مشاوره و ارزیابی رایگان!

قوانین سرمایه گذاری در اوکراین

قوانین سرمایه گذاری در اوکراین قوانین سرمایه گذاری در اوکراین : ویزای سرمایه گذاری اوکراین یکی دیگر از روش های مهاجرت به اوکراین شما در این روش می توانید از طریق خرید ملک. ثبت شرکت و .. می باشد. سرمایه گذاری در اوکراین به روش…


ویژگی ثبت شرکت در اوکراین

قوانین سرمایه گذاری در اوکراین

قوانین سرمایه گذاری در اوکراین : ویزای سرمایه گذاری اوکراین یکی دیگر از روش های مهاجرت به اوکراین شما در این روش می توانید از طریق خرید ملک. ثبت شرکت و .. می باشد. سرمایه گذاری در اوکراین به روش های مختلفی امکان پذیر است که این روش ها عبارتند از خرید ملک در اوکراین، ثبت شرکت در اوکراین، کارآفرینی در اوکراین و … . برای این که بتوانید از هر روشی برای سرمایه گذاری در اوکراین استفاده کنید لازم است تا با قوانین سرمایه گذاری در اوکراین آشنا شوید .

ثبت شرکت در اوکراین برای سرمایه گذاری

یکی از راه های سرمایه گذاری در اوکراین، ثبت شرکت در این کشور می باشد . مهم ترین و رایج ترین مدل شرکت های موجود در این کشور شرکت با مسئولیت محدود خواهد بود. در واقع بیشترین مدل شرکت هایی که در اوکراین ثبت می شوند، شرکت های با مسئولیت محدود هستند .

شرایط ثبت شرکت در کشور اوکراین

میزان سهام شرکت ۱۰۰ سهم است و شرکت میتواند از ۱ تا ۵ نفر سهام دار داشته باشد . مدیر عامل شرکت باید شهروند کشور اوکراین یا دارنده اقامت دائم کشور اوکراین باشد. شرکت آتیه آفرینان نسبت به معرفی ‌و انتصاب مدیر عامل شرکت اقدام مینماید در غیر اینصورت اگر مدیر عامل از طرف شما معرفی شود شرکت ما در کشور اوکراین اقدام به دریافت مجوز کار برای ایشان کرده تا پس از دریافت اجازه کار برای این سمت منصوب گردد .

قوانین سرمایه گذاری در اوکراین
قوانین سرمایه گذاری در اوکراین

سرمایه گذاری مستقیم بین المللی در اوکراین

برای جذب سرمایه گذاران ، اوکراین بسیاری از مزایای قانونی را ارائه می دهد. از جمله این مزایای موجود برای سرمایه گذاران می توان به تعرفه بازخورد ، پردازش داخلی ، مزایایی برای متخصصان فناوری اطلاعات و …. اشاره نمود. اقتصاد اوکراین به تدریج آزاد می شود و در حال حاضر یکی از جذاب ترین شرایط اقتصادی برای سرمایه گذاری را ارائه می دهد .

حداقل میزان سرمایه ‌شرکت ۸۰۰۰۰ گریونی معدل ۱۰۰۰۰ دلار آمریکا می‌باشد که حداقل باید نیمی از این میزان در زمان افتتاح حساب شرکت واریز گردد و الباقی در مدت زمان یکسال از ثبت شرکت قابل واریز به حساب است که البته این مبلغ بلافاصله پس از واریز به حساب قابل استفاده در جهت اهداف شرکت قرار می‌گیرد .

برای ثبت شرکت نیاز به حضور فیزیکی ‌سهام داران در کشور اوکراین نیست و از طریق فرم وکالتی که از طرف شرکت ما در اختیار آنها قرار می‌گیرد می‌توانند اساس نامه شرکت را تنظیم کرده و اقدام به دریافت کلیه مدارک شرکت نمایند. اما حضور مدیر عامل شرکت در کشور اوکراین اجباری است .

برای ثبت شرکت احتیاج به داشتن آدرس حقوقی می‌باشد که این آدرس از طریق اجاره یا خرید دفتر کار در کشور اوکراین انجام شده و با در دست داشتن اجاره نامه یا قرارداد خرید ملک از همان آدرس می‌توان برای ثبت آدرس حقوقی اقدام کرد .

استانداردهای سرمایه گذاری در اوکراین

از مهمترین موضوعات برای سرمایه گذاران حفظ دارایی اولیه و سود دهی می باشد، از این جهت در ابتدا می بایست استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری را در کشور هدف بررسی نمود. مهمترین استاندارد های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی وضعیت کنترل فساد و نرخ ریسک مصادره اموال می باشد.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/08/23
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823