مشاوره و ارزیابی رایگان!

مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین و شرایط سرمایه گذاری

روش های سرمایه گذاری در اوکراین  مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین از جذاب ترین روش های دریافت گواهی اقامت می باشد. متقاضیان از سراسر دنیا می توانند برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کنند. اوکراین پس از روسیه پهناورترین کشور اروپاست. با ذخیره وسوسه…


مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین

روش های سرمایه گذاری در اوکراین 

مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین از جذاب ترین روش های دریافت گواهی اقامت می باشد. متقاضیان از سراسر دنیا می توانند برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کنند. اوکراین پس از روسیه پهناورترین کشور اروپاست. با ذخیره وسوسه انگیزی از معادن فلزی ارزشمند. نیمی از آهن و فولاد کل شوروی از اوکراین بدست می‌آمد.

چهل درصد از کل سنگ منگنز دنیا در دوران شوروی از اوکراین صادر می‌شد. بطور کلی سرمایه گذاری در اوکراین گزینه ای مناسب است اما خطرها و ریسک هایی دارد که اگر از قانون آگاهی نداشته باشید ممکن است تمام سرمایه شما از دست برود. بنابراین جهت اینکه از طریق امن این پروسه انجام شود.

حتما با مشاورین ما به صورت مستقیم تماس بگیرید و در خصوص شرایط سرمایه گذاری در اوکراین و یا کار در اوکراین و قوانین سرمایه گذاری در اوکراین و یا ثبت شرکت در اوکراین و یا اقامت اوکراین از طریق ازدواج و یا خرید ملک در اوکراین و درنهایت شرایط اخذ اقامت اوکراین مشاوره دریافت نمایید.

به طور کلی، اخذ اقامت و سرمایه گذاری در این کشور نیاز به اطلاعات لازم دارد. برای موفق شدن در این راه، متقاضیان بایستی در مورد تاسیس کمپانی و سرمایه گذاری در کشور اروپایی این کشور آگاهی لازم داشته باشند تا به همراه برنامه کاری مناسب و خوب، در آینده موفق شوند.

شرایط سرمایه گذاری در اوکراین 

مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین
مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین

برای سرمایه گذاری در اکراین ابتدا باید از طریق یکی از روش ها مانند ثبت شرکت ،شهروندی اکراین را دریافت کنید و پس از دریافت اقامت شما باید کد اقتصادی بگیرید که حدودا 2 هفته زمان خواهد برد .پس از بررسی شرایط اقتصادی و تحقیق دراین زمینه هدف سرمایه گذاری خود را مشخص کرده و در این جهت برنامه ریزی میکنید در این راستا حضور یک وکیل مهاجرت خوب بسیار به شما کمک میکند.

مزایت های سرمایه گذاری در اوکراین 

دریافت اقامت اوکراین به افراد خارجی و افراد بدون شهروندی و فرزندان  زیر ۱۸ سال داده می شود.دلیل اصلی دریافت کارت اقامت، امکان حضور قانونی در داخل کشور است.پس از ۵ سال اقامت شما در اوکراین دائم می شود. و می توانید درخواست پاسپورت اوکراین نمایید.

مدارک لازم بابت سرمایه گذاری در اوکراین 

 • ارائه شناسنامه و ترجمه آن
 • ارائه کارت ملی و ترجمه آن
 • گذرنامه معتبری که حداقل ۶ ماه تا پایان اعتبار آن قرصت باقی مانده باشد
 • عکس مخصوص گذرنامه
 • ارائه مستنداتی مبنی بر تمکن مالی مناسب
 • ارائه بیزینس پلن در صورت راه‌اندازی کسب و کار دلخواه
 • ارائه مدارک هویتی و گذرنامه همسر و فرزندان در صورت اخذ اقامت اوکراین برای ایشان

شرایط لازم یک مدیر عامل برای اداره شرکت اوکراینی 

مدیر عامل شرکت تاسیس شده در این کشور بایستی اهل اوکراین یا اقامت دائم اوکراین را داشته باشد. لازم به ذکر است که حضور سهامداران و شریک ها در کشور این کشور الزامی نیست اما مدیر عامل یک شرکت تاسیس شده در کشور اروپایی این کشور حتما باید در این کشور حضور داشته باشد و فعالیت شرکت را کنترل و اداره کند.

مدیر عامل انتخاب شده برای اداره و فعالیت در شرکت مورد نظر، باید دارای مجوز کار در اوکراین باشد در غیر این صورت فرد برگزیده شده لازم است که برای اخذ مجوز کار این کشور تقاضای خود را اعلام کند. فردی که به عنوان سمت مدیر عاملی برگزیده می شود، می بایست حداقل مدرک تحصیلی دیپلم را داشته باشد و توانایی لازم برای کار در این شغل را داشته باشد و شرکت را به خوبی مدیریت و اداره کند.

 

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق ثبت شرکت 

مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین
مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری در اوکراین از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود این کار را انجام دهید.بسته به ساختار شرکت، تعداد شرکا، دامنه کسب و کار، پیچیدگی در مدیریت و غیره نوع ان متفاوت خواهد بود. رایج ترین شکل شرکت تجاری در اوکراین شرکت با مسئولیت محدود است که بیش از ۹۰ درصد از شرکتها به این صورت هستند.

سرمایه شرکا در این نوع شرکت به سهام تقسیم می شود و هر یک از شرکا به اندازه سهم خود مسئول بدهی های شرکت خواهند بود.اشخاص حقیقی و حقوقی به راحتی و بدون در نظر گرفتن کشور و تابعیت شان می توانند موسس این نوع شرکت باشند. مدیر شرکت با مسئولیت محدود می تواند تنها مالک شرکت باشد.طبق قانون اوکراین، اخذ اقامت دائم از طریق مهاجرت سرمایه گذاری در اوکراین ممکن است یکسال طول بکشد.

بنابراین پیشنهاد می شود که شما یک مجوز اقامت موقت بیش از ۹۰ روز در یک دوره ۱۸۰ روزه را به عنوان اجازه کار مدیر یک شرکت بامسیولیت محدود را بگیرید و سپس مراحل انجام کار را از همان جا انجام دهید.

مدارکی که شما باید به اداره مهاجرت تحویل دهید عبارتست از

 • پاسپورت و اسناد رسمی به زبان اوکراینی
 • گواهی بانک در مورد تایید سرمایه گذاری شما
 • سند گواهی محل اقامت شما در خارج از کشور
 • گواهی پزشکی
 • گواهی عدم سوسابقه
تماس باما
تماس باما

 

امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1400/01/10
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823