مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای کاری اوکراین و مشاغل مورد نیاز

پروسه کاریابی و ویزای کاری در اوکراین  ویزای کاری اوکراین و مشاغل مورد نیاز : برای دریافت ویزای کاری اوکراین و کسب اقامت اوکراین لازم است ابتدا فرد اجازه کار از سمت کارفرمایان در این کشور را داشته باشد. کار دراوکراین از طریق جذب نیرو…


ویزای کاری اوکراین

پروسه کاریابی و ویزای کاری در اوکراین 

ویزای کاری اوکراین و مشاغل مورد نیاز : برای دریافت ویزای کاری اوکراین و کسب اقامت اوکراین لازم است ابتدا فرد اجازه کار از سمت کارفرمایان در این کشور را داشته باشد. کار دراوکراین از طریق جذب نیرو در اوکراین این است که ابتدا کارفرما برای شغل مورد نظر باید در سایت های کاریابی آگهی استخدام بزند و دعوت به همکاری به عمل آورند لازم به ذکر است که قبل از عقد هر گونه قرار داد کارفرما با کسب یک مجوز از اداره کاراوکراین ثابت کند که هیچ شهروندی در اوکراین تخصص در کار مربوطه را ندارد و کارفرما ملزم به استخدام فرد خارجی برا ی آن کار شده است.

برای دریافت ویزای کاری در اوکراین حتما در توافق نامه کاری باید مدت زمان اشتغال به کار و وظیفه کارمند ذکر شود. راه کار دیگر این است که فرد متقاضی با ارسال رزومه و مکاتبه با کارفرمایان شغل مورد نظر خود را کسب کند .

مدارک مورد نیاز ویزای کار اکراین 

کار در اکراین و اخذ ویزای کار اکراین نیازمند ارائه مدارکی شخصی می باشد که بنابر قانون کشور اکراین هر شخصی که می خواهد ویزای کار اکراین را دریافت کند باید واجد این شرایط مانند حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و آشنایی با زبان اکراینی باشد. علاوه بر آن شخص باید فرم درخواست مربوطه را پر کرده و با مدارک زیر ارایه دهد:

 • گذرنامه معتبر
 • دعوتنامه کاری
 • فرم درخواست ویزای کاری
 • اصل پاسپورت و کپی آن
 • یک قطعه عکس پاسپورتی
 • کپی قرارداد کاری همراه گواهی متقاضی
 • گواهی سوء پیشینه
 • بیمه مسافرتی
 • برای پوشش هزینه های درمانی مدت زمان اقامت
 • آدرس محل سکونت در زمان اقامت
 • تمکن مالی برای هزینه های زندگی
  ویزای کاری اوکراین و مشاغل مورد نیاز
  ویزای کاری اوکراین و مشاغل مورد نیاز

مشاغل مورد نیاز در اوکراین

مترجم : مترجمی یکی از مشاغل مورد نیاز در اوکراین است شما به عنوان یک مترجمه خوب می توانید در دارالترجمه ها و شرکت های بین المللی استخدام شود و در بازار کار اوکراین کسب درآمد کرده از فرصت های شغلی در این زمینه بهره ببرد .

حسابدار: در بخش های اقتصادی ومالی  کشور اوکراین نیازمند حسابداران ماهر در شرکت های خود میباشد و شخص برای دریافت این شغل باید در رقابت تلاش بسیاری داشته باشد .

کشاورز : کشاورزی در اوکراین پرقدرت‌ترین صنعت برای جذب سرمایه گذاران خارجی است. به دلیل داشتن شرایط طبیعی و موقعیت مکانی کشور اوکراین در نقشه تجارت جهانی، کم هزینه بودن منابع محلی و تمایل تاریخی به کشاورزی، زیرساخت‌های توسعه یافته و ماشین آلات کشاورزی، نزدیک بودن به بازارهای مصرف کنندۀ برتر جهان از جمله کشورهای اتحادیه اروپا و خاورمیانه.

پزشک : حوزه فعالیت پزشکی همواره جزء مشاغل محبوب وپردرآمد البته بسیار مورد نیاز است. به ویژه در زمینه پوست و مو و زیبایی بسیار مورد توجه است همین طور داروسازی جزء پرمتقاضی ترین مشاغل برای کشورهای توسعه یافته و در حال پیشرفت مانند اوکراین است

مهندس فناوری اطلاعات : در دنیای مدرن امروز فناوری اطلاعات نقش موثری در توسعه و پیشرفت کشورها دارد، در کشور اوکراین این حرفه بسیار مورد نیاز می باشد و هرساله تقاضا برای واجدین شرایط آن رو به افزایش است و حقوق بالایی دریافت می کنند تسلط به زبان و برنامه نویسی پیشرفته برای این شغل لازم و ضروری می باشد

ویزای کاری اوکراین و مشاغل مورد نیاز
ویزای کاری اوکراین و مشاغل مورد نیاز

شرایط عمومی کار  

ساعت کاری در اوکراین 40 ساعت در هفته است

 اضافه کاری طبق قانون هر روز 4 ساعت است و نه بیشتر به طوری که در طول سال اضافه کاری فرد از 120 ساعت نباید تجاوز کند .

دراوکراین 24 روز تعطیل رسمی با حقوق در نظر گرفته شده است . مجوز کاراز 1 سال داده و تا 3 سال تمدید می شود

اقامت کاری اوکراین قابل تبدیل به اقامت دائم نمیباشد و در طول اقامت کاری میتوانند از طریق دیگر اقدام کنند.

موسسات کاریابی 

IT Flocation

IT Talent Find

Brain Source International

IT Job

Hutson

CNA International Ukrain

تماس باما
تماس باما

امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1400/05/27
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823