مشاوره و ارزیابی رایگان!

پاسپورت اوکراین از روش تولد فرزند در اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند : پاسپورت اوکراین از روش تولد فرزند در اوکراین : تعداد کمی از کشورها هستند که قانون خاک دارند. از آن جمله می‌توان به قانون خاک اوکراین اشاره کرد. قانون خاک : کشورهایی که  تابع سیستم خاک هستند…


ارزش پاسپورت کشور اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق تولد فرزند :

پاسپورت اوکراین از روش تولد فرزند در اوکراین : تعداد کمی از کشورها هستند که قانون خاک دارند. از آن جمله می‌توان به قانون خاک اوکراین اشاره کرد.
قانون خاک : کشورهایی که  تابع سیستم خاک هستند ,از قبیل اوکراین, کانادا، استرلیا، نیوزیلند، برزیل و امریکا و… می باشند.با تولد فرزند در کشورهای دارای قانون خاک فرزند متولد شده تابعیت آن کشور را میگرد هرچند که والدین آنها تابعیت یا اقامت آن کشور را نداشته باشند.
در حال حاضر تعداد زوج‌هایی که برای تولد فرزندشان برنامه‌ریزی می‌کنند رو به افزایش است. آن‌ها مزایای تولد نوزاد در کشورهای دیگر را به‌خوبی درک می‌کنند. این زوج‌ها به‌منظور گرفتن شهروندی و اقامت برای فرزند خود برنامه‌ریزی می‌کنند و درواقع با این کار مزیتی مادام‌العمر را به فرزندان خود هدیه می‌دهند.

ازمزیت های پاسپورت فرزندان برای والدین

از طرف دیگر خود والدین نیز از امتیاز پاسپورت فرزندشان سود می‌برند؛ مثلاً آنها میتوانند اقامت دائم خود را از طریق پاسپورت فرزند خود بگیرند همچنین برای سایر فرزندان زیر ۱۸ سال نیز میتوانند اقامت دائم اوکراین را دریافت کنند .

پاسپورت اوکراین از روش تولد فرزند در اوکراین
پاسپورت اوکراین از روش تولد فرزند در اوکراین

چرا زوجین تمایل دارند که برای فرزند خود پاسپورت اوکراین را دریافت کنند؟

  پاسپورت اوکراین از روش تولد فرزند در اوکراین : پاسپورت کشور اوکراین  از رتبه 53 به رتبه 29 ارتقا یافته است که نشان از یک پاسپورت با اعتبار بالا در سطح دنیا است رتبه بندی پاسپورت کشورها طبق میزان پذیرش آن ها بدون ویزا انجام می شود.
که  با پاسپورت اوکراین به 142  کشور بدون ویزا میتوان سفر کرد و از آن جمله می توان به کشورهای عضو شنگن نام برد .علاوه براین برای 40 کشور ویزای فرودگاهی به سادگی با پاسپورت اوکراین  گرفته می شود.
بعد از دریافت پاسپورت اوکراین شما به صورت قانونی شهروند اوکراین محسوب و از کلیه حقوق و مزایای مربوط به یک شهروند اوکراینی نیز برخوردار می شوید.
تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/09/03
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823