مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای تولد فرزند در اوکراین

معرفی کشور اوکراین  ویزای تولد فرزند در اوکراین : اوکراین از کشورهای اروپای شرقی می باشدکشور اوکراین دارای جمعیتی در حدود 42.22 میلیون نفر استمساحت کشور اوکراین 603,628 km2 است که 7 درصد ان خط ساحلی است. و به طور کلی دومین کشور وسیع در…


روادید بین اوکراین و اتحادیه اروپا لغو شد

معرفی کشور اوکراین 

ویزای تولد فرزند در اوکراین : اوکراین از کشورهای اروپای شرقی می باشدکشور اوکراین دارای جمعیتی در حدود 42.22 میلیون نفر استمساحت کشور اوکراین 603,628 km2 است که 7 درصد ان خط ساحلی است. و به طور کلی دومین کشور وسیع در اروپا است. طبق آمار حدود 78 درصد از جمعیت این کشور را نژاد اوکراینی و بقیه را نژادهای بلاروسی، روسی، مولداوی، بلغارها، مجارستانی، لهستانی، یونانی ها، تاتارها و… تشکیل می دهند. نوع حکومت اوکراین جمهوری می باشد که از 24 استان متشکل شده است. کشور اوکراین دارای آب و هوای قاره ای همراه با تابستان های گرم و زمستان های سرد می باشد. واحد پول کشور اوکراین گریونا است .

انواع ویزا اکراین

ویزای صادر شده توسط مؤسسات دیپلمات خارجی این کشور به سه نوع اصلی ویزا اوکراین تقسیم می‌شوند، که عبارت‌اند از : نوع B، C، D.

ویزای نوع B: این نوع برای ورود تک و دویا چند بار ورود صادر می شود و به اصطلاح با نام ویزای ترانزیت مطرح است و به مدت 5 روز صادر میشود اعتبار این ویزا 1 ساله است .

ویزای نوع C: برای ورود یک الی چندبار صادر می شود و 12 ماهه است به اصطلاح ویزای کوتاه مدت نیز بدان گفته می شود و حداکثر 90 روزه و برای مدت 1 سال اعتبار دارد.

ویزای نوع D: این نوع ویزا بلند مدت است و به اصطلاح ویزا ورود چندگانه با اعتبار90 روز است.

 

اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند 

یکی از پرطرفدار ترین راه ها برای اخذ اقامت در اوکراین از طریق تولد فرزند است. بنابراین زوج هایی که میخواهند از این طریق اقدام کنند باید ابتدا برنامه ریزی درستی داشته و در این زمینه اطلاعات کافی را بدست بیاورند. ما در این مقاله به صورت خلاصه به موضوع اقامت از طریق تولد فرزند می پردازیم.

چندین روش برای اخذ ویزای اوکراین وجود دارد مانند ثبت شرکت، ازدواج، حضانت فرزند، فرزند خواندگی، و…که تولد فرزند از جمله این روش هاست، اخذ تابعیت اوکراین از طریق تولد از سایر مواردی می باشد که مورد توجه والدین در خصوص تولد فرزندان نیز قرار گرفته است.

اخذ تابعیت به دلیل مزایا و امتیازات ویژه ای که برای فرد متقاضی دارد، همواره مورد توجه متقاضیان و مهاجرین خارجی بوده است تولد در خاک اوکراین مستلزم تامین شرایط و آگاهی از قوانین آن است.

 

 

ویزای تولد فرزند در اوکراین
ویزای تولد فرزند در اوکراین

مزیت های اخذ اقامت از روش تولد فرزند 

اقامت در تمام کشورهای عضو EU

امکان به دست آوردن شرایط کار و زندگی در کل کشورهای اتحادیه اروپا

امکان مهاجرت والدین با ثبت بعدی اقامت دائمی

امکان برخورداری از تمامی امکانات درمانی و پزشکی در کل اروپا بعد از تولد فرزند در اوکراین

امکان سرمایه‌گذاری در تمام کشورهای عضو اتحادیه

آزادی سفر به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا

امکان افتتاح حساب در تمام کشورهای اروپایی

امکان به دست آوردن مراقبت‌های پزشکی و تحصیل رایگان برای فرزند

 

مدارک لازم جهت تایید تابعیت اوکراین 

اظهاریه

گواهی تولد کودک بسته به سن کودک

اظهاریه کودک (سن 14 الی 18 سالگی)

دو قطعه عکس (3.5 در 4.5 سانتی متر) از کودک (بالای 5 سال)

پاسپورت های والدین/ ویزای اقامت دایمی یا موقتی در اوکراین

کشور اوکراین از جمله  کشورهایی است که تابع سیستم خاک هستند : با تولد فرزند در کشورهای دارای قانون خاک فرزند متولد شده تابعیت و اقامت دائم آن کشور را میگیرد حتی اگر والدین آن هیچ یک تابعیت یا اقامت آن کشور را نداشته باشند .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/02
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823