مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای تحصیلی اوکراین و شرایط اخذ آن

ویزای تحصیلی اوکراین و شرایط اخذ آن 2022 ویزای تحصیلی اوکراین و شرایط اخذ آن : اوکراین کشوری هست که این امکان را به افراد داده است که یا به زبان انگلیسی یا اوکراینی تحصیل کنند و چون اوکراین عضو حوزه شنگن نیست از قوانین…


چرا تحصیل در اوکراین ؟

ویزای تحصیلی اوکراین و شرایط اخذ آن 2022

ویزای تحصیلی اوکراین و شرایط اخذ آن : اوکراین کشوری هست که این امکان را به افراد داده است که یا به زبان انگلیسی یا اوکراینی تحصیل کنند و چون اوکراین عضو حوزه شنگن نیست از قوانین مهاجرتی  جدایی برخوردار است.اکثر افراد وکراین را برای مقرون به صرفه بودن آن انتخاب می کنند. تحصیل در اوکراین برای شهروندان کاملا رایگان است.

شرایط تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

یکی از انتخاب دانشجویان با بودجه متوسط کشور اوکراین است همچنین هزینه های تحصیل به زبان انگلیسی در اوکران نسبت به دیگر کشورهای اروپایی ارزان تر است . تقریباً در اکثر رشته های پر طرفدار مانند پزشکی، علوم کامپیوتر، دوره های فنی و مهندسی، پرستاری و دوره های مدیریتی در تمامی مقاطع تحصیلی امکان تحصیل به زبان انگلیسی در کشور اوکراین وجود دارد. همچنین دانشجویان بین المللی می توانند با پذیرش دوره زبان انگلیسی به عنوان پیش نیاز دوره اصلی دانشگاه نیز وارد این کشور شوند.

بورسیه تحصیلی اوکراین

بورسیه تحصیلی با توجه به شرایط افراد و مقطع تحصیلی آنها متفاوت است در واقع بورسیه تحصیلی یک کمک مالی می باشد که از سوی دولت و دانشگاه به دانشجویان ممتاز ارائه می شود. بیشتر بورسیه های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد . دولت اوکراین معمولاً به دوسته از دانشجویان بورسیه تحصیلی اعطا می کند.

دانشجویان با استعداد و آینده نگر که قادر به تبدیل شدن به متخصص برجسته در زمینه های مختلف دانش هستند. دانشجویانی که وضعیت مالی پیچیده ای دارند و از کشورهای فقیر می باشند اما برای تحصیل بسیار انگیزه دارند و کوشا و سخت کوش می باشند.

ویزای تحصیلی اوکراین و شرایط اخذ آن
ویزای تحصیلی اوکراین و شرایط اخذ آن

شرایط و مدارک مورد نياز برای اخذ ویزای دانشجویی

ویزای دانشجویی اوکراین از نوع ویزای موقت تایپ D می باشد که در اولین ورود به شما اجازه اقامت 90 روزه داده می شود پس از آن این امکان برای شما وجود دارد که به مدت طول دوره تحصیلی خود ویزای دانشجویی را تمدید بفرمایید. با دریافت ویزای اوکراین می‌توانید از مزایای زندگی در کشور اروپایی لذت ببرید.

هزینه های زندگی در اوکراین

اوکراین یکی از ارزان ترین کشورهای اروپایی است که آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای زندگی تحصیل در خارج از کشور در اروپا تبدیل می کند. شما در هر کجای اوکراین که زندگی کنید به جز مقدار شهریه که برای دانشگاه می پردازید باید پولی را به عنوان هرینه های زندگی کنار بگذارید.

مسکن یکی از عمده ترین هزینه های زندگی در اوکراین است. قیمت آپارتمان ها به شهر، اندازه آپارتمان و موقعیت آن (مرکز یا حومه) بستگی دارد. شما می توانید یک آپارتمان یک اتاقه با قیمت 100 دلار از مرکز اجاره کنید.

اگر در خانه دانشجویی زندگی می کنید، نیازی به استفاده از وسایل حمل و نقل برای رسیدن به دانشگاه نخواهید داشت. برای انتقال به قسمت دیگری از شهر، هزینه حمل و نقل در اوکراین بسیار کم است. هزینه یک بلیط تنها برای حمل و نقل محلی (اتوبوس، تراموا، مترو، واگن و …) از 0.4 تا 0.7 دلار است.

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/08/04
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823