مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای کاری اوکراین

شرایط کار در اوکراین برای متقاضیان اقامت اوکراین ویزای کاری اوکراین : دریافت اقامت اکراین از طریق ویزای کار در این کشور امکان پذیر می باشد، اما این امر منوط به آن است که فرد جویای کار اجازه کار در اکراین را داشته باشد و…


ویزای جاب آفر

شرایط کار در اوکراین برای متقاضیان اقامت اوکراین

ویزای کاری اوکراین : دریافت اقامت اکراین از طریق ویزای کار در این کشور امکان پذیر می باشد، اما این امر منوط به آن است که فرد جویای کار اجازه کار در اکراین را داشته باشد و یا این اجازه را دریافت نماید. دریافت این اجازه منوط بر این است که کارفرما کار مورد نظر را به مدت 3 ماه در اکراین و 3 ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی کرده و پس از سپری شدن این مدت اگر شخصی با شرایط ذکر شده در آگهی یافت نشد، در آن زمان شخص متقاضی کار می تواند آن کار را دریافت کرده و بر اساس آن ویزای کار اکراین را دریافت نماید. یکی دیگر از راه های موجود مکاتبه فرد متقاضی ویزای کار اکراین با کارفرمایان و شرکت های اکراینی می باشد تا از این طریق موفق به اخذ ویزای کاری اکراین شوند.

اما با توجه به نرخ بیکاری در این کشور و عدم ثبات شرایط اقتصادی  امکان یافتن کار در اکراین با سختی های خاص خود آمیخته شده است و امر اخذ ویزای کار در اکراین را با دشواری مواجه کرده است. قراردادهای کاری دراکراین نیز مانند بسیاری از کشورها دارای انواع مختلفی مانند قرارداد بلند مدت و نامحدود، قرارداد برای پروژه خاص و…می باشد و در قراردادهای کاری  باید موارد مشخصی از جمله وظایف کارمند، میزان ساعت کار و حقوق کارمند قید شود.

روند کاریابی در اوکراین 

 1. ابتدا باید یک کارفرما در اوکراین پیدا کنید
 2. قبل از ورود شما کارفرما باید تاییدیه عضویت شما در شرکت خود برای دریافت مجوز کار صادرکند
 3. کارفرما باید محلی را برای سکونت شما معرفی نماید و برای رضایت نامه محضری صاحب ملک اقدام کند
 4. متقاضی کار در جهت دریافت ویزای شرکتی از سفارت اوکراین در ایران اقدام کند
 5. پس از 2الی 3 هفته مدارک خود را از مرکز ویزا سنتر دریافت کند
 6. ویزای شرکتی مصاحبه دارد که هدف از آن پی بردن به دلیل های شما برای کار در اوکراین است مصاحبه توسط کنسول انجام می شود

ویزای کاری 3 ماهه صادر می شود و فرد متقاضی در طی این مدت باید برای دریافت اقامت 1 ساله اقدام کند.

ویزای کاری اوکراین
ویزای کاری اوکراین

مدارک لازم برای دریافت ویزای کار در اوکراین 

 

گذرنامه معتبر

دعوتنامه کاری

گواهی سوء پیشینه

بیمه مسافرتی

برای پوشش هزینه های درمانی مدت زمان اقامت

آدرس محل سکونت در زمان اقامت

تمکن مالی برای هزینه های زندگی

 

 

مشاغل مورد نیاز در کشور اوکراین

 • مترجم : مترجمی یکی از مشاغل مورد نیاز در اوکراین است شما به عنوان یک مترجمه خوب می توانید در دارالترجمه ها و شرکت های بین المللی استخدام شود و در بازار کار اوکراین کسب درآمد کرده از فرصت های شغلی در این زمینه بهره ببرد.
 • حسابدار: در بخش های اقتصادی ومالی  کشور اوکراین نیازمند حسابداران ماهر در شرکت های خود می باشد و شخص برای دریافت این شغل باید در رقابت تلاش بسیاری داشته باشد.
 • کشاورز: کشاورزی در اوکراین پرقدرت‌ترین صنعت برای جذب سرمایه گذاران خارجی است. به دلیل داشتن شرایط طبیعی و موقعیت مکانی کشور اوکراین در نقشه تجارت جهانی، کم هزینه بودن منابع محلی و تمایل تاریخی به کشاورزی، زیرساخت‌های توسعه یافته و ماشین آلات کشاورزی، نزدیک بودن به بازارهای مصرف کنندۀ برتر جهان از جمله کشورهای اتحادیه اروپا و خاورمیانه.
 • پزشک : حوزه فعالیت پزشکی همواره جزء مشاغل محبوب وپردرآمد البته بسیار مورد نیاز است. به ویژه در زمینه پوست و مو و زیبایی بسیار مورد توجه است همین طور داروسازی جزء پرمتقاضی ترین مشاغل برای کشورهای توسعه یافته و در حال پیشرفت مانند اوکراین است.
تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1400/06/03
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823