مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای جاب آفر – ویزای کاری اوکراین

اخذ ویزای کاری اوکراین  ویزای جاب آفر :اوکراین یکی از کشور های اروپای شرقی است که اخیرا درخواست عضویت در اتحادیه اروپا و شنگن داده است .و مورد استقبال بسیاری از مهاجرین قرار گرفته است اقامت کاری یکی از راههای گرفتن اقامت موقت در بسیاری…


ویزای جاب آفر

اخذ ویزای کاری اوکراین 

ویزای جاب آفر :اوکراین یکی از کشور های اروپای شرقی است که اخیرا درخواست عضویت در اتحادیه اروپا و شنگن داده است .و مورد استقبال بسیاری از مهاجرین قرار گرفته است اقامت کاری یکی از راههای گرفتن اقامت موقت در بسیاری از کشورهاست ولی در اغلب کشورها اخذ اقامت کاری بسیار طولانی و پیچیده است و نیاز به رفت و آمدهای متعدد دارد درصورتی که دریافت اقامت از طریق کاری در اوکراین راحتتر و سریعتر از کشورهای دیگر است .

پروسه کاریابی در اوکراین 

به طور معمول افراد برای ایجاد شرایط مطلوب تر زندگی دست به مهاجرت کاری میزنند  نکته مهم در این زمینه داشتن تخصص مورد نیاز در کشور مورد نظر می باشد به جهت سهولت در کاریابی .همچنین داشتن تخصص و تحصیلات کافی برای پیدا کردن کارفرما نقش اساسی دارد .

 1. ابتدا باید یک کارفرما در اوکراین پیدا کنید
 2. قبل از ورود شما کارفرما باید تاییدیه عضویت شما در شرکت خود برای دریافت مجوز کار صادرکند
 3. کارفرما باید محلی را برای سکونت شما معرفی نماید و برای رضایت نامه محضری صاحب ملک اقدام کند
 4. متقاضی کار در جهت دریافت ویزای شرکتی از سفارت اوکراین در ایران اقدام کند
 5. پس از 2الی 3 هفته مدارک خود را از مرکز ویزا سنتر دریافت کند
 6. ویزای شرکتی مصاحبه دارد که هدف از آن پی بردن به دلیل های شما برای کار در اوکراین است مصاحبه توسط کنسول انجام می شود
 7. ویزای کاری 3 ماهه صادر میشود و فرد متقاضی در طی این مدت باید اقدام به دریافت اقامت 1 ساله بگیرد

ویزای کار اوکراین و مدارک مورد نیاز ویزای جاب آفر

کار در اکراین و اخذ ویزای کار اکراین نیازمند ارائه مدارکی شخصی می باشد که بنابر قانون کشور اکراین هر شخصی که می خواهد ویزای کار اکراین را دریافت کند باید واجد این شرایط مانند حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و آشنایی با زبان اکراینی باشد. علاوه بر آن شخص باید فرم درخواست مربوطه را پر کرده و با مدارک زیر ارایه دهد

 • گذرنامه معتبر
 • دعوتنامه کاری
 • گواهی سوء پیشینه
 • بیمه مسافرتی
 • آدرس محل سکونت در زمان اقامت
 • تمکن مالی برای هزینه های زندگی

 

ویزای جاب آفر
ویزای جاب آفر

 

لیست مشاغل مورد نیازدر اوکراین 

ترنس -ره پویان عدالت راننده : متقاضیان این شغل ابتدا باید مجوز این کار را بگیرند که البته هزینه بر است ،با وجود ارتقاء و رشد 3.5 درصدی رانندگان کامیون ،اتوبوس و تاکسی همچنان با کمبود نیرو در این کار مواجه هستند.

ترنس -ره پویان عدالت حسابدار:در بخش های اقتصادی ومالی  کشور اوکراین نیازمند حسابداران ماهر در شرکت های خود می باشد و شخص برای دریافت این شغل باید در رقابت تلاش بسیاری داشته باشد .

ترنس -ره پویان عدالت کشاورز : کشاورزی در اوکراین پرقدرت‌ترین صنعت برای جذب سرمایه گذاران خارجی است. به دلیل داشتن شرایط طبیعی و موقعیت مکانی کشور اوکراین در نقشه تجارت جهانی، کم هزینه بودن منابع محلی و تمایل تاریخی به کشاورزی، زیرساخت‌های توسعه یافته و ماشین آلات کشاورزی، نزدیک بودن به بازارهای مصرف کنندۀ برتر جهان از جمله کشورهای اتحادیه اروپا و خاورمیانه.

ترنس -ره پویان عدالت مهندس فناوری اطلاعات : در دنیای مدرن امروز فناوری اطلاعات نقش موثری در توسعه و پیشرفت کشورها دارد ،در کشور اوکراین این حرفه بسیار مورد نیاز میباشد و هرساله تقاضا برای واجدین شرایط آن رو به افزایش است و حقوق بالایی دریافت می کنند تسلط به زبان و برنامه نویسی پیشرفته برای این شغل لازم و ضروری می باشد

ترنس -ره پویان عدالت پزشک :حوزه فعالیت پزشکی همواره جزء مشاغل محبوب وپردرآمد البته بسیار مورد نیاز است. به ویژه در زمینه پوست و مو و زیبایی بسیار مورد توجه است همین طور داروسازی جزء پرمتقاضی ترین مشاغل برای کشورهای توسعه یافته و در حال پیشرفت مانند اوکراین است

ترنس -ره پویان عدالت مترجم :مترجمی یکی از مشاغل مورد نیاز در اوکراین است شما به عنوان یک مترجمه خوب می توانید در دارالترجمه ها و شرکت های بین المللی استخدام شود و در بازار کار اوکراین کسب درآمد کرده از فرصت های شغلی در این زمینه بهره ببرد .

اقامت اوکراین از طریق کار و معرفی موسسه های کاریابی 

همانطور که ذکر شد جستجوی کار در اکراین از طریق آگهی های اینترنتی و یا موسسات کاریابی بهترین راه ممکن برای یافتن شغل مورد نیاز و اخذ ویزای کار اکراین می باشد که مستلزم آن است که شخص با مکاتبه با این موسسات و ارایه مشخصات به آنها بتواند کار مورد نظرش را در این کشور پیدا کند.

برخی از موسسات کاریابی در اکراین عبارتند از

IT Flocation

IT Talent Find

Brain Source International

IT Job

Hutson

CNA International Ukrain

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1400/01/08
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823