مشاوره و ارزیابی رایگان!

قوانین تحصیل خلبانی دراوکراین و مزایای آن

تحصیل خلبانی دراوکراین قوانین تحصیل خلبانی دراوکراین : رشته خلبانی از آن دسته از مشاغلی است که هم جایگاه مناسبی دارد هم از لحاظ مالی وضعیت مناسبی دارد به همین دلیل متقاضیان آن نسبت به گذشته افزایش یافته است . اوکراین جزو کشورهایی است که…


2 -ره پویان عدالت

تحصیل خلبانی دراوکراین

قوانین تحصیل خلبانی دراوکراین : رشته خلبانی از آن دسته از مشاغلی است که هم جایگاه مناسبی دارد هم از لحاظ مالی وضعیت مناسبی دارد به همین دلیل متقاضیان آن نسبت به گذشته افزایش یافته است .

اوکراین جزو کشورهایی است که در صنعت هوانوردی متخصصان زیادی دارد از این رو بسیاری از خلبانان برای به روز رسانی دوره‌های آموزشی خود به این کشور رجوع می‌کنند. در عین حال، بسیاری از افرادی که قصد شروع تحصیل در رشته خلبانی در اوکراین را دارند، به دانشگاه‌های هوانوردی اوکراین می‌روند .

برخی از دانشگاه های خلبانی اوکراین برای تحصیل خلبانی در اوکراین

دانشگاه ملی نیروی هوایی خارکف

آکادمی پرواز دولتی کرووگراد اوکراین

دانشگاه هوافضای ملی اوکراین

دانشگاه ملی نیروی هوایی Ivan Kozhedub در خارکف اکراین

دانشگاه هوا و فضای ملی خارکف

بی شک یکی از معروف‌ترین دانشگاه‌ها برای خلبانی، این دانشگاه است. این دانشگاه دارای قدمت بسیار است، تاسیس آن به سال 1930 باز می‌گردد.

قوانین تحصیل خلبانی دراوکراین
قوانین تحصیل خلبانی دراوکراین

مفاد آموزشی در این دانشگاه برای رشته خلبانی به شرح زیر است :

آموزش 60 نوع موتور هواپیما در صدر این آموزش‌ها قرار دارد. حمل و نقل خودرو نیز جزء مواردیست که اطلاعات کافی در حیطه آن برای یک خلبان بسیار مهم است. حسابداری، حسابرسی و اقتصاد بین‌المللی با اینکه به ظاهر ارتباطی با رشته خلبانی ندارند اما دانستن اطلاعاتی پیرامون آن ها جزء دروس پایه ای یک خلبان است . ساخت هواپیما و راکت نیز در این دانشگاه آموزش داده می‌شود. اهمیت داشتن اطلاعات مکفی در مورد موتورهای هواپیما جزء مواردیست که نمی‌توان میزان اهمیت آن را انکار کرد .

دانشگاه هواپیمایی ملی کیف اوکراین

این دانشگاه به علت انجام تحقیقات و پروژه‌های کاری مشترک با کشورهای اروپا مانند آلمان، هلند، اسپانیا، فرانسه، بریتانیا و… بسیار معروف است. مقاطع تحصیلی که در این دانشگاه در رشته‌های هوانوردی وجود دارد شامل کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌شوند.

آکادمی پرواز دولتی کرووگراد اوکراین

از بهترین دانشگاه‌های هوانوردی دنیا می توان به آکادمی پرواز پولتی کرووگراد در کشور اوکراین اشاره نمود. این دانشگاه دارای پنج دانشکده به شرح زیر است :

دانشکده ناوبری هوایی

دانشکده خدمات رسانی ترافیک دانشکده هوایی آموزش زبان‌های خارجی

مرکز آموزشی و تحقیقاتی شبیه‌ساز ATC

دانشکده عملیات پرواز

دوره خلبان خصوصی

طول دوره برابر با  8 ماه می باشد که مجموعا 46 ساعت از دوره ، به  پرواز که 40 ساعت آن در هواپیما می باشد اختصاص داده می شود.

دوره خلبان تجاری

طول دوره برابر با 18 ماه می باشد و در مجموع ، 250 ساعت آن به پرواز و آموزش های عملی اختصاص داده می شود.

 

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1400/09/01
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823