مشاوره و ارزیابی رایگان!

پاسپورت اوکراین از روش ازدواج با اوکراینی

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق ازدواج پاسپورت اوکراین از روش ازدواج با اوکراینی :  سریع ترین روش  دریافت  پاسپورت اوکراینی ازطریق ازدواج کردن با تبعه اوکراینی است . امروزه با توجه به سخت تر شدن اخذ ویزای شنگن و دیگر کشورها با پاسپورت ایرانی, متقاضیان…


ارزش پاسپورت کشور اوکراین

اخذ پاسپورت اوکراین از طریق ازدواج

پاسپورت اوکراین از روش ازدواج با اوکراینی :  سریع ترین روش  دریافت  پاسپورت اوکراینی ازطریق ازدواج کردن با تبعه اوکراینی است . امروزه با توجه به سخت تر شدن اخذ ویزای شنگن و دیگر کشورها با پاسپورت ایرانی, متقاضیان دریافت پاسپورت کشوری دیگر با اعتبار بالاتر افزایش یافته است.از این رو یکی از راههای اخذ پاسپورت دوم ,از طریق ازدواج با تبعه اوکراینی می باشد.

میزان اعتبار پاسپورت اوکراین

 پاسپورت کشور اوکراین از رتبه 53 به رتبه 29 ارتقا یافته است که نشان از یک پاسپورت با اعتبار بالا در سطح دنیا است . رتبه بندی پاسپورت کشورها طبق میزان پذیرش آن ها بدون ویزا انجام می شود.

که  با پاسپورت اوکراین به 142  کشور بدون ویزا میتوان سفر کرد و از آن جمله می توان به کشورهای عضو شنگن نام برد. علاوه براین برای 40 کشور ویزای فرودگاهی به سادگی با پاسپورت اوکراین  گرفته می شود.

بعد از دریافت پاسپورت اوکراین شما به صورت قانونی شهروند اوکراین محسوب و از کلیه حقوق و مزایای مربوط به یک شهروند اوکراینی نیز برخوردار می شوید.

پاسپورت اوکراین از روش ازدواج با اوکراینی
پاسپورت اوکراین از روش ازدواج با اوکراینی

شرایط گرفتن پاسپورت واقامت دائم اوکراین

اگر یک ایرانی با یک فرد دارای تبعه اوکراینی ازدواج کند میتواند اقامت دائم دریافت کند پروسه ی گرفتن اقامت دائم از طریق ازدواج با شخص اوکراینی حدود 2 سال زمان میبرد.

به این صورت که ابتدا شخص ازدواج میکند سپس باید به ایران بازگردد و ویزای ازدواجی D14 از سفارت اوکراین در ایران یا هرکشور دیگری که فرد اقامت موقت یا دائم آن را داشته باشد درخواست بدهد.

بعد از گرفتن این ویزا مجددا به اوکراین سفر کرده و مدارک خود را به اداره ی مهاجرت تحویل داده و منتظر اقامت یکساله خود میماند.

در پایان سال اول قبل از اتمام اقامت موقت یکساله مجددا برای تمدید یکساله اقامت اقدام و در نهایت پس از گذشت دوسال میتواند درخواست اقامت دائم بدهد.

در صورتی که شخص بعد از گرفتن اقامت دائم از شخص اوکراینی جدا نشود میتواند بعد از گرفتن اقامت دائم برای پاسپورت اوکراینی اقدام نماید.

از زمان درخواست برای پاسپورت تا گرفتن پاسپورت 1سال زمان میبرد. پاسپورت اوکراین یک مصاحبه به زمان اوکراینی دارد که فرد باید تا حدود سطح مقدماتی به زبان اوکراینی مسلط باشد و نیازبه ارائه ی مدرک زبان اوکراینی می باشد.

نکات مهم

شخص زمانی میتواند بعد از گرفتن اقامت دائم برای اخذ پاسپورت اوکراین اقدام نماید که طلاق نگرفته باشد و ازدواج تا زمان اخذ پاسپورت باقی مانده باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/09/03
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823