مشاوره و ارزیابی رایگان!

مهاجرت تحصیلی به اوکراین

تحصیل پزشکی در اوکراین مهاجرت تحصیلی به اوکراین : اوکراین در اروپای شرقی واقع شده وهمسایه روسیه است همچنین بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد. تحصیل پزشکی در اوکراین، یک گزینه عالی برای دانشجویانی است که رویای آنها دکتر شدن است، اما…


اخذ اقامت تحصیلی

تحصیل پزشکی در اوکراین

مهاجرت تحصیلی به اوکراین : اوکراین در اروپای شرقی واقع شده وهمسایه روسیه است همچنین بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی می باشد. تحصیل پزشکی در اوکراین، یک گزینه عالی برای دانشجویانی است که رویای آنها دکتر شدن است، اما به دنبال مقرون به صرفه ترین گزینه برای تحصیل پزشکی در خارج از کشور، بدون افت کیفیت هستند. هزینه زندگی در اوکراین نیز در مقایسه با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، بسیار مقرون به صرفه است.

تحصیل پزشکی

دانشگاه‌های برتر اوکراین به دلیل تاریخچه علمی‌ و تدریس معاصر مشهور هستند.اوکراین یک محیط پر جنب و جوش برای تحصیل پزشکی / داندان پزشکی و … به دانشجویان ارائه می کند. هزاران دانشجوی بین‌المللی از بیش از ۱۱۰ کشور مختلف، امروزه در اوکراین مشغول به تحصیلات عالی هستند که بخش عمده‌ای از آن‌ها جذب مطالعات پزشکی این کشور شده‌اند.

بیشتر این دانشجویان از هند، نیجریه، چین، ترکیه، اوگاندا، روسیه، مالزی و کشورهای اروپای مرکزی آمده‌اند.دانشگاه ها پزشکی اوکراین با دانشگاه کشور های دیگری مثل آلمان / فرانسه / ایتالیا / لهستان / اتریش و …رابطه دارد.

زبان تحصیل پزشکی در اوکراین

برخی از دانشکده های پزشکی اوکراین به زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می شود ولی شما باید برای تحصیل در اوکراین یک دوره پادفک بگذرانید و در دانشگاه به زبان انگلیسی یا اوکراینی تحصیل کنید.

مهاجرت تحصیلی به اوکراین
مهاجرت تحصیلی به اوکراین

مزایای تحصیل پزشکی

پذیرش ساده

کیفیت خوب آموزش

شهریه کم و هزینه زندگی پایین

وجود فرهنگ غنی، پیشرفت زندگی دانشجویی و حس شیرین زندگی

بیمه پزشکی در طول تحصیل

امکان اشتغال در هنگام تحصیل

ارائه دروس به زبان انگلیسی

تخفیف دانشجویی برای حمل و نقل

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی اوکراین

آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات

کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی

گواهی عدم سوء پیشینه

گواهی سلامت پزشکی

عکس پاسپورتی

ارائه گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار

معرفی یک حساب بانکی معتبر جهت اثبات پشتوانه مالی

تایید مدارک توسط سفارت

تخصص دندانپزشکی در اوکراین

کار دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی اوکراین ، آموزش متخصصان بسیار واجد شرایط است که دارای آموزش های کامل ، عمومی پزشکی و حرفه ای هستند ، دانشجویان دانشکده دندانپزشکی پس از فارغ التحصیلی ، دیپلم دولتی آموزش عالی را در رشته “دندانپزشکی” دریافت می کنند.

به عنوان مثال در دانشکده دانشکده دندانپزشکی اودسا ، دندانپزشکان را با شرایط عمومی آماده می کند و دانشجویان مهارت و دانش عملی خود را در پنج دوره تخصصی در پنج بخش تخصصی کسب می کنند ، از سال ۲۰۱۰ ، دانشجویان برای یک سیستم اعتباری مدولار در دانشکده دندانپزشکی تحصیل می کنند.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/06/30
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823