مشاوره و ارزیابی رایگان!

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه : از ۲۶ ژانویه ، اوکراین دارای محدودیت های قرنطینه ضعیفتری می باشد که مشخصه سطح نارنجی خطر اپیدمی هست ، اما وزارت بهداشت وضعیت در مناطق را برای بازگشت قرنطینه سازگار تجزیه و تحلیل می کند. منبع: وزیر…


ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه : از ۲۶ ژانویه ، اوکراین دارای محدودیت های قرنطینه ضعیفتری می باشد که مشخصه سطح نارنجی خطر اپیدمی هست ، اما وزارت بهداشت وضعیت در مناطق را برای بازگشت قرنطینه سازگار تجزیه و تحلیل می کند.

منبع: وزیر بهداشت ماکسیم استپانوف در جلسه توجیهی

سخنرانی مستقیم: قرنطینه سخت از 8 ژانویه تا ۲۵ ژانویه اجرا شد. از امروز محدودیت های شدید قرنطینه خاتمه می یابد و ما در حال تغییر رژیم دیگری هستیم.  ما به محدودیت هایی که قبل از 8 ژانویه بود برمی گردیم. قرنطینه در کشور ما تا 28 فوریه هنوز وجود دارد.

در حال حاضر ممنوعیت های زیر در سراسر اوکراین وجود دارد :

 

برگزاری کلاس در موسسات آموزشی توسط گروههای بیش از 20 نفر ، به جز موسسات آموزش هنر پیش دبستانی ، عمومی ، متوسطه ، فوق برنامه و تخصصی این موارد بیشتر در مورد موسسات آموزش عالی صدق می کند: از قبیل سخنرانی ها ، سمینارها . مراجعه به م موسسات آموزشی در مواردی که بیش از 50٪ دانشجویان و کارکنان یک موسسه آموزشی در قرنطینه می باشند.اجرای برنامه های دسته جمعی در موسسات آموزشی – نمایش ها ، کنسرت ها با شرکت کودکان بیش از یک گروه / کلاس و با حضور بازدیدکنندگان. انجام جشن ها ، ضیافت ها ، کلاس های استادان، رویدادهای عمومی در مراکز تفریحی و پذیرایی.پذیرش بازدید کنندگان در موزه ها و نمایشگاه ها در گالری ها، اگر بیش از 1 نفر در سالن ها در هر 10 متر مربع وجود داشته باشد. در صورتي كه بيش از 20 نفر در آن شركت كنند و فاصله 1.5 متري بين شركت كنندگان رعايت نشود ، برگزاري رويدادهاي جمعي فرهنگي (به ويژه كنسرت ها) ، ورزشي ، اجتماعي ، تبليغاتي و ساير برنامه ها.

موارد استثنا در قرنطیه : رویدادهای ورزشی رسمی و حرفه ای بدون تماشاگر، معاینه اسناد رسمی ، اقدامات برای اطمینان از کار مقامات.کار سینماها و موسسات فرهنگی با بیش از 50٪ صندلی در سالن. حمل و نقل مسافر بیش از تعداد صندلی موجود در وسایل نقلیه از قبیل مارشوتکا . دیسکوها و کلوپ های شبانه

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
همین حالا با ما تماس بگیر و مشاوره رایگان دریافت کن !
021-22892823
  • تاریخ انتشار : 1399/11/08
  • نویسنده : rpergas
  • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشاوره رایگان مهاجرت!

021-22892823