مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای همراه اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

معرفی کشور اوکراین ویزای همراه اوکراین : کشور اکراین در اروپای شرقی واقع شده است. دومین کشور بزرگ قاره اروپا بعد از روسیه است و رودخانه ی بزرگ دنیپر از میانه ی آن می گذرد. پایتخت آن نیز شهر کیِف می باشد. این کشور از شمال…


unnamed file 3 -ره پویان عدالت

معرفی کشور اوکراین

ویزای همراه اوکراین : کشور اکراین در اروپای شرقی واقع شده است. دومین کشور بزرگ قاره اروپا بعد از روسیه است و رودخانه ی بزرگ دنیپر از میانه ی آن می گذرد. پایتخت آن نیز شهر کیِف می باشد. این کشور از شمال با بلاروس؛ از شرق با روسیه؛ از سمت جنوب با دریاهای آزوف و سیاه؛ از جنوب غربی با مولداوی و رومانی؛ و بالاخره از غرب با مجارستان، لهستان و اسلواکی  هم مرز و همسایه می باشد

مزایای اقامت دائم اوکراین

داشتن تمامی حقوق یک شهروندی اوکراینی به جزعدم امکان شرکت درانتخابات

بدست آوردن پاسپورت اوکراینی در کوتاه‌ترین زمان ممکن

دریافت اجازۀ کار دائم

دریافت تسهیلات بانکی و وام

تسهیل در دریافت ویزا برای سفر به کشورهای دیگر اروپایی و امریکا

وجود موقعیت‌های مناسب سرمایه گذاری

امکان دریافت اقامت برای خانواده درجه یک بدون هزینه اضافی

ویزای همراه اوکراین
ویزای همراه اوکراین

 

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای همراه اوکراین

دعوتنامه معتبر

مدارک شخص یا شرکت دعوت کننده

فرم درخواست روادید پر شده و به امضا رسیده به شکل صحیح

گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه تاریخ

دو قطعه عکس 4*3

پرداخت هزینه کنسولی (65 دلار آمریکا)

پرداخت مبلغ 32 یورو به ویزا سنتر

بیمه نامه مسافرتی

مدارکی که نشان دهنده هدف فرد خارجی یا شخص فاقد تابعیت از سفر و اقامت در اوکراین باشد. مثل رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، تمکن مالی با حداقل 25 میلیون تومان موجودی،…

روش های اخذ اقامت کشور اوکراین 

اخذ پاسپورت اکراین از روش ازدواج : سریعترین روش دریافت پاسپورت اوکراینی از طریق ازدواج کردن با تبعه اوکراینی است . امروزه به دلیل سخت تر شدن اخذ ویزای شنگن و دیگر کشور ها با پاسپورت ایرانی متقاضیان داشتن پاسپورت کشورهای دیگر زیاد شده است به همین دلیل داشتن پاسپورت ثانویه اکراین مورد توجه بسیاری قرار گرفته است .

ویزای همراه اوکراین
ویزای همراه اوکراین

اخذ پاسپورت اکراین از روش تولد فرزند: تعداد کمی از کشورها هستند که قانون خاک دارند،از جمله کشور اکراین  که از این قانون پیروی میکند با تولد فرزند در کشورهای دارای قانون خاک فرزند متولد شده تابعیت آن کشور را دریافت میکند ختی اگر والدین آن تابعیت یا اقامت آن کشور را نداشته باشند .

پاسپورت اوکراین از طریق تحصیل : یکی دیگر از راه های اخذ اقامت و پاسپورت اوکراین اقدام از طریق تحصیل می باشد.البته تحصیل به اقامت ختم نمیشود مگر آنکه در این مدت زمان از طریق ازدواج یا تولد فرزند ویا حضانت فرزند خوانده درخواست اقامت داده شود فرد میتواند در همان ابتدای تحصیل درخواست پاسپورت بدهد و در این کشور کار کند بعد از سپری شدن 5 سال از درخواست او پاسپورت دریافت میکند.

البته توجه به این نکته ضروری است که تحصیل در این کشور موجب اعطای اقامت دائم نمی شود اگر فرد بعد از تحصیل خود در این کشورتصمیم به اخذ پاسپورت گرفت  برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت، شخص باید پس از سپری کردن تحصیلات خود مشغول به کار شده و در صورت سپری کردن مدت 5 سال اقامت در این کشور برای اخذ اقامت دائم خود و پس از آن نیز برای اخذ پاسپورت اوکراین اقدام نماید.

پاسپورت اوکراین از طریق سرمایه گذاری : در خصوص اخذ پاسپورت اوکراین از طریق سرمایه گذاری می توان بیان نمود که  با توجه به قانون مهاجرت کشور اوکراین در صورتی به شخص سرمایه گذار اقامت و سپس تابعیت داده می شود که حداقل 100،000 یورو در این کشور سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری در این کشور به روش های مختلفی قابل انجام است که از جمله ی آن می توان به ثبت شرکت و یا خرید قسمتی از سهام یک شرکت در حال فعالیت اشاره کرد.در مدت اقامت 3 ساله خود از طریق یکی از روش های دریافت اقامت دائم اقدام به اخذ پاسپورت کنند .

دریافت ویزای همراه 

از طریق هریک از روش های دریافت اقامت فرد متقاضی میتواند به عنوان همراه برای خانواده خود ، پدر و مادر ،همسر، فرزندان زیر 18 سال خود درخواست ویزای همراه D15 داده و برای اقامت آنها اقدام کند فردی که از طریق ویزای همراه وارد اوکراین می شود از طریق یکی از روش ها میتوانند اقدام به دریافت اقامت دائم کنند.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/08/17
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823