مشاوره و ارزیابی رایگان!

هزینه های تحصیل پزشکی در اوکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین هزینه های تحصیل پزشکی در اوکراین : کشور اوکراین از مشهورترین مقاصد برای دانشجویان پزشکی بین الملل، کسانی که به دنبال تحصیل پزشکی در این کشور هستند از سراسر جهان می باشند. از آنجایی که ورود به دانشگاه های پزشکی ایران…


تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی اوکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین

هزینه های تحصیل پزشکی در اوکراین : کشور اوکراین از مشهورترین مقاصد برای دانشجویان پزشکی بین الملل، کسانی که به دنبال تحصیل پزشکی در این کشور هستند از سراسر جهان می باشند.

از آنجایی که ورود به دانشگاه های پزشکی ایران دشوار است دانشکده های اروپایی توجه ایرانیان را به خود جلب کرده است. دانشجویان اوکراین را به دلیل پایین بودن هزینه ها نسبت به دیگر کشور های اروپایی از جمله انگلستان/ آلمان / فرانسه و … انتخاب می کنند.

شرایط ورود به رشته های پزشکی

دانش آموزان بعد از اخذ مدرک دیپلم در ایران می توانند در دوره های پادفک اوکراین پذیرش بگیرند.در این دوره های یک ساله درس هایی مانند زیست/ شیمی / ریاضیات و زبان تدریس می شود و دانشجویان بعد از پایان این دوره می توانند وارد دانشگاه شوند.

مزایای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین

فرایند درخواست ساده و اخذ پذیرش راحت از دانشگاه های پزشکی اوکراین

امکان تحصیل به زبان انگلیسی یا فرانسوی و بعضاً امکان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اوکراین بدون مدرک زبان وجود دارد.

شهریه و هزینه زندگی دانشجویی پایین در اوکراین

وجود فرهنگ غنی، پیشرفت زندگی دانشجویی و حس شیرین زندگی

ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت بسیار عالی

شرایط راحت اخذ ویزای تحصیلی اوکراین از سفارت این کشور

هزینه های تحصیل پزشکی در اوکراین
هزینه های تحصیل پزشکی در اوکراین

مدت زمان تحصیل پزشکی در اوکراین

به طور کلی مدت زمان تحصیل پزشکی در اوکراین برای شاخه های مختلف رشته پزشکی، متفاوت است. مدت زمان تحصیل 4 شاخه اصلی پزشکی، عبارت است از:

پزشکی عمومی: 6 سال

دندانپزشکی: 5 سال

متخصص اطفال: 6 سال

داروسازی: 5 سال

برخی ازبهترین دانشگاه های اوکراین

دانشگاه پزشکی زاپروژیا : این دانشگاه در سال 1903 تاسیس شده است و دانشگاه دولتی می باشد این دانشگاه در دوره های پزشکی MBBS ،MB و همچنین دوره مطالعات درمان، یکی از بهترین دانشگاه های اوکراین به شمار می رود.

دانشگاه کارازین خارکف : از دانشگاه کارازین خارکف می توان به عنوان یکی از معروف ترین دانشگاه های اوکراین که همواره باعث پیشرفت و توسعه ی آموزش این کشور شده است، یاد کرد. دانشکده پزشکی خارکف، یکی از شناخته شده ترین دانشکده های این دانشگاه است.

دانشگاه بوگومولتس : این دانشگاه تحت عنوان دانشگاه پزشکی کی یف شناخته می شود همچنین رشته های دندان پزشکی و داروسازی هم به دانشجویان ارائه می دهد. تحصیل پزشکی در اوکراین به زبان انگلیسی در دانشگاه بوگومولتس امکان پذیر است. دانشگاه بوگومولتس با محیط چند فرهنگی که دارد، محلی مناسب و آرام برای تحصیل دانشجویان بین المللی به شمار می رود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزاو پذیرش  تحصیلی در اوکراین

برای دریافت اقامت و کسب ویزا لازم است اصل مدرک دیپلم و ریز نمرات به همراه ترجمه، وکالت به نماینده دانشگاه اوکراین به صورت ترجمه رسمی، ترجمه صفحه اول پاسپورت و شناسنامه، اصل دعوت نامه، ضمیمه نتایج آزمایشات ایدز، هپاتیت و … را به همراه داشته و ارسال نمایید.

مدت زمان صدور ویزای اوکراین

برای آن که جهت دریافت ویزای این کشور مراجعه نمایید، لازم است بدانید  که این مورد از طریق سفارت اوکراین در تهران صادر می شود و زمان مشخصی برای مصاحبه برای شما تاریخ گذاری می گرددکه معمولا فردای روز تحویل مدارک خواهد بودومصاحبه ویزای اوکراین در حال حاضر از طریق اسکایپ انجام می شود. که این پروسه از طریق کارگزار اوکراین انجام می شود. ممکن است با توجه به ویزایی که برای آن درخواست داده اید زمان پذیرش طولانی تر و صف انتظار بیشتری پیش رو شما می باشد. اما اگر ویزا به جهت توریستی و تفریحی باشد مدت زمان دریافت سریع تر صورت می گیرد.

در نهایت بهتر است بدانید، عوامل زیادی برای صدور ویزا برای شما تاثیر گذار می باشد. پس با خیال راحت به کارشناسان مادر ره پویان عدالت اعتماد نموده و منتظر دریافت خدمات باشید تا آسوده خاطر به اوکراین سفر کنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد با انواع ویزای اوکراین و شرایط دریافت آن به صورت کامل آشنا شوید. اکنون می توانید با توجه به اقامت خود که موقت است یا دائمی برای مهاجرت به اوکراین اقدام نمایید. از یاد نبرید برای مهاجرت لازم است تمام اصول و قواعد گفته شده را به صورت کامل اجرا نمایید. در این صورت می توانید با آسایش و آرامش بیشتر برای مهاجرت خود و خانواده عزیزتان قدم مثبتی بردارید. مجموعه بزرگ ره پویان عدالت در همه اوقات آماده خدمت رسانی به مسافران، مهاجران و متقاضیان دریافت ویزای اوکراین می باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/08/11
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823