مشاوره و ارزیابی رایگان!

مهاجرت ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین مهاجرت ثبت شرکت در اوکراین : کشور اوکراین در سال‌های اخیر توانسته است رشد اقتصادی چشمگیری را در سطح اروپا تجربه کند . به همین دلیل بازار تجاری این کشور توجه افراد سرمایه‌دار و دارای تجارت شخصی را به سوی خود…


ویژگی ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین

مهاجرت ثبت شرکت در اوکراین : کشور اوکراین در سال‌های اخیر توانسته است رشد اقتصادی چشمگیری را در سطح اروپا تجربه کند . به همین دلیل بازار تجاری این کشور توجه افراد سرمایه‌دار و دارای تجارت شخصی را به سوی خود جلب کرده است .

در سال‌های اخیر ، تعداد زیادی از شرکت‌ها توسط افراد خارجی در اوکراین راه‌اندازی شده است . بازارهای تجاری سرشار از فرصت‌ها و بدون نیاز به رقابت ، اوکراین را به کشوری جذاب برای شروع فعالیت تجاری ، تبدیل کرده است .

همچنین افراد زیادی شعب شرکت‌‌های خود را در اوکراین تاسیس کرده‌اند و سود خوبی برای خود و کارمندان شرکت کسب کرده‌اند . ثبت شرکت در اوکراین، یکی از ساده‌ترین روش‌ها، جهت راه‌اندازی تجارت خود در اروپا و مهاجرت به اوکراین و در پی آن اخذ اقامت دائم این کشور است.

مزایای مهاجرت ثبت شرکت در اوکراین

حقوق و مزایا یکسان با شهروندان اوکراینی.

 امکان کار برای خود و افراد خانواده در شرکت خود یا شرکتی دیگر.

 امکان تحصیل رایگان ( Free Education) در دانشگاه‌ها و مدارس کشور برای خود و افراد خانواده در سرمایه گذاری در کشور اوکراین.

 در صورت تولد فرزند در خاک اوکراین امکان گرفتن اقامت دائم اوکراین و درنهایت کسب پاسپورت اوکراینی (اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند).

در صورت کسب اقامت دائم اوکراین ( Permanent Residence Ukraine ) (پس از کسب اقامت موقت اوکراین) و پرداخت مالیات می‌توانید از حمایت‌های مالی دولتی (The Right to Financial Services in Ukraine ) برای توسعه فعالیت تجاری خود استفاده کنید.

 کلیه هزینه‌های پزشکی رایگان برای خود و خانواده در اقامت اوکراین با ثبت شرکت.

کسانی که از طریق ازدواج اقامت اوکراین را می‌گیرند (اقامت اوکراین از طریق ازدواج) همانند اکثر کشورهای جهان می‌توانند برای دریافت پاسپورت اقدام نمایند و پس‌ازآن بدون دریافت ویزا به بسیاری از کشورهای دیگر سفر کنند و از مزایای اقامت دائم اوکراین بهره‌مند و حتی نیز اقامت کاری در کشورهایی مثل کانادا، آلمان، انگلستان و … دریافت نمایند.

اخذ پاسپورت اوکراینی (Ukrainian passport) بعد از اقامت دائم اوکراین (در صورت داشتن شرایط).

 هزینه پایین زندگی در اوکراین نسبت به بسیاری از نقاط جهان.

مهاجرت ثبت شرکت در اوکراین
مهاجرت ثبت شرکت در اوکراین

مراحل ثبت شرکت در اوکراین

ثبت نام کردن در اداره ثبت

آماده کردن مهر شرکت

افتتاح کردن حساب بانک دائمی

ثبت کردن مالیات بر ارزش افزوده (VAT)

اخذ کردن شماره شناسایی پرداخت مالیات

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت 

اصل پاسپورت تنها مدرکی که باید از ایران همراه خود بیاورید.(اصل پاسپورت اعضای شرکت است)

کارت شناسایی اوکراینی

کپی از شماره شناسه مالیاتی

لیست فعالیت های پیشنهادی در شرکت

نام شرکت شرایط:  می‌تواند به هر زبانی باشد، تکراری باشد و یا تک سیلابی باشد.

وکالت نامه محضری به شخص حقوقی برای انجام مراحل ثبت شرکت

مشخصات متقاضی شامل آدرس، شماره تماس، ایمیل و…

موضوع فعالیت شرکت

گذرنامه معتبر که منقضی نشده باشد.

ذکر یک آدرس حقوقی که در قرار‌داد آمده باشد

نشانی دائم، کد پستی و تلفن همراه یا ثابت در ایران

کارهایی که باید بعد از ثبت شرکت در کشور اوکراین انجام دهید 

۱.تهیه مهر شرکت: بر اساس قوانین کشور اوکراین ثبت مهر شرکت الزام قانونی ندارد ، اما در عمل اکثر شرکت ها این مهر را تهیه و ازآن استفاده می کنند . در حال حاظر هیچ مجوز خاصی برای ساخت مهر شرکت در کشور اوکراین مورد نیاز نیست و شرکت های سازنده مهر با دریافت کپی گواهی ثبت شرکت این کار را براحتی انجام می دهند .

۲.ثبت نام در سازمان امور مالیاتی کشور اوکراین :  برای این کار لازم است ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ دریافت گواهی ثبت شرکت با مراجعه به نزدیک ترین اداره مالیات با توجه به آدرس شرکت ، فرم درخواست پرونده مالیاتی را تکمیل کنید . در این فرم لازم است نام شخص حسابدار یا مسؤول تنظیم اظهارنامه های مالیاتی شرکت را قید کنید .

۳.ثبت نام در سازمان مالیات تامین اجتماعی :  تمام شرکت های با مسؤولیت محدود حداکثر ۱ روز تا تاریخ شروع به کار هر کارمند جدید(از جمله مدیریت شرکت) فرصت دارند مسؤولین مربوطه در سازمان مالیات تامین اجتماعی را از استخدام او با خبرکنند .

۴. افتتاح حساب بانکی شرکت : برای افتتاح حساب بانکی مربوط به شرکت، ارائه مدرک اعطای اختیار قانونی به نماینده شرکت(وکالتنامه رسمی) به همراه پاسپورت و شناسه مالیاتی او و چندین مدرک دیگر از جمله کپی اساسنامه شرکت یا کد رهگیری شرکت به منظور دریافت اساسنامه به صورت آنلاین، ۲ عدد کارت امضاء تایید شده توسط وزارت دادگستری و فرم های تکمیل شده بانکی ویژه افتتاح حساب، مورد نیاز است .

۵.تکمیل ثبت سرمایه شرکا : سهامداران و شرکای شرکت از تاریخ ثبت قانونی شرکت ۱ سال فرصت دارند تا سرمایه گذاری خود در منابع مالی شرکت اعم از وجه نقد( واحدهای پول خارجی نیز قابل قبول است) ، املاک و مستغلات یا مالکیت معنوی را به طور کامل انجام دهند . شرکت نیز موظف است گواهی ثبت سرمایه شرکا را برای آنها صادر کرده و در اختیار آنها قرار دهد .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/10
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823