی و یا اوکراینی، دروس زیر تدریس می‌شود؛

رشته‌های مهندسی؛ دروس فیزیک، شیمی، ریاضی، نقشه‌کشی،

رشته‌های پزشکی؛ دروس شیمی، زیست‌شناسی،

رشته‌های علوم انسانی؛ دروس تاریخ و ادبیات

در پایان‌ترم دوم، از دروس تدریس شده، امتحان گرفته می‌شود و درصورت قبولی، مدرک پادفک به دانشجو اعطا می‌شود

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/07/21
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823