مشاوره و ارزیابی رایگان!

مدارک مهاجرت به اوکراین

شرایط و مدارک مهاجرت به اوکراین مدارک مهاجرت به اوکراین : اوکراین با ۶۰۳٫۵۵۰ کیلومتر مربع مساحت و ۲۷۸۲ کیلومتر خط ساحلی، چهل و چهارمین کشور بزرگ جهان و پس از روسیه دومین کشور وسیع در اروپا است. در بین کشورهای اروپایی کشور اوکراین در…


ارزش پاسپورت کشور اوکراین

شرایط و مدارک مهاجرت به اوکراین

مدارک مهاجرت به اوکراین : اوکراین با ۶۰۳٫۵۵۰ کیلومتر مربع مساحت و ۲۷۸۲ کیلومتر خط ساحلی، چهل و چهارمین کشور بزرگ جهان و پس از روسیه دومین کشور وسیع در اروپا است.
در بین کشورهای اروپایی کشور اوکراین در بین کم هزینه ترین کشورها برای تحصیل قرار گرفته است و از آنجا که تحصیل در اوکراین به زبان های اوکراینی، روسی و انگلیسی مقدور می باشد، مقصد مناسبی برای دانشجویان بین المللی محسوب می شود. اوکراین در نقشه از ناحیه ی شمالی خود با کشور بلاروس همسایه می باشد و از ناحیه ی شرق با کشور روسیه، از ناحیه ی غربی با کشور لهستان، اسلواکی و مجارستان همسایه است. پایتخت کشور اوکراین نیز شهر کی اف است.

مدارک مورد نياز برای اخذ پذيرش ویزا واقامت  تحصيلی اوکراین

زمان اخذ پذیرش دانشجویی، معمولا از ماه مارس تا آوریل می باشد اما در هر ماهی از سال تحصیلی که هستید با کوچ  تماس بگیرید تا خارج از این موعد هم برای شما پذیرش های مرتبط را اخذ کنیم. پس نگران اخذ پذیرش خود نباشید. البته لازم به ذکر است در برخی از رشته ها، آخرین فرصت پذیرش تا ماه سپتامبر می باشد که برای دانستن جزییات آن می توانید با کارشناسا ن کوچ تماس حاصل فرمایید.
پروسه اخذ پذیرش در اوکراین بسیار کوتاه می باشد برای کسانیکه اهمیت زیادی به مدت زمان اخذ پذیرش می دهند همانند مشمولان نظام وظیفه، این موضوع یکی از مواردی است که آن ها را متقاعد به انتخاب اوکراین جهت تحصیل می نماید، چراکه معمولا متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا، کانادا یا حتی استرالیا باید حداقل سه ماه تا نه ماه برای اخذ پذیرش منتظر بمانند.

مدارک مهاجرت به اوکراین
مدارک مهاجرت به اوکراین

تحصیل در اوکراین – مزایای تحصیل در اوکراین 2020

تحصیل در دانشگاه‌ های کشور اوکراین مزایای زیادی دارد که به شرح زیر است . ویزای تحصیلی کشور اوکراین در سال ۲۰۲۰ مزایای زیادی نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد.
• تحصیل در رشته‌ های پزشکی ، دندانپزشکی و پیراپزشکی و فنی مهندسی با ارائه مدرک دیپلم و بدون نیاز به مدرک زبان و پیش‌دانشگاهی امکان پذیر است
• هزینه تحصیل در اوکراین از ۱۵۰۰ دلار تا ۴۰۰۰ دلار در سال تغییر می کند که وابسته به رشته و دانشگاه تغییر می کند
• بهره مند شدن از بیمه پزشکی جامع و کاملاً رایگان برای افراد متقاضی تحصیل در اوکراین
• ارائه خوابگاه‌ هایی با کیفیت مناسب به دانشجویان
• امکان برخورداری از مراکز ورزشی رایگان برای متقاضیان تحصیل در اوکراین• هزینه تحصیل در اوکراین 2020 در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مناسب تر است
• دریافت اقامت دائم اوکراین بعد از اتمام تحصیل اوکراین امکان پذیر است
• امکان کار نیمه وقت در اوکراین و یا تمام‌ وقت (Full-time job) هنگام تحصیل در اوکراین وجود دارد.
• رتبه بندی دانشگاه‌ های کشور اوکراین در سطح بین‌ الملل جایگاه قابل‌ توجهی دارد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/07/26
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823