مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
امتیاز بده لطفا!

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه : از ۲۶ ژانویه ، اوکراین دارای محدودیت های قرنطینه ضعیفتری می باشد که مشخصه سطح نارنجی خطر اپیدمی هست ، اما وزارت بهداشت وضعیت در مناطق را برای بازگشت قرنطینه سازگار تجزیه و تحلیل می کند. منبع: وزیر…


ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه

ضعیف تر شدن محدودیت های قرنطینه : از ۲۶ ژانویه ، اوکراین دارای محدودیت های قرنطینه ضعیفتری می باشد که مشخصه سطح نارنجی خطر اپیدمی هست ، اما وزارت بهداشت وضعیت در مناطق را برای بازگشت قرنطینه سازگار تجزیه و تحلیل می کند.

منبع: وزیر بهداشت ماکسیم استپانوف در جلسه توجیهی

سخنرانی مستقیم: قرنطینه سخت از ۸ ژانویه تا ۲۵ ژانویه اجرا شد. از امروز محدودیت های شدید قرنطینه خاتمه می یابد و ما در حال تغییر رژیم دیگری هستیم.  ما به محدودیت هایی که قبل از ۸ ژانویه بود برمی گردیم. قرنطینه در کشور ما تا ۲۸ فوریه هنوز وجود دارد.

در حال حاضر ممنوعیت های زیر در سراسر اوکراین وجود دارد :

 

برگزاری کلاس در موسسات آموزشی توسط گروههای بیش از ۲۰ نفر ، به جز موسسات آموزش هنر پیش دبستانی ، عمومی ، متوسطه ، فوق برنامه و تخصصی این موارد بیشتر در مورد موسسات آموزش عالی صدق می کند: از قبیل سخنرانی ها ، سمینارها . مراجعه به م موسسات آموزشی در مواردی که بیش از ۵۰٪ دانشجویان و کارکنان یک موسسه آموزشی در قرنطینه می باشند.اجرای برنامه های دسته جمعی در موسسات آموزشی – نمایش ها ، کنسرت ها با شرکت کودکان بیش از یک گروه / کلاس و با حضور بازدیدکنندگان. انجام جشن ها ، ضیافت ها ، کلاس های استادان، رویدادهای عمومی در مراکز تفریحی و پذیرایی.پذیرش بازدید کنندگان در موزه ها و نمایشگاه ها در گالری ها، اگر بیش از ۱ نفر در سالن ها در هر ۱۰ متر مربع وجود داشته باشد. در صورتی که بیش از ۲۰ نفر در آن شرکت کنند و فاصله ۱.۵ متری بین شرکت کنندگان رعایت نشود ، برگزاری رویدادهای جمعی فرهنگی (به ویژه کنسرت ها) ، ورزشی ، اجتماعی ، تبلیغاتی و سایر برنامه ها.

موارد استثنا در قرنطیه : رویدادهای ورزشی رسمی و حرفه ای بدون تماشاگر، معاینه اسناد رسمی ، اقدامات برای اطمینان از کار مقامات.کار سینماها و موسسات فرهنگی با بیش از ۵۰٪ صندلی در سالن. حمل و نقل مسافر بیش از تعداد صندلی موجود در وسایل نقلیه از قبیل مارشوتکا . دیسکوها و کلوپ های شبانه

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : اخبار

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823