مشاوره و ارزیابی رایگان!

مهاجرت بی دردسر به مجارستان

مهاجرت بی دردسر به مجارستان مهاجرت به مجارستان ، در بین کشورهای اروپایی می‌تواند یکی از عالی ترین گزینه‌ها برای مهاجرت به خارج‌ شمرده شود . زیرا این کشور‌ از نظر داشتن اقتصادی پویا ، نرخ زیرین بیکاری و خرج های پایین زندگی در مجارستان…


Banner 3 -ره پویان عدالت

مهاجرت بی دردسر به مجارستان

مهاجرت به مجارستان ، در بین کشورهای اروپایی می‌تواند یکی از عالی ترین گزینه‌ها برای مهاجرت به خارج‌ شمرده شود . زیرا این کشور‌ از نظر داشتن اقتصادی پویا ، نرخ زیرین بیکاری و خرج های پایین زندگی در مجارستان شرایط کاملی را برای افرادی که قصد‌ مهاجرت به یک سرزمین اروپایی را دارند مهیا می سازد . مهاجران در مجارستان می‌توانند حدوداً با ۷۵۰ یورو در ماه زندگی کنند . ما در این مقاله ، سعی کرده‌ایم تا شما را با راه های مخلتف مهاجرت به مجارستان اعم از آموزشی ، شغلی ، توریستی ، سرمایه‌گذاری ، همراه ، وصلت ، تولد‌ ، و پناهندگی آشنا کنیم .

درصورتی که وقت یا حوصله خواندن مقاله را ندارید میتوانید به فایل صوتی مقاله گوش دهید.

 

👇🏻 فایل صوتی مقاله 👇🏻

روش های مهاجرت به مجارستان

مهاجرت تحصیلی‌‌ به مجارستان:

   یکی از عالی ترین طرز های مهاجرت به مجارستان اعزام‌ دانشجو برای دانش‌اندوزی در مجارستان و گرفتن ویزای آموزشی مجارستان خواهد بود . شما قادر خواهید بود با گرفتن پذیرش‌ از سوی دانشگاه‌های مجارستان به این کشور‌ اروپایی مهاجرت نمائید . سیستم‌ آموزش‌ عالی‌ مجارستان مشابه باقی کشور‌های‌ عضو‌ اتحادیه‌ اروپا از قرارداد و عهدنامه بولونیا تبعیت می نماید.

   زبان تحصیل‌ در دانشگاه‌های خیلی خوب مجارستان به ۳ زبان انگلیسی ، آلمانی و مجاری‌ عرضه می‌گردد‌ . مخارج پایین‌ زندگی در مجارستان و کیفیت‌ بالای تدریس در دانشگاه‌های این کشور‌ موجب شده‌ تا متقاضیان زیادی‌ را از تمام جهان برای مهاجرت آموزشی به مجارستان اعزام نماید شما قادر خواهید بود با دریافت ویزای تحصیلی‌ در مجارستان اقامت‌ موقت این کشور‌ را بدست‌آورید.

 

مهاجرت کاری‌ به مجارستان

   شما قادر خواهید بود با یافتن کار‌ در مجارستان و دریافت ویزای شغلی به مجارستان مهاجرت کنید‌ . نخستین قانون‌ در این راه مهاجرتی بدین صورت است‌ که کارفرمای مجارستانی حتما باید این مجال شغلی که شما تقاضا داده‌اید را به مدت‌ سه ماه در سرزمین مجارستان و به مدت‌ سه ماه دیگر در مملکت های عضو‌ اتحادیه‌ اروپا تبلیغ کند‌ . چنانچه در طی این شش ماه نیروی شغلی خوب برای پر‌کردن‌ این فرصت‌ شغلی نمایان نشد ، کارفرمای مجارستانی می‌تواند با تقاضاکننده پیمان شغلی امضا کند‌ .
میان شما و کارفرما‌ قراردادی ترتیب می‌گردد‌ که در آن به زبان راحت مطرح شده‌ است‌ که قرار است‌ به چه طریق ورود‌ به حرفه داشته باشید و نوع‌ حرفه و مبلغ حقوق‌ دریافتی شما چقدر است‌ .مورد توجه داشته باشید که سمت‌ شغلی شما از امتیاز زیادی بهره‌مند است‌ . شما بایستی ترازنامه‌ شغلی سال‌های پیش خویش و تصدیق که تأیید نماید قرض مالی ندارید را عرضه دهید . دارنده مدرک‌ مهارت زبان مجارستانی یا انگلیسی از دیگر شروط ضروری برای دریافت ویزای شغلی در مجارستان است‌ .

شما با ۵ سال کار‌ کردن در مجارستان قادر خواهید بود تقاضا اقامت‌ مجارستان دائم بدهید .

   سرزمین مجارستان در عرصه مالی رشد‌ خوبی‌ داشته است‌ و توانسته به عالی ترین صورت مقدور وضعیت شغلی خوبی‌ میسر سازد . طریقه شغلی در سرزمین مجارستان به این حالت است‌ که شخص بایستی ۴۰ ساعت در هفته کار‌ کند و به صورت عام برای اضافه‌ کاری‌ احتیاج است‌ که کمپانی مشخص نماید که شخص چه مقدار اضافه‌ کاری‌ را می‌پذیرد . موقع دیگری که برای مهاجرت شغلی در کشور‌ مجارستان دربردارنده ارزش است‌ حاوی افرادی خواهد شد که حرفه شغلی زیادی دارند و پیشینه شغلی درخشانی دارند .

مهاجرت از شیوه  سرمایه گذاری در مجارستان

   مهاجرت از شیوه سرمایه‌ گذاری در مجارستان یکی دیگر از شیوه های مهاجرت به این سرزمین است . کشور‌ مجارستان به دلیل داشتن اقتصاد‌ کارآمد و پویا و همچنین دوام و امنیت اقتصادی‌ یکی از برترین کشورهای اروپایی برای سرمایه‌ گذاری خواهد بود . متقاضیان با مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه‌ گذاری در متد های متعدد می توانند علاوه‌بر کسب درآمد‌ ، تابعیت‌ و شهروندی این کشور اروپایی را نیز دریافت کنند .

شیوه های سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان

 

مهاجرت از طریق عروسی به مجارستان

   یکی دیگر از طریقه های مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج در این سرزمین است تقاضاکننده با دارا‌ بودن‌ شرایط‌ ضروری برای عروسی با تبعه‌ و شهروند‌ مجارستان می‌تواند اقامت این کشور را اخذ سازد . یکی از مهم‌ترین شرایط مهاجرت به مجارستان از راه پیوند اثبات واقعی بودن وصلت است . درواقع تقاضاکننده باید ثابت بکند که این ازدواج صرفا بر پایه عشق و تعهد متقابل انجام گشته و ربطی به دریافت اقامت این کشور ندارد . متقاضی باید این ازدواج را در دفاتر قانونی و رسمی مجارستان ثبت سازد .

   چیز دیگر نوشته تمکن‌ مالی می باشد که باید از سوی شخص متقاضی عرضه شود و در آن مقدار مال وی معین گردد ، باید بودجه‌ افراد به صورتی باشد‌ که ثابت‌ کند می‌توانند یک خانه کرایه کنند . درصورتی که پیش‌ازاین ازدواج کرده و متارکه کرده اید ، در مرتبه ابتدا باید اسناد ضروری تنظیم‌ گردد و گواهی عرضه گردد که ثابت‌ نماید از همسر‌ سابق خویش جدا‌ شده اید . از یاد‌ نبرید که عرضه مدارک مالی و شغلی هم از سوی تبعه مجارستان احتیاج است . پس از بررسی این اسناد ، اقامت‌ موقت این کشور به شما عرضه گشته و پس از سه سال درخواست شما برای اقامت‌ دائم این کشور فراهم خواهد شد .

شما باید بتوانید ثابت نمائید که در طول سه سال زبان مجاری‌ را تا حدی فرا گرفته‌اید و با شرایط‌ زندگی در این کشور نیز سازگار‌ می باشید .

مهاجرت از روش همراه به مجارستان

   یکی دیگر از راه های مهاجرت به مجارستان اخذ ویزای همراه می باشد . مهاجرانی که از روش سرمایه‌گذاری به شیوه اوراق قرضه‌ ، ویزای شغل و ویزای آموزشی در مجارستان اقامت دارند می‌توانند ویزای همراه مجارستان در همان ماه اول برای همسر‌ و فرزندان زیر ۱۸ سال خویش را دریافت نمایند . مورد توجه داشته باشید که سرزمین مجارستان یکی از مملکت هایی است که مهاجرت از روش همراه را پر اهمیت می‌گیرد‌ .

 

بیشتر بخوانید: مهاجرت به مجارستان

 

مهاجرت توریستی به مجارستان

   یکی از روش‌های اقامت در مجارستان دریافت ویزای توریستی از این سرزمین است برای دریافت ویزای توریستی مجارستان بایستی در ابتدا‌ نام‌نویسی نمائید . عموماً‌ سفارت مجارستان در زمان ۱۵ روز‌ به بررسی مدارک شما خواهد پرداخت و در برخی از موارد این پروسه ۳۰ روز‌ به طول می‌ کشد. یکی از مهمترین بخش‌هایی که برای ویزای توریستی مجارستان احتیاج خواهد بود ، داشتن گواهی پوشش بیمه خواهد بود که باید در فرم‌ تقاضا شما قید شده باشد .

حداقل وجه این بیمه ۳۰ هزار یورو تخمین زده شده‌ است .

   ویزای توریستی مجارستان یک ویزای کوتاه‌ مدت‌ می باشد که به شما اجازه‌ می‌دهد در طی وقت مشخص شده‌ در این دیار اقامت‌ داشته باشید . مورد توجه داشته باشید که از تاریخ‌ ورود شما به ناحیه شینگن ، تنها سی روز اعتبار روادید خواهید داشت . افرادی که تقاضای ویزای توریستی مجارستان را دارند ، بایستی به شکل جداجدا گذرنامه‌ داشته باشند .

در صورتی که درخواست‌ ویزای شینگن برای شما رد می شود پس از مدتی که از سوی سفارت مشخص خواهد شد اجازه‌ درخواست دوباره را دارید .

مهاجرت از طریق زایش به مجارستان

   کشور مجارستان برای اعطای تابعیت‌ کودکان زاده شده در این دیار برپایه قانون‌ خون عمل‌ می‌کند . بر این اصل چنانچه کودکی با پدر و مادر دارای تبعه مجارستان در این کشور متولد شود ، آن نوزاد می‌تواند تابعیت‌ و شهروندی مجارستان را بدست‌آورد .

 

مهاجرت از طریق تولد

 

مهاجرت از روش پناهندگی به مجارستان

   یکی از شیوه های مهاجرت به مجارستان عرضه درخواست پناهندگی به این سرزمین است . تقاضاکننده برای دریافت اقامت‌ مجارستان از روش پناهندگی بایستی ثابت‌ نماید که در صورت بازگشت به کشور خویش درباره خسارت جسمی و روحی ، شکنجه ، تهدید و یا مرگ قرار خواهد گرفت . چنانچه با درخواست پناهندگی تقاضاکننده قبول شود ، برپایه کنواسیون پناهندگی ژنو ، دولت مجارستان موظف است دست‌کم امکانات ضروری برای اقامت‌ تقاضاکننده در کمپهای پناهندگان را مهیا نماید .

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره 02122892823 در میان بگذارید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
 • تاریخ انتشار : 1401/05/01
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : اخبار

3 دیدگاه برای “مهاجرت بی دردسر به مجارستان”

 • حمید

  راحت ترین راه مهاجرت به مجارستان چیه؟

  • نیلوفر اکبری

   قطعا روش مهاجرت تحصیلی آسان‌ترین ، سریع ترین و ارزان‌ترین روش مهاجرت به مجارستان میباشد . البته ابتدا باید شرایط سنی و مقطع تحصیلی‌تون بررسی بشه لطفا این موارد را بفرمایین ؟

  • نیلوفر اکبری

   سلام دوست عزیز راحت ترین راه مهاجرت به مجارستان گرفتن اقامت تحصیلی این کشور هست لطفا با دفتر تماس بگیرید تا شرایط شما جهت اخذ ویزای تحصیلی بررسی بشه…02122892823

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823