مشاوره و ارزیابی رایگان!

مزایای ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین مزایای ثبت شرکت در اوکراین : کشور اوکراین ازجمله کشورهای جذاب و مهاجرپذیر در میان کشورهای اروپای شرقی است چرا که دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد. این کشور از شرق با کشور روسیه، از سمت جنوب با دریای سیاه، از…


ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین

مزایای ثبت شرکت در اوکراین : کشور اوکراین ازجمله کشورهای جذاب و مهاجرپذیر در میان کشورهای اروپای شرقی است چرا که دارای طبیعت بسیار زیبایی می باشد. این کشور از شرق با کشور روسیه، از سمت جنوب با دریای سیاه، از قسمت غرب با لهستان و از سوی شمال با کشور بلاروس همسایه است .

ویزای سرمایه گذاری در اوکراین در حقیقت نوعی از ویزای کارآفرینی است و برای کسانی مناسب می‌باشد که می‌خواهند از مزایای بی‌شمار کار در اوکراین و اقامت اوکراین بهره‌مند شوند. ممکن است به دنبال اقامت یکساله اوکراین باشید اما با این نوع ویزا شما امکان کار و اقامت به مدت سه سال را برای خود و افراد خانواده‌تان فراهم می‌کنید. در سال‌های اخیر و مخصوصاً چند ماه گذشته تقاضا برای دریافت ثبت شرکت در اوکراین به‌شدت افزایش‌یافته و حتی شهروندان کشورهایی همانند ترکیه (که مقصد بسیاری از ایرانیان برای کار و اقامت است)، آذربایجان و… به دنبال دریافت این نوع ویزا و متعاقباً اقامت دائم اوکراین و پاسپورت اوکراینی هستند.

انواع شرکت دراوکراین

شرکت سهامی خاص  / شرکت با مسئولیت محدود

شرکت سهامی خاص : این شرکت مخصوص افراد اوکراینی می باشد و برای افراد خارجی امکان پذیر نمی باشد .

شرکت با مسئولیت محدود : این روش که به عنوان محبوبترین نوع ثبت  شرکت در دنیا محسوب میشود و برای سرمایه گذاران خارجی مناسب می باشد.

مزایای ثبت شرکت در اوکراین
مزایای ثبت شرکت در اوکراین

شرایط ثبت شرکت دراوکراین

برای ثبت شرکت در اوکراین وکلای ما در اوکراین یک مدیرعامل اوکراینی به شما معرفی می کنند و بقیه کارهای ثبت شرکت را برایتان انجام می دهند . شرکتی که در اوکراین تاسیس می کنید باید 1 تا 5 نفر اعضا داشته باشد .

برای شروع کار شرکت , نیازی به حضور سهامداران دراوکراین نمیباشد اما مدیر شرکت ثبت شده دراوکراین باید به صورت فیزیکی در شرکت حضور داشته باشد.

مزایای ثبت شرکت دراوکراین

ثبت شرکت دراوکراین پروسه زمانی طولانی را نخواهد داشت و اگر مدارک شما تکمیل بوده باشد میتوانید در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسید و فعالیت تجاری خود را آغاز نمایید

زندگی دراوکراین بسیار ساده میباشد و هزینه های پایین در این کشور به عنوان مزایایی قابل قبول میباشد .

زمانی که اقامت کشور اوکراین را کسب کنید میتوانید بدون اخذ ویزا به کشورهای حوزه ی شوروی سابق سفر کند و حتی میتوانید در آن کشورها به تحصیل و کار بپردازید .

با اخذ اقامت دائم اوکراین شما از مزایایی از قبیل حمایت های مالی دولت برای توسعه فعالیت تجاری خود بهره مند شوید .

کلیه هزینه‌های پزشکی رایگان برای خود و خانواده در اقامت اوکراین با ثبت شرکت.

در صورت تولد فرزند در خاک اوکراین امکان گرفتن اقامت دائم اوکراین و درنهایت کسب پاسپورت اوکراینی.

امکان کار برای خود و افراد خانواده در شرکت خود یا شرکتی دیگر.

مراحل ثبت شرکت اوکراین به‌صورت زیر است:

ثبت نام کردن در اداره ثبت

آماده کردن مهر شرکت

افتتاح کردن حساب بانک دائمی

ثبت کردن مالیات بر ارزش افزوده (VAT)

اخذ کردن شماره شناسایی پرداخت مالیات

مدارک موردنیاز ثبت شرکت اوکراین

فرم تکمیل‌شده ثبت درخواست

نامه امضای سهامداران در اساسنامه شرکت و موافقت کتبی آنان مبنی بر ثبت و تأسیس شرکت

عدم سابقه کیفری

اطلاعاتی مبنی بر درصد سهام هر یک از سهامداران

پاسپورت معتبر

نامه تمکن مالی کافی مبنی بر پرداخت حقوق پرسنل و امرار معاش

مزایای ثبت شرکت در اوکراین
مزایای ثبت شرکت در اوکراین

شرایط نامگذاری شرکت در اوکراین

اوکراین مانند دیگر کشورها برای انتخاب نام شرکت سخت گیری نمی کند و فرد متقضی می تواند حتی یک نام کوتاه یا فارسی یا تکراری انتخاب کنند .

سیستم مالیاتی شرکت‌ها در اوکراین

در کشور اوکراین سیستم مالیاتی بسته به فعالیت شرکت متفاوت است و سیستم مالیاتی به سه دسته تقسیم می شود

  • این نوع سیستم 6 درصد از درآمد شرکت هست .
  • نوع دیگر سیستم مالیاتی اینگونه است که ۱۵ درصد از سود شرکت را دریافت می کنند .
  • نوع دیگر آن که یک سیستم مالیاتی قدیمی است 20 درصد از سود شرکت است .

کارهایی که باید بعد از ثبت شرکت در کشور اوکراین انجام دهید :

۱.تهیه مهر شرکت: بر اساس قوانین کشور اوکراین ثبت مهر شرکت الزام قانونی ندارد ، اما در عمل اکثر شرکت ها این مهر را تهیه و ازآن استفاده می کنند. در حال حاظر هیچ مجوز خاصی برای ساخت مهر شرکت در کشور اوکراین مورد نیاز نیست و شرکت های سازنده مهر با دریافت کپی گواهی ثبت شرکت این کار را براحتی انجام می دهند.

۲.ثبت نام در سازمان امور مالیاتی کشور اوکراین :  برای این کار لازم است ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ دریافت گواهی ثبت شرکت با مراجعه به نزدیک ترین اداره مالیات با توجه به آدرس شرکت ، فرم درخواست پرونده مالیاتی را تکمیل کنید . در این فرم لازم است نام شخص حسابدار یا مسؤول تنظیم اظهارنامه های مالیاتی شرکت را قید کنید.

۳.ثبت نام در سازمان مالیات تامین اجتماعی :  تمام شرکت های با مسؤولیت محدود حداکثر ۱ روز تا تاریخ شروع به کار هر کارمند جدید(از جمله مدیریت شرکت) فرصت دارند مسؤولین مربوطه در سازمان مالیات تامین اجتماعی را از استخدام او با خبرکنند .

۴. افتتاح حساب بانکی شرکت : برای افتتاح حساب بانکی مربوط به شرکت ، ارائه مدرک اعطای اختیار قانونی به نماینده شرکت(وکالتنامه رسمی) به همراه پاسپورت و شناسه مالیاتی او و چندین مدرک دیگر از جمله کپی اساسنامه شرکت یا کد رهگیری شرکت به منظور دریافت اساسنامه به صورت آنلاین، ۲ عدد کارت امضاء تایید شده توسط وزارت دادگستری و فرم های تکمیل شده بانکی ویژه افتتاح حساب ، مورد نیاز است .

۵.تکمیل ثبت سرمایه شرکا : سهامداران و شرکای شرکت از تاریخ ثبت قانونی شرکت ۱ سال فرصت دارند تا سرمایه گذاری خود در منابع مالی شرکت اعم از وجه نقد( واحدهای پول خارجی نیز قابل قبول است) ، املاک و مستغلات یا مالکیت معنوی را به طور کامل انجام دهند . شرکت نیز موظف است گواهی ثبت سرمایه شرکا را برای آنها صادر کرده و در اختیار آنها قرار دهد .

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/25
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823