مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
امتیاز بده لطفا!

ویزای تضمینی اوکراین و مزایای آن

اخذ ویزای تضمنی اوکراین  ویزای تضمینی اوکراین :دارندگان پاسپورت برخی از کشورها همچون آذربایجان، گرجستان و ارمنستان، می‌توانند به طول مدت‌زمان نامحدودی، بدون دریافت روادید یا ویزا به کشور اوکراین سفر کرده و در این کشور اقامت کنند علاوه بر این دارندگان پاسپورت برخی از…


روادید بین اوکراین و اتحادیه اروپا لغو شد

اخذ ویزای تضمنی اوکراین 

ویزای تضمینی اوکراین :دارندگان پاسپورت برخی از کشورها همچون آذربایجان، گرجستان و ارمنستان، می‌توانند به طول مدت‌زمان نامحدودی، بدون دریافت روادید یا ویزا به کشور اوکراین سفر کرده و در این کشور اقامت کنند علاوه بر این دارندگان پاسپورت برخی از کشورها نیز همانند آلبانی و آرژانتین می‌توانند بدون دریافت ویزا به مدت‌زمان ۹۰ روز به اوکراین سفر کرده و از اقامت در این کشور زیبا لذت ببرند.

این درحالیست که در رابطه با ایران متقاضیان باهدف گردشگری و یا تجاری که خواهان سفر به اوکراین هستند، برای سفر به کشور این کشور می بایست نسبت به اخذ ویزا آن اقدام کنند و که راه های اخذ آن بیش از یک مورد است برای مثال اخذ از طریق کنسولگری یا سفارت .

ویزای اکراین و انواع آن :

۱-  ویزای ترانزیت ( نوع B): این نوع ویزا در مواردی صادر می شود که فرد در نظر دارد از طریق اوکراین به مقصد دیگری سفر کند و  این نوع ویزای ترانزیت برای مدت پنج روز صادر می شود.

۲-  ویزای کوتاه مدت ( نوع C): ویزای C نوعی ویزا است که در آن یک فرد خارجی قصد دارد از  هر ۱۸۰ روز به مدت ۹۰ روز در اوکراین بماند. ویزای C به عنوان ویزای تک ورود ، دو یا چند ورود به مدت ۶ ماه صادر می شود اما برای دوره بیش از ۵ سال اعتبار ندارد.

۳-  ویزاهای بلند مدت ( نوعD) : افراد برای اخذ هرنوع اقامتی به این نوع ویزا نیاز دارند.ویزای نوع D در مواردی صادر می شود که  یک فرد خارجی قصد اقامت موقت در اوکراین برای بیش از ۹۰ روز را دارد.

اخذ این ویزا بوسیله ی دعوتنامه شخصی یا شرکت است که اشخاص حقیقی و‌حقوقی نام برده شده می‌توانند این دعوتنامه را در ناتاریوس درخواست دهند: ۱. افرادی که در اوکراین اقامت موقت دارند ( دانشجویی، کاری) ۲.افرادیکه اقامت دائم اوکراین را دارند ۳. تبعه اوکراین می‌باشد ، دعوتنامه صادر می‌شود

همچنین برای اقامت دائم اوکراین یا اقامت یکساله از طریق سرمایه گذاری ، ازدواج ، کار  نیز این ویزامورد استفاده قرار میگیرد. این ویزا ۳ ماهه و بعد از ورود به اوکراین تبدیل به اقامت دائم یا موقت ۱ تا ۵ سال می شود.

 

ویزای تضمینی اوکراین
ویزای تضمینی اوکراین

مدارک لازم جهت اخذ ویزای اوکراین :

فرم پرینت  و امضاشده درخواست ویزا

کپی و اصل گذرنامه معتبر (حداقل ۶ ماه)

دو قطعه عکس ۳.۵ * ۴.۵

پرداخت هزینه کنسولی برای دریافت ویزا

 ضمانت‌نامه‌ای از یک شرکت گردشگری اوکراینی به همراه کپی آن

 اصل و کپی مدرکی که نشان‌دهنده هدف گردشگری بازدیدکننده از کشور اوکراین باشد.

 برنامه سفر به همراه جزئیات آن

 بیمه‌نامه معتبر مسافرتی که حداقل مبلغ ۳۰,۰۰۰ دلار را پوشش دهد.

 ضمانت‌نامه بانکی مبنی بر این‌که شخص درخواست دهنده ویزا دارای بودجه مسافرتی کافی برای اقامت در اوکراین می‌باشد (مبلغ موردنیاز حداقل ۴۵ دلار آمریکا به ازای هرروز اقامت می‌باشد

تماس باما
تماس باما

 

امتیاز بده لطفا!
 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۵
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823