مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای کار اوکراین

شرایط کار در اوکراین   ویزای کار اوکراین : یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت کشور اوکراین مهاجرت کاری به این کشور می باشد. این کشور همانند کشورهای اروپایی به متقاضیان کار در اوکراین مجوز اقامت موقت می دهد، در صورت نیاز متقاضی باید…


مشاغل مورد نیاز در اوکراین

شرایط کار در اوکراین 

 ویزای کار اوکراین : یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت کشور اوکراین مهاجرت کاری به این کشور می باشد. این کشور همانند کشورهای اروپایی به متقاضیان کار در اوکراین مجوز اقامت موقت می دهد، در صورت نیاز متقاضی باید مجوز خود را تمدید کند تا بعد از گذشت مدت زمان معین مجوز اقامت دائم در این کشور رادریافت کنند. برای کاریابی در کشور اوکراین متقاضیان می توانند از طریق وب سایت های کاریابی، موسسات کاریابی معتبر و آگهی های شغلی منتشر شده اقدام کنند. پس از یافتن شغلی مرتبط با رشته تحصیلی و یا مهارت و تخصص خود متقاضیان باید مدارک خود را ارائه کند.

هر ساله در کشور اوکراین لیستی از مشاغل مورد نیاز منتشر می شود، متقاضیانی که در این مشاغل دارای مهارت و تخصص یا مدارک دانشگاهی باشند می توانند در شغل مورد نظر استخدام شوند.

شرایط اخذ ویزای کاری اوکراین 

ویزای کاری اوکراین : مهاجرت به اوکراین از طریق ویزای کار در این کشور امکان پذیر می باشد، این امر به شرط آن است که فرد جویای کار اجازه کار در اوکراین را داشته باشد و یا این اجازه را دریافت نماید.

این اجازه در حالتی محقق می شود که کارفرما کار مورد نظر را به مدت 3 ماه در اکراین و 3 ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی کرده و پس از گذشت این مدت اگر شخصی با شرایط مذکور در آگهی یافت نشد، در آن زمان شخص متقاضی کار می تواند آن کار را دریافت کرده و به تبع آن ویزای کار اکراین را دریافت نماید.

یکی دیگر از راه های موجود مکاتبه فرد متقاضی ویزای کار اوکراین با کارفرمایان و شرکت های اوکراینی می باشد تا از این طریق موفق به اخذ ویزای کاری اوکراین شوند.

در کشور اوکراین قوانینی برای کار وجود دارد، شاغلین در این کشور باید در طول هفته به مدت 40 ساعت مشغول به کار باشند. شاغلینی که در رده سنی 18 تا 36 سال قرار دارند باید در طول هفته به مدت 36 ساعت کار کنند.

ویزای کاری اوکراین
ویزای کاری اوکراین

لیست مشاغل مورد نیازدر اوکراین 

راننده : متقاضیان این شغل ابتدا باید مجوز این کار را بگیرند که البته هزینه بر است ،با وجود ارتقاء و رشد 3.5 درصدی رانندگان کامیون ،اتوبوس و تاکسی همچنان با کمبود نیرو در این کار مواجه هستند.

حسابدار : در بخش های اقتصادی  ومالی  کشور اوکراین نیازمند حسابداران ماهر در شرکت های خود میباشد و شخص برای دریافت این شغل باید در رقابت تلاش بسیاری داشته باشد

کشاورز : کشاورزی در اوکراین پرقدرت‌ترین صنعت برای جذب سرمایه گذاران خارجی است.   به دلیل داشتن شرایط طبیعی و موقعیت مکانی کشور اوکراین در نقشه تجارت جهانی، کم هزینه بودن منابع محلی و تمایل تاریخی به کشاورزی، زیرساخت‌های توسعه یافته و ماشین آلات کشاورزی، نزدیک بودن به بازارهای مصرف کنندۀ برتر جهان از جمله کشورهای اتحادیه اروپا و خاورمیانه.

مهندس فناوری اطلاعات : در دنیای مدرن امروز فناوری اطلاعات نقش موثری در توسعه و پیشرفت کشورها دارد ،در کشور اوکراین این حرفه بسیار مورد نیاز میباشد و هرساله تقاضا برای واجدین شرایط آن رو به افزایش است و حقوق بالایی دریافت می کنند تسلط به زبان و برنامه نویسی پیشرفته  برای این شغل لازم و ضروری میباشد

پزشک :حوزه فعالیت پزشکی همواره جزء مشاغل محبوب وپردرآمد البته بسیار مورد نیاز است. به ویژه در زمینه پوست و مو و زیبایی بسیار مورد توجه است همین طور داروسازی جزء پرمتقاضی ترین مشاغل برای کشورهای توسعه یافته و در حال پیشرفت مانند اوکراین است

مترجم :مترجمی یکی از مشاغل مورد نیاز در اوکراین است شما به عنوان یک مترجمه خوب می توانید در دارالترجمه ها و شرکت های بین المللی  استخدام شود و در بازار کار اوکراین کسب درآمد کرده از فرصت های شغلی در این زمینه بهره ببرد .

ویزای کاری اوکراین
ویزای کاری اوکراین

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار اوکراین 

 • پاسپورت متقاضی که یک سال از زمان انقضا مانده باشد
 • چند قطعه عکس 3*4
 • بیمه نامه سلامت
 • ارائه نامه تمکن مالی حداقل 90 میلیون
 • ارائه دعوت نامه یا قرار داد رسمی دریافت شده
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده
 • پرداخت هزینه های مربوط به ویزای کار اوکراین
 • ارائه مدرک تحصیلی
 • ارائه نشانی محل سکونت
 • دعوت نامه شغلی دریافت شده
 • عکس پاسپورتی
 • پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای کار و ارائه رسید آن

اخذ اقامت اوکراین از طریق مهاجرت کاری 

همانطور که گفته شد متقاضیان می توانند از طریق مهاجرت کاری در این کشور اقامت داشته باشند. متقاضیان می توانند با دریافت ویزای کار به طور موقت در این کشور اقامت داشته باشند و اگر قصد اقامت مجدد در اوکراین داشته باشند باید ویزای کار خود را تمدید کنند. پس از گذشت مدت زمان معین، پرداخت مالیات و رعایت قوانین فرد می تواند اقامت دائم کشور اوکراین را برای خود و اعضاء خانواده کسب کند.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1400/08/17
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823