مشاوره و ارزیابی رایگان!

ویزای تایپ D اوکراین

ویزای نوع D اوکراین ویزای تایپ D اوکراین : ویزاهای نوع  D از ویزاهای بلند مدت می‌باشد که برای اهداف اقامتی از سفارت اوکراین اخذ می‌شود .‌در زیر به تعدادی از مهم‌ترین ویزاهای نوع دی میپردازیم .  ویزای ازدواج با فرد اوکراینی       …


ویزای اوکراین

ویزای نوع D اوکراین

ویزای تایپ D اوکراین : ویزاهای نوع  D از ویزاهای بلند مدت می‌باشد که برای اهداف اقامتی از سفارت اوکراین اخذ می‌شود .‌در زیر به تعدادی از مهم‌ترین ویزاهای نوع دی میپردازیم .

 ویزای ازدواج با فرد اوکراینی                                               

 ویزای دانشجویی    

ویزای ثبت شرکت                     

ویزای مهاجرت                                         

ویزای همراه     

 ویزای ازدواج با فرد اوکراینی  :

 این نوع ویزا جز ویزاهای تایپ D اوکراین مدت می باشد شخص متقاضی ویزای ازدواج (D14) ،ابتدا یک بار به اوکراین سفر کرده و ازدواج خود را با یک شخص دارای تبعه اوکراینی ثبت نموده است سپس به ایران باز میگردد و درخواست ویزای ازدواجی می دهد .سپس با داشتن این ویزا شخص میتواند مدارک خود را به برای گرفتن اقامت موقت یکساله به اداره مهاجرت بدهد.

 ویزای دانشجویی  :

ویزای تحصیلی (D13) جز ویزاهای بلند مدت می‌باشد و فردی که پذیرش از دانشگاه دارد باید برای ویزای دانشجویی اوکراین اقدام نماید. دانشجو با ویزای تحصیلی اوکراین می‌تواند بعد از ثبت نام دانشگاه برای اقامت موقت اقدام نماید. دانشجویان دوره پادفک اقامت یکساله و دانشجویان کورس اصلی اقامت تا پایان تحصیل دریافت می‌کنند .

ویزای تایپ D اوکراین
ویزای تایپ D اوکراین

ویزای تایپ D اوکراین (ویزای ثبت شرک) :

به عبارتی دیگر ویزای شرکتی یا (D4 ) جز ویزاهای بلند مدت میباشد.شخصی که در اوکراین شرکتی برایش ثبت شده پس از اخذ مجوز کار و تکمیل مدارک دیگر برای گرفتن اقامت موقت یکساله یا سه ساله باید این نوع ویزا را اخذ نماید .همچنین اگر شخصی که در شرکت فرد دیگری عضو شده نیز باید برای گرفتن اقامت یکساله یا سه ساله خود نیاز به ویزای شرکتی ولی نوع D7 را باید از سفارت اخذ کند.

 ویزای مهاجرت :

ویزای مهاجرت (D1) جز ویزاهای بلند مدت می‌باشد و فردی که ازدواج با فرد مقیم انجام داده و یا از طریق فرزند خواندگی تمایل به گرفتن اقامت ‌داشته باشد بعد از صدور دوزویل در اوکراین باید نسبت به گرفتن این ویزا اقدام نماید تا بتواند اقامت دائم خود را دریافت نماید

ویزای همراه :

ویزای همراه یا (D15) مختص به اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال )شخصی که اقامت موقت تحصیلی یا شرکتی دارد می‌باشد .سرپرست خانواده بعد از گرفتن اقامت موقت خود می‌تواند اعضای خانواده خود را از طریق ویزای همراه به اوکراین آورد و برایشان اقامت موقت یکساله بگیرد که این اقامت یکساله تا پایان اقامت سرپرست خانواده هرسال به مدت یکسال تمدید می‌شود .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/09/03
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823