مشاوره و ارزیابی رایگان!

نکاتی کلیدی ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین نکاتی کلیدی ثبت شرکت در اوکراین : کشور اوکراین ازجمله کشورهای جذاب و مهاجرپذیر در میان کشورهای اروپای شرقی است چرا که دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد. این کشور از شرق با کشور روسیه، از سمت جنوب با دریای سیاه،…


unnamed file 2 -ره پویان عدالت

ثبت شرکت در اوکراین

نکاتی کلیدی ثبت شرکت در اوکراین : کشور اوکراین ازجمله کشورهای جذاب و مهاجرپذیر در میان کشورهای اروپای شرقی است چرا که دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد. این کشور از شرق با کشور روسیه، از سمت جنوب با دریای سیاه، از قسمت غرب با لهستان و از سوی شمال با کشور بلاروس همسایه است.

ویزای سرمایه گذاری در اوکراین در حقیقت نوعی از ویزای کارآفرینی است و برای کسانی مناسب می‌باشد که می‌خواهند از مزایای بی‌شمار کار در اوکراین و اقامت اوکراین بهره‌مند شوند. ممکن است به دنبال اقامت یکساله اوکراین باشید اما با این نوع ویزا شما امکان کار و اقامت به مدت سه سال را برای خود و افراد خانواده‌تان فراهم می‌کنید. در سال‌های اخیر و مخصوصاً چند ماه گذشته تقاضا برای دریافت ثبت شرکت در اوکراین به‌شدت افزایش‌یافته و حتی شهروندان کشورهایی همانند ترکیه (که مقصد بسیاری از ایرانیان برای کار و اقامت است)، آذربایجان و … به دنبال دریافت این نوع ویزا و متعاقباً اقامت دائم اوکراین و پاسپورت اوکراینی هستند .

انواع شرکت دراوکراین

شرکت سهامی خاص  / شرکت با مسئولیت محدود.

شرکت سهامی خاص = این شرکت مخصوص افراد اوکراینی می باشد و برای افراد خارجی امکان پذیر نمی باشد.

شرکت با مسئولیت محدود = این روش که به عنوان محبوبترین نوع ثبت  شرکت در دنیا محسوب میشود و برای سرمایه گذاران خارجی مناسب می باشد.

نکاتی کلیدی ثبت شرکت در اوکراین
نکاتی کلیدی ثبت شرکت در اوکراین

نکاتی کلیدی ثبت شرکت در اوکراین

برای ثبت شرکت در اوکراین وکلای ما در اوکراین یک مدیرعامل اوکراینی به شما معرفی می کنند و بقیه کارهای ثبت شرکت را برایتان انجام می دهند . شرکتی که در اوکراین تاسیس می کنید باید 1 تا 5 نفر اعضا داشته باشد .

برای شروع کار شرکت , نیازی به حضور سهامداران دراوکراین نمیباشد اما مدیر شرکت ثبت شده دراوکراین باید به صورت فیزیکی در شرکت حضور داشته باشد.

مزایای ثبت شرکت دراوکراین

ثبت شرکت دراوکراین پروسه زمانی طولانی را نخواهد داشت و اگر مدارک شما تکمیل بوده باشد میتوانید در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسید و فعالیت تجاری خود را آغاز نمایید.

زندگی دراوکراین بسیار ساده میباشد و هزینه های پایین در این کشور به عنوان مزایایی قابل قبول میباشد .

زمانی که اقامت کشور اوکراین را کسب کنید میتوانید بدون اخذ ویزا به کشورهای حوزه ی شوروی سابق سفر کند و حتی میتوانید در آن کشورها به تحصیل و کار بپردازید.

با اخذ اقامت دائم اوکراین شما از مزایایی از قبیل حمایت های مالی دولت برای توسعه فعالیت تجاری خود بهره مند شوید .

شرایط نامگذاری شرکت در اوکراین

در اوکراین برای نام گذاری شرکت مانند دیگر کشور ها سخت گیری نمی کنند و شما حتی می توانید سم فارسی، کوتاه و تکراری هم برای شرکت خود انتخاب کند .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/08/16
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823