مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای تضمینی دانشجویی اوکراین

ویزای دانشجوی اوکراین ویزای تضمینی دانشجویی اوکراین : ویزای دانشجویی در اوکراین به شما اجازه می‌دهد به سایر کشورهای اروپایی ازجمله لهستان ، فنلاند ، سوئد ، فرانسه و انگلیس سفر کنید و از ۵۰% تخفیف در هزینه سفرهای خود بهره‌مند شوید . شانس بالای…


96 -ره پویان عدالت

ویزای دانشجوی اوکراین

ویزای تضمینی دانشجویی اوکراین : ویزای دانشجویی در اوکراین به شما اجازه می‌دهد به سایر کشورهای اروپایی ازجمله لهستان ، فنلاند ، سوئد ، فرانسه و انگلیس سفر کنید و از ۵۰% تخفیف در هزینه سفرهای خود بهره‌مند شوید .

شانس بالای اخذ اقامت اوکراین به صورت دائم پس از تحصیل در اوکراین

بهترین دانشگاه‌های اوکراین مورد تائید وزارت علوم ایران هستند .

مزیت های تحصیل در اوکراین

کیفیت و سطح آموزشی بالای اوکراین

رتبه‌بندی دانشگاه‌های کشور اوکراین که در سطح بین‌الملل جایگاه قابل‌توجهی دارد.

تحصیل در رشته‌های پزشکی ، دندانپزشکی ، پیراپزشکی و فنی‌مهندسی با ارائه مدرک دیپلم و بدون نیاز به مدرک زبان و پیش‌دانشگاهی امکان‌پذیر است .

هزینه‌های تحصیلی و زندگی کمتر نسبت به آمریکا و دیگر کشور‌های اروپا

آزادی انتخاب دانشجویان در زبان تحصیلی خود

برگذاری دوره‌های مختلف برای یادگیری زبان‌های اوکراینی و روسی

بهره‌مندی از استانداردهای زندگی در اروپا

آب و هوای معتدل اوکراین برای تحصیل

کسب تجربه از طریق ارتباط با اساتید آمریکا ، کانادا و اروپا

امکان کار حین تحصیل و فرصت جست‌وجوی کار پس از تحصیل

ویزای تضمینی دانشجویی اوکراین
ویزای تضمینی دانشجویی اوکراین

تحصیل در مدارس اوکراین

در اوکراین مدارس به سه دسته دولتی و خصوصی و بین المللی تقسیم می شود . مدارس بین‌المللی در این کشور به زبان انگلیسی بوده و البته در مدارس بومی آن، دروس صرفاً به زبان اوکراینی تدریس می‌شوند . مدارس این کشور، از امکانات تحصیلی خوبی برخوردار هستند و علاوه‌بر دروس علمی ، سایر مهارت‌ها و برنامه‌های تفریحی به دانش آموزان ارائه می‌گردد .

در مدارس کشور اوکراین دروس مختلفی از جمله ادبیات و زبان اوکراینی، زبان خارجی ، ادبیات جهان ، تاریخ اوکراین و جهان ، جغرافیای جهان ، ریاضیات، شیمی، فیزیک ، هندسه ، تربیت بدنی ، هنر، موسیقی و زیست شناسی و در برخی مدارس محیط زیست به دانش‌آموزان تدریس می‌شود . علاوه‌بر درس‌هایی که در هر مقطع در مدارس تدریس می‌شوند ، برنامه‌های ورزشی ، رایانه ، زبان انگلیسی ، موسیقی و … نیز برای دانش آموزان در نظر گرفته شده‌اند . برخی از مدارس اوکراین دارای محوطه مخصوص مطالعه ، آزمایشگاه ، سالن موسیقی و ورزش هستند .

هزینه تحصیل در مدارس اوکراین

تحصیل در مدارس دولتی اوکراین رایگان است که فقط برای دانش‌آموزان مقیم این کشور است . هزینه تحصیل در مدارس سفارت نیز هم‌ارز با شهریه مدارس در ایران است . شهریه مدارس خصوصی در اوکراین هم از ۸۰۰ دلار به بالا است.

تحصیل در اوکراین در مقطع کارشناسی

در مقطع کارشناسی ، دانشگاه های اوکراین از تنوع بالایی در رابطه با رشته برخوردار هستند و می توان ادعا کرد که در اوکراین تمام رشته های کارشناسی تدریس می شود که این امر گستردگی رشته ها ، مورد توجه متقاضیان تحصیل در اوکراین  قرار گرفته است. دوره کارشناسی در کشور اوکراین ۴ سال به طول می انجامد. در این مقطع عمدتا زبان تدریس اوکراینی و روسی می باشد . دانشجویان این مقطع در کشور اوکراین اجازه کار از 15 تا 40 ساعت در هفته با توجه به افر شغلی دارا خواهند بود به این صورت که بعد از شروع به تحصیل با یافتن کار مناسب نامه ای از کارفرما دریافت کرده و برای اجازه کار از سازمان مهاجرت اوکراین اقدام میکنند .

تحصیل در اوکراین مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در اوکراین  در دوره کارشناسی ارشد در حدود ۲ سال طول می کشد . دانشجویان می توانند به دو زبان  انگلیسی و روسی ادامه  تحصیل بدهند . ارائه دادن مدرک دال که تسلط آن ها بر زبان انتخابی می باشد  برای تحصیل در اوکراین به دانشگاه مورد نظر الزامی می باشد . دانشجویان این مقطع در کشور اوکراین اجازه کار از 15 تا 40 ساعت در هفته با توجه به افر شغلی دارا خواهند بود به این صورت که بعد از شروع به تحصیل با یافتن کار مناسب نامه ای از کارفرما دریافت کرده و برای اجازه کار از سازمان مهاجرت اوکراین اقدام میکنند .

تحصیل در اوکراین در مقطع دکتری

تحصیل در مقطع دکترا  همانند سایر کشورها در اوکراین نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. تحصیل در اوکراین در مقطع دکتری به مدت ۳ الی ۴ سال می باشد . در کشور اوکراین برای مقطع دکتری توجه ویژه ای قائل هستند تا جایی که علاوه  بر اجازه بر 15-40 ساعت کار دانشجویی در طول هفته ، مقطع دکتری به صورت Paid Position  می باشد که دانشجوی دکتری برای انجام اموری مانند تدریس در کلاس مبلغی به عنوان کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند که ممکن است برابر با مقدار شهریه تحصیلی ترمیک و یا حتی فراتر از آن باشد .

ویزای تضمینی دانشجویی اوکراین
ویزای تضمینی دانشجویی اوکراین

بهترین دانشگاه های اوکراین

دانشگاه ملی کارازین خارکف اوکراین / دانشگاه ملی تاراس شفچنکو کیف / مؤسسه پلی‌ تکنیک کی‌ یف /  موسسه پلی تکنیک خارکوف / دانشگاه ملی پلی تکنیک Lviv

دانشگاه ملی زاپروژیا / موسسه ملی حمل و نقل هوایی کیف / دانشگاه ملی Donetsk

دانشگاه ملی کارازین خارکف اوکراین

دانشگاه ملی خارکف کارازین به عنوان دومین دانشگاه قدیمی اوکراین در سال ۱۸۰۴ در شهر خارکف تاسیس گردید ، دانشگاه ملی کارازین خارکف یا یکی از دانشگاه‌های کلاسیک جهان بوده و دارای ۱۲۰ رشته علمی ، آموزشی و پژوهشی است.

این دانشگاه دارای ۲۱ دانشکده از جمله زیست شناسی ، دانشکده فیزیک و فناوری ، دانشکده رادیو فیزیک ، دانشکده فیزیک ، دانشکده علوم کامپیوتر ، دانشکده فلسفه ، دانشکده مهندسی مکانیک و غیره می باشد ، این دانشگاه با موسسه UNAS در زمینه مهندسی مکانیک نیز ارتباط نزدیکی دارد .

دانشگاه کارازین تنها دانشگاه کلاسیک پایه برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در این کشور است که بستر مناسب جهت بهبود تفکر بالینی ، علمی و پزشکی را ایجاد می نماید و در این زمینه دارای مجوزهای معتبر بین‌المللی است .

آماده سازی بیش از ۳۷۰۰ دانشجو از ۴۰ کشور در جهان (آفریقا ، آسیا ، شرق میانه، و غیره) در کارنامه افتخارات این دانشگاه است .

دانشگاه ملی تاراس شفچنکو کیف

دانشگاه تاراس شفچنکو ، یا دانشگاه ملی کیف معتبرترین دانشگاه ملی اوکراین در شهر کیف می باشد که در سال ۱۸۳۴ تاسیس شد و در سال ۲۰۱۶ بخش پزشکی خود را راه اندازی کرد ، این دانشگاه از نظر قدمت سومین دانشگاه قدیمی کشور اوکراین به شمار میرود و در بسیاری از رتبه بندی های جهانی مقام نخست در این کشور را کسب کرده و در رنکینگ جهانی در میان 500 دانشگاه برتر دنیا قرار می گیرد.

این دانشگاه در حال حاضر شامل ۱۵ دانشکده و ۵ موسسه آموزش عالی بوده و با ۴۰ دانشگاه در جهان همکاری و تبادل دانشجو دارد ، در دانشکده پزشکی تعدادی رشته علوم پزشکی به صورت محدود ارائه شده و هم اکنون رشته پزشکی و داروسازی در آن ارائه نمی گردد .

دانشگاه ملی زاپروژیا

این دانشگاه در سال ۱۹۳۰ به عنوان یک موسسه عالی دولتی غیر انتفاعی ، در شهر متوسط Zaporozhia تاسیس گردید ، این دانشگاه انواع رشته ها شامل ریاضی ، فیزیک ، تاریخ ، بیولوژی ، فلسفه ، حقوق ، زبان خارجی و مدیریت را در تمامی مقاطع تحصیلی ارائه می دهد ، امروزه دانشجویان زیادی از کشورهای کانادا ، چین ، بلغارستان ، رومانی ، ترکیه ، آلمان و حتی بریتانیا در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند .

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/17
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823