مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای ثبت شرکت در اوکراین

اقامت اوکراین از روش سرمایه گذاری در اوکراین  ویزای ثبت شرکت در اوکراین : پایتخت کشور اوکراین، شهر کیف می باشد که بزرگترین شهر اوکراین نیز می باشد.حکومت کشور اوکراین جمهوری می باشد و زبان رسمی آن ها اوکراینی است. مساحت کشور اوکراین به اندازه ۶۰۳,۶۲۸…


ثبت شرکت در اوکراین

اقامت اوکراین از روش سرمایه گذاری در اوکراین 

ویزای ثبت شرکت در اوکراین : پایتخت کشور اوکراین، شهر کیف می باشد که بزرگترین شهر اوکراین نیز می باشد.حکومت کشور اوکراین جمهوری می باشد و زبان رسمی آن ها اوکراینی است. مساحت کشور اوکراین به اندازه ۶۰۳,۶۲۸ کیلومتر مربع می باشد. واحد پول در این کشور گربونا است. و طبق آمار  ۷۷٫۸٪ از جمعیت اوکراین را نژاد اوکراینی و مابقی را نژادهای دیگر می باشند .

اقامت از روش ثبت شرکت در اوکراین 

درخواست اقامت دائم اوکراین و پاسپورت اکراین در سال های اخیر از راه قانونی افزایش پیدا کرده است. روش های مختلفی برای اخذ اقامت این کشور وجود دارد که این روش ها شامل تحصیل، کار، ازدواج، ثبت شرکت و سرمایه گذاری، تولد و پناهندگی می باشند.

اقامت اکراین از طریق سرمایه گذاری در غالب ثبت شرکت امکان پذیر می باشد و افراد می توانند با افتتاح یک شرکت در صورت رعایت شرایط قانونی سرمایه گذاری در این کشور اقدام به اخذ اقامت دائم این کشور نمایند.سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اوکراین ۱۰۰۰۰۰ دلار در ابتدای کار می باشد که بعد از افتتاح حساب در اوکراین نیاز است که این مبلغ به حساب شرکت واریز گردد .

دیگر هزینه های ثبت شرکت در حدود ۱۰۰۰۰ یورو  و هزینه های استخدام  پرسنل شرکت در حدود ۱۰۰۰ یورو در ماه بعلاوه هزینه بیمه و مالیات سالانه در حدود ۱۰۰۰۰ یورو و هزینه های سفر به اوکراین و هزینه های جانبی از جمله این هزینه ها می باشد.

 

ویزای ثبت شرکت در اوکراین
ویزای ثبت شرکت در اوکراین

ویزاهای اقامت اوکراین از روش سرمایه گذاری 

ویزای ترانزیت (نوعB ) این نوع ویزا در مواردی صادر می شود که فرد خارجی قصد عبور از اوکراین را دارد و هر دوره ترانزیت از ۵ روز تجاوز نمی کند. ویزاهای نوع B در چند نوع سینگل، دوطرفه و مالتی صادر می شوند که برای حداکثر ۱ سال صادر می شود.

ویزای کوتاه مدت(نوع C) این نوع ویزا زمانی صادر می شود که در آن یک فرد خارجی قصد دارد در هر ۱۸۰ روز در اوکراین به مدت ۹۰ روز بماند. این نوع ویزا می تواند به صورت سینگل، دوطرفه و یا مالتی صادر می شود که بسته به مدارک شما میتواند برای حداقل مدت ۶ ماه و حداکثر ۵ سال صادر شود.

ویزای بلند مدت(نوع D) این ویزا در مواردی صادر می شود که یک فرد خارجی قصد اقامت موقت در اوکراین را برای بیش از ۹۰ روز دارد. طبق قانون اوکراین همه افراد خارجی که هدف اقامت در اوکراین را دارند موظف به اخذ مجوز اقامت هستند. بنابراین اگر میخواهید بیش از ۹۰ روز در اوکراین بمانید، باید یک کارت اقامت دائم دریافت کنید. شرایط اقامت موقت در اوکراین تا ۳ سال است.

سرمایه گذاری در اوکراین 

ثبت شرکت در اوکراین یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور است. کشور اوکراین به سرمایه گذاران خارجی و افرادی که مقیم اوکراین هستند اجازه ثبت شرکت را می دهد. لازم به ذکر است ثبت شرکت در اوکراین ضوابط و مقرراتی دارد : سرمایه گذار خارجی می بایست در ابتدا شماره شناسه مالیاتی دریافت نماید، دریافت این شماره شناسه برای انجام هرگونه تجارتی در اوکراین اجباری است.

دومین مرحله ثبت شرکت در اوکراین دریافت مجوز کار از اداره کار اوکراین می باشد، شخص سرمایه گذار پس از دریافت مجوز کار می تواند سمت خود را به مدیر رسمی شرکت تغییر دهد.در ابتدا می بایست از طرف یک کارفرما این کار انجام شود.

معمولا برای ثبت شرکت در اوکراین ابتدا یک شخص حقوقی اوکراینی می بایست به عنوان مدیر عامل محسوب گردد و پس از آن سرمایه گذار خارجی به عنوان مدیر عامل انتساب می گردد و شخص حقوقی اخراج می گردد. این موضوع یکی از پیچیدگی های سرمایه گذاری در اوکراین بر سرمایه گذاران خارجی می باشد.مبلغ سرمایه گذاری در شرکت نباید کمتر از 100 هزار دلار آمریکا باشد.

ویزای ثبت شرکت در اوکراین
ویزای ثبت شرکت در اوکراین

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اوکراین

  • کپی پاسپورت شخص متقاضی
  • کپی از شماره شناسه مالیاتی
  • لیست فعالیت های پیشنهادی در شرکت
  • مشخصات متقاضی شامل آدرس، شماره تماس، ایمیل و…
  • وکالت نامه محضری به شخص حقوقی برای انجام مراحل ثبت شرکت

مزایای سرمایه گذاری در اوکراین

ترنس -ره پویان عدالت اوکراین از بازار های بزرگ اروپاست.

ترنس -ره پویان عدالت نیروی کار دراوکراین ارزان است.

ترنس -ره پویان عدالت اوکراین مواقعیت استراتژیک خوبی دارد و بین سه منطقه آسیا، اروپا و روسیه قرار گرفته است.

ترنس -ره پویان عدالت اوکراین منابع طبیعی فراوان و صنعت بزرگ کشاورزی دارد.

ترنس -ره پویان عدالت دولت اوکراین در حال تغییر سیاست های خود و بهبود فضای کسب و کار برای سرمایه گذران خارجی است.

ترنس -ره پویان عدالت زمان اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت، بسیار کوتاه است .

ترنس -ره پویان عدالت ثبت شرکت و اخذ اقامت در مدت ۲ ماه انجام می شود.

ترنس -ره پویان عدالت مالیات شرکت ثبت شده در اوکراین بسیار کم است و مبلغی در حدود ۱۰۰- ۲۰۰ یورو در ماه است.

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/12/04
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823