مشاوره و ارزیابی رایگان!
دوست داشتم
امتیاز بده لطفا!

شغل های پر درآمد در اوکراین  

معرفی مشاغل پر درآمد در اوکراین شغل های پر درآمد در اوکراین : کشور اوکراین بیش از ۴۲ میلیون جمعیت را در خود جای داده است  که ۱۶.۱ میلیون نفر توانمند مالی و سرمایه دار در آن زندگی میکنند. حدود ۲.۴ میلیون نفر در شکت…


ویزای کاری اوکراین

معرفی مشاغل پر درآمد در اوکراین

شغل های پر درآمد در اوکراین : کشور اوکراین بیش از ۴۲ میلیون جمعیت را در خود جای داده است  که ۱۶.۱ میلیون نفر توانمند مالی و سرمایه دار در آن زندگی میکنند. حدود ۲.۴ میلیون نفر در شکت های کوچک با کمتر از ۱۰ پرسنل مشغول به کارند.

۷.۶ میلیون شهروند اوکراینی در شرکت های خصوصی. حدود ۲.۳ میلیون کار غیر قانونی و نامعتبر انجام میدهند و ۲.۲ میلیون نفر زنان خانه دار و بدون منبع درآمد مشخص وجود دارند و حدود ۱.۴ برابر کل جمعیت اوکراین را کارگران کارخانه ها تشکیل داده اند .

جراحان به دلیل حساسیت کاری بالا و درجه اهمیت کارشان در هرکجای دنیا و همچنین اوکراین درآمدهای بالایی دارند و حدود حقوق آنها در اوکراین تا  ۱۲۹۰۰۰ در نظر گرفته شده است .

قضات و داوران سکوی عدالت اجتماعی نیز از آن جهت که مسئولیت شغلی ویژه ای دارند نیز جزء مشاغل پر درآمد هستند و از ۳۸۷۰۰ تا ۱۰۸۰۰۰ دلار درآمد دارند.

وکلا اکثرا در دفاتر خصوصی خود مشغول به کار هستند و از آنجا که حق مشتریان خود را مطالبه میکنند از نظر آنها مستحق دریافت وجه بالایی نیز هستند حقوق وکلا بین ۳۱۴۰۰ تا ۸۷۷۰۰ دلار تخمین زده شده است.

بانکداران به علت حفظ ذخایر ارزی مردم و صدها میلیون سرمایه مسئولیت مهمی دارند شایسته دریافت حقوق بالایی هستند  محدوده حقوق مدیران بانکی ۲۹۵۰۰ دلار تا ۸۲۵۰۰ دلار است .

شغل های پر درآمد در اوکراین  
شغل های پر درآمد در اوکراین

خلبانان با وجود داشتن شغلی مهیج از حساسیت بالایی برخورداند،و از آنجا که برای آموزش و تحصیلشان هزینه های زیادی متحمل شده و سختی بسیاری در جهت رسیدن به مهارتشان کشیده اند استحقاق حقوق بالا را دارند. حقوق آنها در اوکراین بین ۱۸۴۰۰ تا ۵۱۶۰۰ دلار است .

مدیران نگهداری از داده های مالی و تجهیزات داخلی  در بخش امنتی مالی بالاترین حقوق را معادل ۱۰۰۰۰۰ دلار دریافت میکنند.

متخصصان امور اجتماعی  و تحلیلگران حوزه فلسفه یکی دیگر از شغل های موردنیاز در اوکراین متخصصان امور اجتماعی هستند که با درآمدی بالغ بر ۸۳۰۰۰دلار  جزء مشاغل پر درآمد اوکراین هستند.

معلمان حدود ۱.۳ میلیون معادل ۱۷ % از کارمندان اوکراین را شامل می شوند که  به عنوان معلم در مدارس، مهد کودک ها ،کالج و انشگاه ها مشغول به کار هستند.

پزشکان ،دندان پزشکان و مددکارهای اجتماعی  به دلیل حقوق بالایی که دارند در این کشور اقامت میکنند و شرایط را برای زندگی خود مساعد میدانند .

کارمندان بیمه و امور مالی  با دستمزد ۱۶۰۰۰ دلار از شغل خود راضی  هستند .

متخصصان و مهندسان حوزه کامپیوتر و IT با دستمزد حدوده ۱۴.۵۰۰ دلار در ردبندی مشاغل پردرآمد قرار دارند.

آموزگار زبان انگلیسی اگر چه درآمد بالایی ندارد اما برای کسانی که به اوکراین مهاجرت کردند شغل خوبیست  دستمزد کاری آنها ۲۳۰ دلار تا ۶۴۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

تماس باما
تماس باما
امتیاز بده لطفا!
 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
 • نویسنده : rpergas
 • دسته بندی : مقالات

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  گوگل پلاس فیس بوک اینستاگرام کانال تلگرام شبکه آپارات فید خوان

  مشاوره رایگان مهاجرت!

  021-22892823