مشاوره و ارزیابی رایگان!

مزایای مهاجرت از روش ازدواج با اوکراینی

شرایط مهاجرت از روش ازدواج با اوکراینی مزایای مهاجرت از روش ازدواج با اوکراینی : اقامت اوکراین و شرایط مهاجرت به این کشور در سال های اخیر بدلیل درخواست این کشور برای عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن، و همچنین امکان تایید درخواست این…


ازدواج با اوکراینی

شرایط مهاجرت از روش ازدواج با اوکراینی

مزایای مهاجرت از روش ازدواج با اوکراینی : اقامت اوکراین و شرایط مهاجرت به این کشور در سال های اخیر بدلیل درخواست این کشور برای عضویت در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن، و همچنین امکان تایید درخواست این کشور از سوی اتحادیه مورد استقبال متقاضیان زیادی شده است. درخواست اقامت دائم اوکراین و پاسپورت اکراین در سال های اخیر از راه قانونی افزایش پیدا کرده است.

مهاجرت از طریق ازدواج با اوکراینی

یکی ار روشهای معمول برای گرفتن اقامت دائم در هر کشوری روش ازدواج با افراد تبعه آن کشور می باشد. ازدواج با فرد اوکراینی : اگر یک ایرانی با یک فرد دارای تبعه اوکراینی ازدواج کند میتواند اقامت دائم دریافت کند پروسه ی گرفتن اقامت دائم از طریق ازدواج با شخص اوکراینی حدود 2 سال زمان میبرد.

به این صورت که ابتدا شخص ازدواج میکند سپس باید به ایران بازگردد.و ویزای ازدواجی D14 از سفارت اوکراین در ایران یا هرکشور دیگری که فرد اقامت موقت یا اقامت دائم اوکراین را داشته باشد درخواست بدهد. این ویزا سه ماه اعتبار دارد.

بعد از گرفتن ویزا ی ازدواج مجددا به اوکراین سفر کرده و مدارک خود را به اداره ی مهاجرت تحویل داده و منتظر اقامت یکساله خود میماند. در پایان سال اول قبل از اتمام اقامت موقت یکساله مجددا برای تمدید یکساله اقامت اقدام و در نهایت پس از گذشت دوسال میتواند درخواست اقامت دائم بدهد.

در صورتی که شخص بعد از گرفتن اقامت دائم از شخص اوکراینی جدا نشود میتواند بعد از گرفتن اقامت دائم برای پاسپورت اوکراینی اقدام نماید. از زمان درخواست برای پاسپورت تا گرفتن پاسپورت 1سال زمان میبرد. شخص با داشتن اقامت دائم اوکراین از روش ازدواج برای پدر و مادر فرزندان زیر 18سال و در آینده میتواند برای همسر خود اقامت بگیرد.

 

 

مزایای گرفتن اقامت دائم از طریق ازدواج با تبعه اوکراینی

1)پروسه سریعتر برای گرفتن پاسپورت نسبت به سایر روشها (حدود 4 سال )

2) عدم نیاز به شرط حضور در اوکراین برای رسیدن به پاسپورت

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/05/23
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823