مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
امتیاز بده لطفا!

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه : از ۲۶ ژانویه ، اوکراین دارای محدودیت های قرنطینه ضعیفتری می باشد که مشخصه سطح نارنجی خطر اپیدمی هست ، اما وزارت بهداشت وضعیت در مناطق را برای بازگشت قرنطینه سازگار تجزیه و تحلیل می کند. منبع: وزیر…


ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه : از ۲۶ ژانویه ، اوکراین دارای محدودیت های قرنطینه ضعیفتری می باشد که مشخصه سطح نارنجی خطر اپیدمی هست ، اما وزارت بهداشت وضعیت در مناطق را برای بازگشت قرنطینه سازگار تجزیه و تحلیل می کند.

منبع: وزیر بهداشت ماکسیم استپانوف در جلسه توجیهی

سخنرانی مستقیم: قرنطینه سخت از ۸ ژانویه تا ۲۵ ژانویه اجرا شد. از امروز محدودیت های شدید قرنطینه خاتمه می یابد و ما در حال تغییر رژیم دیگری هستیم.  ما به محدودیت هایی که قبل از ۸ ژانویه بود برمی گردیم. قرنطینه در کشور ما تا ۲۸ فوریه هنوز وجود دارد.

در حال حاضر ممنوعیت های زیر در سراسر اوکراین وجود دارد :

 

برگزاری کلاس در موسسات آموزشی توسط گروههای بیش از ۲۰ نفر ، به جز موسسات آموزش هنر پیش دبستانی ، عمومی ، متوسطه ، فوق برنامه و تخصصی این موارد بیشتر در مورد موسسات آموزش عالی صدق می کند: از قبیل سخنرانی ها ، سمینارها . مراجعه به م موسسات آموزشی در مواردی که بیش از ۵۰٪ دانشجویان و کارکنان یک موسسه آموزشی در قرنطینه می باشند.اجرای برنامه های دسته جمعی در موسسات آموزشی – نمایش ها ، کنسرت ها با شرکت کودکان بیش از یک گروه / کلاس و با حضور بازدیدکنندگان. انجام جشن ها ، ضیافت ها ، کلاس های استادان، رویدادهای عمومی در مراکز تفریحی و پذیرایی.پذیرش بازدید کنندگان در موزه ها و نمایشگاه ها در گالری ها، اگر بیش از ۱ نفر در سالن ها در هر ۱۰ متر مربع وجود داشته باشد. در صورتی که بیش از ۲۰ نفر در آن شرکت کنند و فاصله ۱.۵ متری بین شرکت کنندگان رعایت نشود ، برگزاری رویدادهای جمعی فرهنگی (به ویژه کنسرت ها) ، ورزشی ، اجتماعی ، تبلیغاتی و سایر برنامه ها.

موارد استثنا در قرنطیه : رویدادهای ورزشی رسمی و حرفه ای بدون تماشاگر، معاینه اسناد رسمی ، اقدامات برای اطمینان از کار مقامات.کار سینماها و موسسات فرهنگی با بیش از ۵۰٪ صندلی در سالن. حمل و نقل مسافر بیش از تعداد صندلی موجود در وسایل نقلیه از قبیل مارشوتکا . دیسکوها و کلوپ های شبانه

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823