مشاوره و ارزیابی رایگان!

مدارک مورد نیاز تحصیل در اوکراین

شرایط تحصیل در اوکراین مدارک مورد نیاز تحصیل در اوکراین : کشور اوکراین بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی به شمار می رود وتحصیل در اوکراین یکی از روش‌های مهاجرت به کشور اوکراین است. به دلیل هزینه‌های کم تحصیل و زندگی در کشور اوکراین…


مزایای تحصیل در اوکراین

شرایط تحصیل در اوکراین

مدارک مورد نیاز تحصیل در اوکراین : کشور اوکراین بعد از روسیه بزرگ ترین کشور اروپایی به شمار می رود وتحصیل در اوکراین یکی از روش‌های مهاجرت به کشور اوکراین است. به دلیل هزینه‌های کم تحصیل و زندگی در کشور اوکراین وهمینطور دانشگاه‌های برتر و معتبر این کشور در اروپا و جهان باعث شده است که کشور اوکراین به یکی از بهترین مقصدهای دانشجویان برای تحصیل تبدیل شود. تحصیل در اوکراین به دو زبان انگلیسی و اوکراینی می باشد .

شش نوع موسسه آموزش عالی در اوکراین وجود دارد هر کدام یک سطح معینی از تایید صلاحیت به خود اختصاص داده‌اند. برنامه‌های دوره‌ای در سطح کارشناسی و بالاتر توسط موسسات با بالاترین سطح اعتباربخشی به نام دانشگاه‌ها، آکادمی‌ها ارائه می‌شود. رشته‌های تحت پوشش موسسات تخصصی عبارتند از: فنی، پزشکی، کشاورزی، آموزشی، فنی (ساخت و ساز و حمل و نقل)، اقتصاد (از جمله امورمالی، اداری و کارآفرینی)، فرهنگ(هنر و طراحی)، مراقبت‌های بهداشتی و حقوق .

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

1- دعوت نامه تحصیلی

2- پاسپورت معتبر

3- ترجمه شناسنامه و مدارک هویتی

4-  بلیط هواپیما به مقصد اوکراین

5- آزمایشات پزشکی

6- مشخص بودن محل اقامت

 

مدارک مورد نیاز تحصیل در اوکراین
مدارک مورد نیاز تحصیل در اوکراین

مزایای تحصیل

شرایط تحصیل به زبان انگلیسی

بیمه پزشکی رایگان

امکان کار در هنگام تحصیل

وجود مشاغل تابستانه

هزینه های کم

استاندارد های زندگی در اروپا

امکان سفر به همه کشورهای اروپایی

شرایط تحصیل به زبان انگلیسی در اوکراین

اگر به دنبال تحصیل در کشوری اروپایی  و ارزان هم از حیث هزینه های تحصیل و هم زندگی هستید اما تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی دارید، ویزا و اقامت تحصیلی اوکراین برای تحصیل درمقطع کارشناسی این امکان را برای شما فراهم می آورد. در صورتیکه کمتر کشور اروپایی یافت می شود که بتوان تحصیلات کارشناسی را در آن به زبان انگلیسی گذراند .

حق کار

دانشجویان در حین تحصیل در اوکراین مجوز کار در محدوده ای ۲۰ تا ۳۰ ساعته بصورت هفتگی را دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ دلار به ازای هر ساعت می باشد که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی می تواند بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

هزینه های زندگی

هزینه زندگی در اوکراین بسیار ارزان تراز شهرهای اروپایی است. بدیهی است، بسته به شیوه زندگی دانشجویی، ارقام ممکن است متفاوت باشد. هزینه های زندگی در اوکراین برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۳۰۰  تا ۴۰۰ دلار در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل در اوکراین می باشد .

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/08/25
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823