مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویژگی تحصیل در کشور اوکراین

ویژگی های تحصیل در کشور اوکراین ویژگی تحصیل در کشور اوکراین : اوکراین، یکی از کشورهایی است که هرساله دانشجویان زیادی، این کشور را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب می‌کنند. دانشگاه‌های این کشور از اعتبار بالایی برخوردارند و با بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی در ارتباط هستند….


ویژگی تحصیل در کشور اوکراین

ویژگی های تحصیل در کشور اوکراین

ویژگی تحصیل در کشور اوکراین : اوکراین، یکی از کشورهایی است که هرساله دانشجویان زیادی، این کشور را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب می‌کنند. دانشگاه‌های این کشور از اعتبار بالایی برخوردارند و با بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی در ارتباط هستند. در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی، هزینه تحصیل و هزینه زندگی در اوکراین بسیار پایین است.

اگر صرفاً هزینه کم و ورود با شرایط آسان به دانشگاهی معتبر در اروپا برای شما ملاک است، اوکراین مقصد اصلی شما خواهد‌بود. رشته‌های مهندسی و رشته‌خلبانی در اوکراین از جمله رشته‌های پرتقاضا در دانشگاه‌های این کشوراند. همچنین با تحصیل در برخی رشته‌های مهندسی مانند مهندسی کامپیوتر، امکان اخذ اقامت دائم در همان سال اول ورود به دانشگاه وجود دارد. بعلاوه شما می‌توانید پس از تمام تحصیل در اوکراین و کار در این کشور به مدت ۲ تا ۳ سال، اقامت دائم، و پس از ۵ سال پاسپورت این کشور را دریافت کنید، که از ارزش بالایی برخوردار است.

ویژگی تحصیل در کشور اوکراین
ویژگی تحصیل در کشور اوکراین

ویژگی های تحصیل در اوکراین

اوکراین دارای بهترین موسسات آموزش عالی در اروپای شرقی است. دانشگاه‌های این کشور، نسبت به بسیاری از کشورها، هم در اروپا و هم در سراسر جهان، شهریه پایین‌تری دارند. سال تحصیلی در اوکراین از تاریخ یک سپتامبر در فصل پاییز شروع می‌شود و تا تاریخ ۳۰ ژوئن در بهار ادامه دارد. اکثر موسسات آموزش عالی اوکراین، در ماه‌های ژولای و اگوست در تعطیلات تابستانی به‌سر می‌برند. طبق “قانون آموزش عالی اوکراین”، این کشور دارای چند دسته از موسسات آموزش عالی است که با سطوح مختلف اعتباربخشی، به صورت زیر دسته‌بندی می‌شوند:

سطح I: مدارس آموزش حرفه‌ای

سطح II: مدارس متوسطه فنی و کالج‌ها

سطح III: دانشگاه‌ها، آکادمی‌ها و موسسات آموزشی

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش دانشجویی در اوکراین شامل موارد زیر است :

فتوکپی ازصفحه اول پاسپورت

فتوکپی از دیپلم و ریز نمرات دیپلم

مبلغ  ۱۰۰$

انگیزه نامه

رزومه

ترجمه رسمی شناسنامه

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/07/25
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823