مشاوره و ارزیابی رایگان!

مزایای تحصیل در اوکراین و مهاجرت تحصیلی

تحصیل در دانشگاه های اوکراین مزایای تحصیل در اوکراین : در حال حاضر یکی از سریع­ترین و مقرون ‌به‌صرفه‌ترین روش‌های مهاجرت اوکراین، تحصیل در اوکراین می‌باشد و متقاضی پس از فارغ‌التحصیلی، مشغول بکار شده و پس از سپری کردن مدت‌زمان لازم می‌تواند به اقامت دائم…


13 -ره پویان عدالت

تحصیل در دانشگاه های اوکراین

مزایای تحصیل در اوکراین : در حال حاضر یکی از سریع­ترین و مقرون ‌به‌صرفه‌ترین روش‌های مهاجرت اوکراین، تحصیل در اوکراین می‌باشد و متقاضی پس از فارغ‌التحصیلی، مشغول بکار شده و پس از سپری کردن مدت‌زمان لازم می‌تواند به اقامت دائم اوکراین دست پیدا کند.

هزینه تحصیل در دانشگاه های اوکراین به نسبت سایر کشورهای اروپایی بسیار کمتر و مقرون به‌ صرفه تر می‌باشد.

امکان کار پاره‌وقت و حتی در شرایطی کار تمام‌وقت در حین تحصیل در اوکراین وجود دارد.

امکان تحصیل در کلیه رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی و فنی مهندسی تنها با دست داشتن مدرک دیپلم و بدون نیاز به مدرک زبان و پیش‌دانشگاهی؛ بنابراین تحصیل در اوکراین با مدرک دیپلم نیز امکان پذیر است.

برخورداری از بیمه پزشکی جامع و کاملاً رایگان برای متقاضیان تحصیل در اوکراین.

امکان برخورداری از خوابگاه‌هایی باکیفیت مناسب دانشجویان.

امکان برخورداری از مراکز ورزشی رایگان برای متقاضیان تحصیل در اوکراین.

تحصیل در اوکراین در مقطع کارشناسی

دوره کارشناسی در کشور اوکراین ۴ سال به طول می انجامد. در مقطع کارشناسی، دانشگاه های اوکراین از تنوع بالایی در رابطه با رشته برخوردار هستند و می توان ادعا کرد که در اوکراین تمام رشته های کارشناسی تدریس می شود. دانشجویان این مقطع در کشور اوکراین اجازه کار از 15 تا 40 ساعت در هفته با توجه به افر شغلی دارا خواهند بود به این صورت که بعد از شروع به تحصیل با یافتن کار مناسب نامه ای از کارفرما دریافت کرده و برای اجازه کار از سازمان مهاجرت اوکراین اقدام میکنند .

مزایای تحصیل در اوکراین
مزایای تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در اوکراین در دوره کارشناسی ارشد در حدود ۲ سال طول می کشد. دانشجویان این مقطع در کشور اوکراین اجازه کار از 15 تا 40 ساعت در هفته با توجه به افر شغلی دارا خواهند بود به این صورت که بعد از شروع به تحصیل با یافتن کار مناسب نامه ای از کارفرما دریافت کرده و برای اجازه کار از سازمان مهاجرت اوکراین اقدام میکنند.

بسیاری از دانشجویان سراسر جهان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد این کشور را انتخاب می نمایند تا شانس بیشتری برای اخذ بورسیه در مقطع دکتری کشور اوکراین داشته باشند. همچنین پس از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اوکراین برای دانشجویان بستر پذیرش از مقطع دکتری از دانشگاه های آمریکا، کانادا و اروپا مهیا می شود .

تحصیل در اوکراین در مقطع دکتری

تحصیل در مقطع دکترا همانند سایر کشورها در اوکراین نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. تحصیل در اوکراین در مقطع دکتری به مدت ۳ الی ۴ سال می باشد. در کشور اوکراین برای مقطع دکتری توجه ویژه ای قائل هستند تا جایی که علاوه  بر اجازه بر 15-40 ساعت کار دانشجویی در طول هفته، مقطع دکتری به صورت Paid Position  می باشد که دانشجوی دکتری برای انجام اموری مانند تدریس در کلاس مبلغی به عنوان کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند که ممکن است برابر با مقدار شهریه تحصیلی ترمیک و یا حتی فراتر از آن باشد .

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/03
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823